reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

jaki tu przepisik fajny już kopiuje do swojej kolekcji
a ja też chcę trochę miodziku pitnego bo bardzo lubie :tak::-):rofl2:
trzeba bylo glosniej wolac!!
Juz wypilismy,bo mielismy pol butelki :-(

ojjjj.....:-(

dokładnie, kawa tylko prządna i z ekspresu, my na szczęście często z niemiec dobrą kawkę dostajemy:tak:

Szafirek83 mniam mnia:-) Uwielbiam tortille, ale nigdy sama nie robiłam. Łatwo to się robi?? Tzn. czy mozna to zepsuć, czy raczej mi się uda??
A co do tych przytulanek, to faktycznie masz rację nie muszą być w pokoju:tak::zawstydzona/y::rofl2:
oj ja uwielbiam kawe z ekspresu!ale mamy tylko w pracy,moze w domu tez sie kiedys dorobie...

tortilla powinna sie udac,pamietaj tylko,zeby smazyc bez tluszczu i na niezbyt duzym ogniu,bo sie zrobia takie duze pecherze powierza i nie smaz dluzej niz min,bo zrobi sie twardy i bedzie sie lamal przy zawijaniu.powodzenia!!!

lece do mojego M :) dobranoc Sloneczka!
 
reklama
TEŻ JUŻ ZMYKAM....
jutro musze rano moją uczelnie odwiedzić, ale mi się nie chce...:sorry:ale na szczęście umówiłam się również z moimi koleżankami na kawkę, tekże jakoś będzie.
DO JUTRA
 
no ladnie, znowu siedze pol wieczora i probuje przeczytac wszystko - jestescie niemozliwe, a jak mam czas to co?? oczywiscie pustki;-):-):-)
szybciutko przeczytalam te 3 strony i uciekam do pracy..Jak bedzie nudno to pewnie zawitam na BB :) Nie wolno się przecież przepracowac :)

Miłego dnia życzę dziewuszki :))
no tak, ja w pracy nie moge poczytac bo nie mam jak. w szkole to niemozliwe :-:)-(
Hej koleżanko:) :-)

u mnie dzidzia rośnie zdrowo, ma prawie 13 tygodni, i ponad :-) brzuszka jeszcze nie widac za bardzo:happy:

gdyby nie problemy z mężem to byłabym bardzo szczęśliwa... ale jednak ta jego zdrada cholernie boli i raczej nic już z tego nie będzie. Niedlugo miną 2 miesiące jak razem nie mieszkamy...

a co u Ciebie?
przykro mi, ze tak to sie wszystko potoczylo ale moze jeszcze sie ulozy. mam nadzieje...
ja właśnie dlatego nie chcę się nastawiać na fasolkę pewnie mi sie coś zmieniło i z tąd ten śluz
a jakie te ziółka zakupiłaś??

raczej mi nie zależy bo to prawdopodobnie glupie gadanie moich we wszystko wtrącających się sąsiadów :wściekła/y::angry::wściekła/y::angry:a mam pecha bo aż 2 takich sąsiadów mam którzy wiedzą wszystko lepiej i o wszystkim się wcześniej dowiadują niż ja czy mój mąż :wściekła/y::angry::wściekła/y::angry:a ja nigdy aż tak sie tym nie przejmowałam ale wczoraj to mnie to rozwaliło poprostu. z nimi rozmawiać nie będę niech sie zajmą swoim życiem:wściekła/y:

jak już wspomniałam wcześniej sąsiady sie wtrącają i stwierdzili że sie ciaglę awanturuję z moim mężulem ciekawe skąd oni to niby wiedzą pewnie pod oknami podsłu****ą :tak::wściekła/y::angry:a ja nie pamię tam kiedy zrobiłam jaką awanture chyba ze 3 miesiące temu a pokłucić to sie każdemu zdaży chyba nie ma takiego malżeństwa żeby sie nie pokłuciło no chyba że się mylę to mnie poprawcie, a nasze kłutnie szybko sie zaczynają i tak samo szybko kończą nie ma nawet cichych dni:rofl2::tak:
no bo sasiedzi to zawsze wiedza najlepiej jak innym zycie ukladac, ughh:baffled::baffled::baffled:
Ja tez mam sucho jak nie wiem co...
Juz zastanawiam sie czy w ogóle mam w tym cyklu owulkę. Fakt że nie miewam

