reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Hehe, oby nie pekla :laugh2:

No z tatula narazie ok :tak: badan ciag dalszy trwa :sorry: dzisiaj tatulko pojechal polozyc sie do szpitala i pobiora mu wycinek guza :zawstydzona/y: bo jak narazie okazala sie ze w zoladku nie ma raka, a zostalo jeszcze pluco, nadnercze i watroba do diagnozy, bo tam tez sa jakies guzy :-( ale jestem dobrej mysli :tak:
Grunt to pozytywne myślenie:-) Powodzenia dla taty:-)
 
reklama
Przytulanki były, a mój M stwierdził, że tym razem się postarał i już się zastanawiał jak on będzie w przyszłym roku na rolkach z psem, starszą córą i wózkiem jeździł:eek:
:-D:-D:-D

Skąd wy o tej porze truskawki i jagody bierzecie:baffled:?
A daj spokój tak mi na pażdziernikówkach nagadały o jagodach poleciałam do warzywniaka a się okazało, że jagód jeszcze nie ma są tylko mrożone

ale jestem dobrej mysli :tak:
Ja też :tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Marzenixx a Ty gdzie się podziewasz????
 
hejka ja troche z innej beczki....dzis w radio slyszalam odnosnie becikowego w polsce,ze chca wprowadzic cos takiego,ze jezeli kobieta do 2 miesiaca nie zglosi,ze jest w ciazy nie dostanie becikowego....czujecie to! co za bzdura! babki sie wypowiadaly,ze co z kobietami ktore dowiaduja sie,ze sa w ciazy np w 5 misiacu?! wiadomo,ze poczatki ciazy sa rozne u kazdej z nas a niektore nie maja zadnych objawow...dziwne to wszystko mam nadzieje,ze ta ustawa nie przejdzie..to byloby na tyle odnosnie niusow hehe,pozdrawiam wszystkie!
 
hejka ja troche z innej beczki....dzis w radio slyszalam odnosnie becikowego w polsce,ze chca wprowadzic cos takiego,ze jezeli kobieta do 2 miesiaca nie zglosi,ze jest w ciazy nie dostanie becikowego....czujecie to! co za bzdura! babki sie wypowiadaly,ze co z kobietami ktore dowiaduja sie,ze sa w ciazy np w 5 misiacu?! wiadomo,ze poczatki ciazy sa rozne u kazdej z nas a niektore nie maja zadnych objawow...dziwne to wszystko mam nadzieje,ze ta ustawa nie przejdzie..to byloby na tyle odnosnie niusow hehe,pozdrawiam wszystkie!
Dokładnie to już kiedyś słyszałam i dokładnie wypowiadały się kobiety, które dość późno dowiedziały się o ciąży, bzdura :angry:

Mój brzusio w 15 tc
 
Czesc dziewczynki zagladnelam do was codziennie i was czytam ale jakos brak weny mam na pisanie weszlam w su mie troszke sie pozalic bo nie mam sie komu wygadac:-( Maz w pracy a mnie taka chandra dopadla ze szok ale to spowodowane jutrzejsza@ ktora na pewno przyjdzie poprostu co miesiac juz nie mam sily :zawstydzona/y: naprawde czemu to nie moze byc takie proste :confused2: zreszta co ja gadam wy moje kochane wszystkie macie taki sam problem brak fasolki :-(zycze wam kochane wszystkiego dobrego musimy byc dobrej mysli:tak:

Tak apropo ktosiowej to w sumie na poczatku nie wiem o co poszlo ale jej posty naprawde sa rzenujace to jakas wariatka czy co bo nie kumam:confused2:
 
Dokładnie to już kiedyś słyszałam i dokładnie wypowiadały się kobiety, które dość późno dowiedziały się o ciąży, bzdura :angry:

Mój brzusio w 15 tc

Piękny brzusio:tak::-)
Ja tez chcę taki:tak::-D

Czesc dziewczynki zagladnelam do was codziennie i was czytam ale jakos brak weny mam na pisanie weszlam w su mie troszke sie pozalic bo nie mam sie komu wygadac:-( Maz w pracy a mnie taka chandra dopadla ze szok ale to spowodowane jutrzejsza@ ktora na pewno przyjdzie poprostu co miesiac juz nie mam sily :zawstydzona/y: naprawde czemu to nie moze byc takie proste :confused2: zreszta co ja gadam wy moje kochane wszystkie macie taki sam problem brak fasolki :-(zycze wam kochane wszystkiego dobrego musimy byc dobrej mysli:tak:

Tak apropo ktosiowej to w sumie na poczatku nie wiem o co poszlo ale jej posty naprawde sa rzenujace to jakas wariatka czy co bo nie kumam:confused2:

Hej Sisi:-)
Pamiętam CIę:tak:
A co do Ktosiowej to ja nie wiem, nie byłam od początku jak się pojawiła ale sądząc po wypowiedziach dziewczyn to zamieszczała nie swoje zdjęcia z usg i kłamała.
Wszystkie zafasolkujemy Kochana, nie martw się:tak:
Ja też czekam na @, ma się pojawic za jakies 8-9 dni.. Pozdrawiam!:tak::-D
 
reklama
hejka ja troche z innej beczki....dzis w radio slyszalam odnosnie becikowego w polsce,ze chca wprowadzic cos takiego,ze jezeli kobieta do 2 miesiaca nie zglosi,ze jest w ciazy nie dostanie becikowego....czujecie to! co za bzdura! babki sie wypowiadaly,ze co z kobietami ktore dowiaduja sie,ze sa w ciazy np w 5 misiacu?! wiadomo,ze poczatki ciazy sa rozne u kazdej z nas a niektore nie maja zadnych objawow...dziwne to wszystko mam nadzieje,ze ta ustawa nie przejdzie..to byloby na tyle odnosnie niusow hehe,pozdrawiam wszystkie!

Dokładnie to już kiedyś słyszałam i dokładnie wypowiadały się kobiety, które dość późno dowiedziały się o ciąży, bzdura :angry:
Mój brzusio w 15 tc
odniosę sie do ogółu tematu! to już zostało wprowadzone tzn jeżeli przy wystapieniu o becikowe nie zostanie przedstawione zaświadczenie ze ciąża była prowadzona przez lekarza min od 10 tyg to takie becikowe jest wstrzymywane! ALE ... sądze ze o ile faktycznie nic nie wskazywało na ciąże tzn @ była itp to lekarz napewno wystawi odpowiednie zaświadczenie :eek: (mam nadzieje) a do tego patrząc z drugiej strony to ukruci robienie dzieci dla becikowego w srodowiskach patologicznych albo źle sie wyraziłam .... to becikowe (nie ważne z jakich pobudek stworzono bobaska) nie będzie przepijane! :confused2:
chce w skrocie powiedzieć ze o ile to prawo będzie mądrze wykorzystywane to nikomu nie powinna stać sie krzywda! tylko ze niestety zyjemy w kraju w ktorym urzędnicy lubią interpretować prawo jak chcą i to mnie najbardziej martwi! :confused2:
Kinguniu śliczny brzunio!!!!!!!!!!!:-)
 
Do góry