Masz rację:-p
Będę się udzielac:confused2::-D

bardzo widocznego śluzu, i tempke mierze dopiero 1 cykl...
ALe Po owulce powinien byc skok, a ja mam nadal 36,7...
Zobaczcie sobie ten mój wykres...
Ale z drugiej strony - jesli nie było Owulki, to czemu w piątek wyszedł mi test owulacyjny???
Masakra
ja tez jakos tak nie moge wyjsc poza 36,8 po owulacji w tym cyklu. Czy tyle bedzie wystarczajace??
Zmykam stanąć w kolejce z pitem:-p:-p:-p:-p
ojojoj ja tez musze jeszcze wyslac pita
NIEPŁODNOŚĆ- ZIOŁA KS.SROKI 160g+TEST CIĄŻOW (614440869) - Aukcje internetowe Allegro
juz kiedys dzeni o tych ziólkach pisala i zdecydowałam sie je zakupić w sumie 2 opakowania..



kochana po sluzie płodnym rozciagliwym nastepuja dni suche potem moga nastapic dni z bialym sluzem.. ja non stop sie ucze al tyle moge ci piwiedziec ze wszystko jest ok..

suchość jest jak najbardziej OK.. także nie przejmuj sie a odnosnie ciąży to nawet 2 dni po owu nie wyczujesz po sluzie czy jestes w ciazy czy nie.. wiec don't panic.. jak zblizymy sie do daty testowania to pogadamy o objawach:-)
nieoceniona jestes w tych poradach. Dobrze ze mamy kogos takiego...
nektarynko, masz bezbłędny ATAVAREK:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
tez zauwazylam, ze nowy i taki fajny:-):-)

mnie tak korci już drugi dzień testa zrobić ale jeszcze do soboty muszę poczekać nie wiem jak ja to zrobie:tak::rofl2: bo cały czas czuję takie mokro jak nigdy i mnie to dziwi co to moze być jak nigdy tak nie miałam zawsze sucho
no ja tez bede musiala zaczekac z zacisnietymi nogami i kciukami a tak bym juz chcioala wiedziec co tam jest...
hej dziewczyny... mam taki problem... biore clo 3 cykl... pierwszy bralam 1 tabletke dziennie... ale nie zadzialal... drugi cykl bralam juz 2 tabletki dziennie i owulacje mialam 13 dnia cyklu... kilka dni przed moglam czuc bol jajnikow i 13 dc mialam na tescie owulacyjnym 2 kreski (+monitoring)... teraz mam trzeci cykl z clo... 2 tabletki dziennie... jest 13 dc i nic... nie bola mnie jajniki jak poprzednio, testy owulacyjne negatywne... co jest nie tak?? bardzo prosze o odp...
mnie tez w tym cyklu nie bolaly jajniki i dopiero 15dc mialam owu i wtedy napieprzaly jak dzialo:confused2::confused2:

no a ja dostalam @ jupi!!!!! :-D pierwszy i mam nadzieje ostatni raz tak sie z tego ciesze! a to dlatego ze nie dosc ze trafil mi sie cykl 28dniowy - ja mam min 32!!!!
to dzieki temu na urlopie bedzie owulka! :-D:-D:-D:-D
no to skoro ty sie cieszysz to i ja takze sie ciesze - nowy cykl - nowe szanse...:-):-)
Kiedyś na pewno powiększymy o mieszkanie obok. Tam na razie mieszkają dziadkowie M. mają dwa pokoje, łazienkę i oddzielnie kuchnię. A my jeden pokój z aneksem i łazenka bez wanny ani prysznica:-( Ale dobrze, że mieszkają obok-jest gdzie się wykąpać:-p
Czynsz mamy tutaj nizutki i nawet jak powiększymy kiedyś mieszkanko o te dziadków to bedzie niski, więc zostajemy na razie tutaj:tak:
Balkon mamy i z tego jedynie się cieszę bo można pranie wieszac:-p
ciasne ale wlasnie i niewazne gdzie tylko z kim...
no troszke Was zaniedbałam ale już wracam :-)
postanowiliśmy z M. że w okolicach września zaczniemy się starać:-D
no to gratulacje... czym go przekonalas w koncu??
ja tez uwielbiam zielona herbatke , pije codziennie czasami nawet po 2-3 :-D wlasnie sobie chyba tez zrobie, tyle wstac mi sie chce, lenia dostalam:confused2:
ja tez zaczelam w zeszlym tygodniu bo niektore dziewczyny tak zachwalaly...i faktycznie - dobra. Ja na razie na liptonie jade ale moj K zna w K-wie taki sklep gdzie na wage sprzedaja i tak jak patrzylismy to na wage jest tansza niz ta w torebkach hurtowo sprzedawana
Hej!
Melduje, ze doleciałam, jestem w POLSCE,

Wczoraj prosto z lotniska pojechalismy do mamy-czuje sie lepiej, ale ma straszne nerwy, bo mialo nie bolec a bardzo boli ją noga, polowy nie czuje bo jakiś nerw padl i trzeba będzie okolo miesiąca by wrócił do pracy...ogólnie wymęczyli ją strasznie, ma dlugą ranę i siniaki na plecach wielkie...no ale zdaniem lekarzy udalo się wszystko :tak: i będzie z dnia na dzien lepiej, potrzeba tylko czasu....zrobilam jej dzisiaj pycha rosolek. zeby szybciej postawił ją na nogi:-)
milo, ze sie odezwalas i pozdrowienia dla mamy - przekaz jej ze wszystkie tu kobitki trzymaja kciuki i musi szybko do zdrowia wrocic...
zwiększam szanse na ciąże a jak będą bliźniaki to jeszcze lepiej, poza tym mam długie cykle i IUI mogła by wypaść w weekend majowy więc trzeba być przezornym! tym razem podchodzę trochę z dystansem!
Co u ciebie?
podziwiam cie kochana - tak szybko sie pozbieralas i nie tracisz nadziei i bardzo dobrze bo szkoda kazdego cyklu...

Rzeczywiście narazie żadnych kwietniowych fasolek! dziewczyny kto zacznie dobrą passe, trzeba odgonić tą złą aurę!
ja chce, ja chce... bardzo chetnie zajme miejsce w szeregu:-):-):-)
Hey moje kochane dziewczynki.... jak ja za wami tęskniłam normalnie szok !!u mnie nadal nic nowego ...co do mojego torbielka czy co kolwiek to bylo na nastepnej wizycie juz tego nie bylo :-)bylam niedawno na wizycie lekarz kazał mi brać duphaston od 16 dnia cyklu i tak w 24 dniu cyklu zrobic test ciazowy i jak bedzie pozytywny dalej mam brac a jak negatywny to juz nie brac....staranka dalej są ale efektów brak moje ślicznotki :-:)-:)-( jestem na stazu wiec jakos czas do południa mi leci, pracuje od 7.30 do 15.30 a potem, nuda bo mojego skarba nie ma bedzie dopiero na majówkę ....a co tam u Was moje rybki??? ile juz zafasolkowanych ??:-):-):-)
witaj serdecznie
hej kochane księżniczki :)

Jak tam wieczorek mija???
na czytaniu BB
Czaszka zaczyna mnie bolec i pewnie dlugo nie posiedze. Wczoraj pojechalismy sobie na przejazdzke byla piekna pogoda i jezdzilismy z otwartymi oknami i chyba mnie przewialo, bo troche ogluchlam. Takie uczucie jak w samolocie :baffled:
nie polecam, my mamy auto z klima bo nigdy nie moglismy jezdzic z otwartymi oknami, zreszta ja nie znosze jak mi wiatr fruwa na glowie


no i co?? dobranoc?? czy jest jeszcze ktos??
 
nadwaga niesprzyja starankom, podobno jak to są problemy to strata 20% masy ciała daje dobre rezultaty (tylko wtedy gdy jest nadwaga). A co do metody odchudzania to poszłam na skruty troszkę i poprosiłam o recepte na zelixe (jak weszłam ostatnio na wage to sie przeraziłam 78 kg przy wzroście 165 cm:zawstydzona/y:), do tego dieta 1300-150 kcal i aktywność fizyczne 30 min trzy razy w tygodniu (conajmniej):tak:
 
Dziń dybry! :-)
Eve u mnie nie ma miejsca na garderobę. Pomimo metrażu nie ma tam na nic miejsca! Mamy tylko parter i poddasze użytkowe, które ma skosy, więc tam jest jeszcze mniej miejsca. Ktoś budując ten dom w ogóle nie miał wyobraźni. Bo gdybym zburzyła teraz wszystkie ściany wewnątrz domu i postawiła je od nowa tak jak ja to widzę , to byłaby całkiem przyzwoita chałupka! :-D Myślałam o przebudowie, ale nie mamy wtedy za bardzo gdzie mieszkać.
no wlasnie u mnie tez nie bylo! dlatego postawilam sie rodzicom jeszcze jak w liceum bylam ze wystarcza mi 2 łazienki w domu + osobna ubikacja i ze z łazienka na parterze zrobie garderobe! musialam isc na kompromis i jest cala w bialych plytkach i sa zrobione podejscia wod-kan ale co tam zaslepione :-) na poczatku chcialam system komandora tam walnac ale bedzie za skomplikowany bo to male i ciasne wiec zdecyduje sie na system PAX z ikei! :-) ale pomieszczenie moim zdaniem ma na oko z 5-6m2 i z okienkiem wiec nie ma problemu z wietrzeniem :sorry: powiem ci ze jak ja bym mogla to bym 3/4 w tym domu zmienila! ale nie ma zasdnych mozliwosci bo to bliźniak a dzialka wąska i jest bardziej w gore niz na boki! i tak zmienial duzo :-) powywalalam czesc scian pozamienialam miejscami co nie co! :-) .... dobra sie rozpisalam bo ja tak o budownictwie do moge calymi dniami! :laugh2:

no ja dzisiej juz lepiej funkcjonuje ale bylam wczoraj twarda i poszlam spac bez przeciwbolowego!!! :laugh2: tylko ze w nocy za kazdym razem jak sie przekrecalam to sie budzialam tzn bol mnie budzil! :confused2::confused2::confused2:
milego dzionka wam zyczę!!! :tak::tak:
 
Czesc moje kochane staraczki!ale za wami tesknilam.nawet nie zabieram sie do czytania,bo tyle naskrobalyscie,ze nie dam rady nadrobic.witam nowe staraczki.fajnie,ze jest nas coraz wiecej.moj weekend byl cudowny,duzo spacerow,swiezego,morskiego powietrza i pysznego jedzonka.jeszcze dzisiaj i jutro leniu****e,ale w czwartek juz do pracy(ochyda:crazy:).dzisiaj moj M ma oddac nasienie do badania,mam nadzieje,ze wyniki beda dobre.bardzo sie rano stresowal,ale wcale mu sie nie dziwie(trzymam za niego kciuki).w maju do pani doktor i zobaczymy co dalej.musze sie tez pochwalic,ze dostalam sie na wizyte u pewnej pani(nie lekarza,ale wyksztalconej po kilku fakultetach),ktora pomaga ludziom z problemami zdrowotnymi.moja kolezanka jezdzi do niej i spytala o moj przypadek tzn.,ze jestesmy z mezem zdrowi,ale nie mozemy juz tak dlugo zajsc w ciaze i ze to prawdopodobnie taka blokada.pani powiedziala,ze juz miala wiele takich przypadkow(ma swoja praktyke juz 20 lat)i juz wiele dzieci urodzilo sie po wizytach u niej.moze wiekszosc z was uzna to za glupote,ale jesli to mogloby mi pomoc,to uwierze nawet w szklana kule.pozdrawiam was dziewczynki cieplutko i obiecuje,ze juz bede na biezaco.poki co @ juz sobie poszla i teraz czekam na owu.wierze,ze bedzie dobrze!buziaki!:-);-):-);-):-);-)
 
tak tak to miszkanie brata.. lazienka miala juz chyba ponad 25 lat odzice kupili mu mieszkanie juz na przelomie 98/99 od sasiada wiec mamy 2 mieszkania w bloku jedno nad drugim w jednym mieszkaja rodzice w drugim my (ja z M) i mój brat (slub dopiero we wrzesniu a ze mamy maly zastoj dlatego teraz remont).. my mamy malutki pokoik..ten pokoik byl od zawsze mój.. i tak jakos zostało.. rodzice funduja material my robocizne z racji takiej ze budowlanka nam nie obca.. i tak jakos juz leci remoncik fakt nie jest to lazienka marzen ze duza i takie tam ale bedzie ladna jak skonczymy zamieszcze forke.. bo teraz to jeszcze tu czegos brakuje albo tam..

Pozdrawiam dziewczynki

smigam tulkac sie do M bo padam na pyszczek


Czekamy na fotkę! Ja długo zastanawiałam sie jak ma wyglądać moja łazienka. Gdyby nie kasa to nie byłoby problemu, bo koncepcję miałam, ale ceny tą koncepcję zburzyły:tak::tak::tak: Długo szukalam fajnych kafli i mam prawie to co chciałam:-D Ale niektóre łazienki to takie małe cuda są.

nadwaga niesprzyja starankom, podobno jak to są problemy to strata 20% masy ciała daje dobre rezultaty (tylko wtedy gdy jest nadwaga). A co do metody odchudzania to poszłam na skruty troszkę i poprosiłam o recepte na zelixe (jak weszłam ostatnio na wage to sie przeraziłam 78 kg przy wzroście 165 cm:zawstydzona/y:), do tego dieta 1300-150 kcal i aktywność fizyczne 30 min trzy razy w tygodniu (conajmniej):tak:

Co to jest zelixe? Napisz coś więcej!:tak:

Dziń dybry! :-)

no wlasnie u mnie tez nie bylo! dlatego postawilam sie rodzicom jeszcze jak w liceum bylam ze wystarcza mi 2 łazienki w domu + osobna ubikacja i ze z łazienka na parterze zrobie garderobe! musialam isc na kompromis i jest cala w bialych plytkach i sa zrobione podejscia wod-kan ale co tam zaslepione :-) na poczatku chcialam system komandora tam walnac ale bedzie za skomplikowany bo to male i ciasne wiec zdecyduje sie na system PAX z ikei! :-) ale pomieszczenie moim zdaniem ma na oko z 5-6m2 i z okienkiem wiec nie ma problemu z wietrzeniem :sorry: powiem ci ze jak ja bym mogla to bym 3/4 w tym domu zmienila! ale nie ma zasdnych mozliwosci bo to bliźniak a dzialka wąska i jest bardziej w gore niz na boki! i tak zmienial duzo :-) powywalalam czesc scian pozamienialam miejscami co nie co! :-) .... dobra sie rozpisalam bo ja tak o budownictwie do moge calymi dniami! :laugh2:

no ja dzisiej juz lepiej funkcjonuje ale bylam wczoraj twarda i poszlam spac bez przeciwbolowego!!! :laugh2: tylko ze w nocy za kazdym razem jak sie przekrecalam to sie budzialam tzn bol mnie budzil! :confused2::confused2::confused2:
milego dzionka wam zyczę!!! :tak::tak:

Bo to witam w gronie BAB BUDOWNICZYCH! :-D:-D:-D

Czesc moje kochane staraczki!ale za wami tesknilam.nawet nie zabieram sie do czytania,bo tyle naskrobalyscie,ze nie dam rady nadrobic.witam nowe staraczki.fajnie,ze jest nas coraz wiecej.moj weekend byl cudowny,duzo spacerow,swiezego,morskiego powietrza i pysznego jedzonka.jeszcze dzisiaj i jutro leniu****e,ale w czwartek juz do pracy(ochyda:crazy:).dzisiaj moj M ma oddac nasienie do badania,mam nadzieje,ze wyniki beda dobre.bardzo sie rano stresowal,ale wcale mu sie nie dziwie(trzymam za niego kciuki).w maju do pani doktor i zobaczymy co dalej.musze sie tez pochwalic,ze dostalam sie na wizyte u pewnej pani(nie lekarza,ale wyksztalconej po kilku fakultetach),ktora pomaga ludziom z problemami zdrowotnymi.moja kolezanka jezdzi do niej i spytala o moj przypadek tzn.,ze jestesmy z mezem zdrowi,ale nie mozemy juz tak dlugo zajsc w ciaze i ze to prawdopodobnie taka blokada.pani powiedziala,ze juz miala wiele takich przypadkow(ma swoja praktyke juz 20 lat)i juz wiele dzieci urodzilo sie po wizytach u niej.moze wiekszosc z was uzna to za glupote,ale jesli to mogloby mi pomoc,to uwierze nawet w szklana kule.pozdrawiam was dziewczynki cieplutko i obiecuje,ze juz bede na biezaco.poki co @ juz sobie poszla i teraz czekam na owu.wierze,ze bedzie dobrze!buziaki!:-);-):-);-):-);-)
Zaszkodzić nie zaszkodzi a jeśli ma pomóc to warto spróbować! Zwłaszcza, że wierzysz, że będzie dobrze a wiara czyni cuda!;-)
 
Witam Wtorkowo i słonecznie:)
Muszę powiedzieć że czasem Was bardzo lubię - tylko 10 stron do nadrobienia:-):-) Ja w mpracy od godzinki, ale parę osób było więc dopiero udało mi się nadrobić:-)
olki jakby co sluze pomoca sama rozgryzalam jakis czas...jest za darmo wiec opcja standardowa bo jak sie placi to jest mnostwo dod funkcji ale to wystarczy...mi wystarczylo,...samo wyznaczalo owu itp...owu spokojnie wyznacza dopiero po 3 dniach wyzszych tempek wiec jak Wam skoczy i nie wyznaczy nie denerwowac sie, po 3 zapisie ladnie narysuje linie :-)
Kroptusiu, jesteś nieoceniona:-) JA musz eto przemysleć, bo 28dni mi się podoba:-(
Hej!
Melduje, ze doleciałam, jestem w POLSCE, macie tu faktycznie piękną pogodę...i zaraz jade do mamy do szpitala...wiec wybaczcie moje ptaszynki kochane, ale nie mam teraz czasu was podczytac...a nazbieralo mi się z 30 stron zleglych...będe czytala jutro rano....wybaczcie więc ale nic nikiomu nie napisze, bo nie wiem jaki temat na tapecie:zawstydzona/y:
Wczoraj prosto z lotniska pojechalismy do mamy-czuje sie lepiej, ale ma straszne nerwy, bo mialo nie bolec a bardzo boli ją noga, polowy nie czuje bo jakiś nerw padl i trzeba będzie okolo miesiąca by wrócił do pracy...ogólnie wymęczyli ją strasznie, ma dlugą ranę i siniaki na plecach wielkie...no ale zdaniem lekarzy udalo się wszystko :tak: i będzie z dnia na dzien lepiej, potrzeba tylko czasu....zrobilam jej dzisiaj pycha rosolek. zeby szybciej postawił ją na nogi:-)

Moja noga definitywnie nie lubi latac samolotem...w dodatku-lewa! Sluchajcie mam to samo z lewa nogą boli i spuchlo...prawa cmi a lewa szaleje teraz...chyba za bardzo ja przemęczylam chcac oszczedzic prawą...OMG...za tydzien mam rezonans...ale tylko tej prawej...bo wtedy jeszcze lewa była cacy...ciekawe co tam mi powychodzi:-)
Ok spadam pod prysznic i w drogę na Ślask do mamy!:-)
OK! Bawcie się dobrze i do potem...lub do jutra...musze już zmykać-pa!
No cześć Kropeczko!!! Dlaczego mi nie opowiedziałaś, że przylatujesz do mnie na kawę???? Ciasto bym jakieś upiekła chociaż;-)
A tak serio, chyba mi umknął moment jak mówiłas o przylocie. Pozdrów od nas Mamę:-) To dobrze że się wszystko udało, teraz jak się nią zaopiekujesz to szybko wróci do zdrowia:-) A ty uważaj na te swoje nogi Słońce, dobrze?? Czekamy...
Odebralam wlasnie progesteron z 19 dc - 27,12 ng wiec zaden tam niski progesteron nie powoduje tych plamien. Brzuchol ciagnie dzis jak przed @ .Mam jakies takie skoki tempki , chyba jak przy menopauzie. I brunatny sluz wyszedl dzis na swiatlo dzienne. Ohhh zeby to byla fasolka i zaczniemy z Bernardka-zaniepokojona nowa ere fasolek !!!! 3mac kciuki :tak:
Makaronk, ty to na prawdę, nie masz co wymyslać... Menopauza??? :-D
Fasoleczka, mmmmm trzymam kciuki:-)
Witam was dziewczyny. Długo tu nie zaglądałam ale miałam problemy z laptopem. Ale teraz wszystko jest już ok. Chyba nigdy nie przeczytam tych stron co tu naskrobałyście.Czy pojawiły się jakieś nowe fasolki??????? U mnie starnia pełną parą.:-):-) Od wczoraj mam płodny śluz tylko jedna rzecz mnie martwi otóż zauważyłam na papierze takie brązowe nitki. Wiecie dziewczyny co to może być???? Przedtem czegoś takiego nie miałam.:confused2::confused2:Pozdrawiam
cześć Beatko:-) Ja mam w ogóle problem ze śluzem, więc zadnych nitek tym bardziej nie zauważyłam. Staraj się, gwałć męża kiedy tylko się da, tak jak ja to robiłam:-D Uda się , nie uda - ale jakie przyjemne:-)
zwiększam szanse na ciąże a jak będą bliźniaki to jeszcze lepiej, poza tym mam długie cykle i IUI mogła by wypaść w weekend majowy więc trzeba być przezornym! tym razem podchodzę trochę z dystansem!
Co u ciebie?
Martynko, bardzo się cieszę że tak spokojnie do tego podchodzisz... Na pewno się uda:-)
ostatni jak w zegarku 30 dni , przed ostatni bezowulacyjny 34 dni , a pamiętam jak kiedyś miałam 29 dniowe cykle, tylko przez te HSG się wydłużyły. Więc jak bym wzięła połówkę to bym pewnie znowu miała w 16-17 dc IUI a to niestety majówka.
Już wiem skąd wezmę pieniążki na in vitro- sprzedamy samochód kupimy tańszy a resztę przeznaczymy na leczenie. Ale narazie myślę o IUI oby się udała.
Ty nie cuduj tak od razu. Żadne sprzedawanie auta!! Przecież jak będą blixniaki, to trzeba miec je czym wozić:-)
zgadza sie:-) niestety jutro juz ostatni dzien bede z moją myniulką bo jutro w nocy juz wyjezdzają:-:)zawstydzona/y:
a dzis idziemy na balety na karaoke, boshe jak dawno nie bylam nigdzie , czuje sie jak jakas stara baba co siedzi w domu i tylko tv ogląda....:confused2:
Jak było na karaoke?? Boszeee jak ja dawno nie byłam na baletach. Na studiach kilka razy w tygodniu, a teraz??? Starość nie radość, przeraża mnie to normalnie:baffled::baffled:
Rzeczywiście narazie żadnych kwietniowych fasolek! dziewczyny kto zacznie dobrą passe, trzeba odgonić tą złą aurę!
No mnie tez się to nie podoba kurczę... Nie ma kto fluidków przesyłać...:-(
ohoho to ja mam to samo!!!:-D cholera czasami zapominam jakie mam!:-D potem otwieram pudelko i ooo zonk! zapomnialam o jakichs heheh:-D wlasnie musze sobie kupic nowe jakies :-) tzn brakuje mi bialych balerinek do kurtki skorki wiosennej i zielonych do torebki:-D
A ja staram się oszczędnie kupować buty... Bo nie mam gdzie ich kłaść:baffled::baffled:
A tak lubię mieć różne, do różnych ciuchów i torebek:-(
Niestety tak jest, że te na odchudzanie to zawierają psychotropy:tak: ale zapytaj w aptece o chrom bo podobno jest dobry na przemianę materii i powoduje spadek wagi - jak chcesz 5 kg to moze wystarczy
Ja już dlugo biorę chrom. To nie jest tak że się chudnie od razu (przynajmniej w moi przypadku, koleżanki też) po prostu zauważyłam duuuuzo mnijeszy apetyt na słodycze.
mam nadzieje ze jutro przyjdą i od jutra zaczne.. dzis byłam na pobraniu krwi do badan.. a w czwartek wyniki.. padam na puszczek dzis sporo zrobilismy w lazience.. dokonczylismy podłoge i została mam jedna sciana i bedzie koniec, potem juz tylko fugowanie wstawienie armatury i można bedzie korzystac z pieknej nowej łazieneczki.. oh jak sie ciesze pomimo ze to brata lazienka :-) w koncu w prezencie slubnym im to robimy..
Ale fajnie... Roboty od cholery, ale za to jaka satysfakcja:-) My mamy okrutną łazienkę w mieszkaniu (PRL normalnie) ale nie planujemy tam długo mieszkać więc nie chemy pakować pieniędzy dla kogoś.
Czesc moje kochane staraczki!ale za wami tesknilam.nawet nie zabieram sie do czytania,bo tyle naskrobalyscie,ze nie dam rady nadrobic.witam nowe staraczki.fajnie,ze jest nas coraz wiecej.moj weekend byl cudowny,duzo spacerow,swiezego,morskiego powietrza i pysznego jedzonka.jeszcze dzisiaj i jutro leniu****e,ale w czwartek juz do pracy(ochyda:crazy:).dzisiaj moj M ma oddac nasienie do badania,mam nadzieje,ze wyniki beda dobre.bardzo sie rano stresowal,ale wcale mu sie nie dziwie(trzymam za niego kciuki):-);-)
cześć kochanie, dobrze będzie. Jak się M. przebada, to chociaż będziecie więcej wiedzieli i mogli coś działać. A pani doktor tez pewnie coś poradzi, skoro miała takie przypadki. trzymam kciuki:-)

Ufff...
 
reklama
Do góry