reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Nektarynko - jak wypróbujesz te ziółka to daj znać:tak:
mam nadzieje ze jutro przyjdą i od jutra zaczne.. dzis byłam na pobraniu krwi do badan.. a w czwartek wyniki.. padam na puszczek dzis sporo zrobilismy w lazience.. dokonczylismy podłoge i została mam jedna sciana i bedzie koniec, potem juz tylko fugowanie wstawienie armatury i można bedzie korzystac z pieknej nowej łazieneczki.. oh jak sie ciesze pomimo ze to brata lazienka :-) w koncu w prezencie slubnym im to robimy..
 
reklama
Marzenixxx

Intercourse/Insemination to jest serduchowanie. Wpisujesz tam, albo rano "am", albo wieczorem "pm", albo ze bylo rano i wieczorem wtedy "both", jesli nie chcesz podawac czasu to wpisujesz tylko ze bylo "yes".
 
ale wiesz co ci powiem zajączku kochany tam na tym ferlity samo ci pokazuje kiedy masz owulke i najlepsze dni plodne, jeszcze wszystkiego nie rozgryzlam np gdzie wstawic serduszka hihi:-D ale mysle ze jakas dziewczynka mi tu zaraz pomoze!!! i pozatym jest darmowe ...:-D

Czesc Marzenka,
te serduszka to musisz: nacisnij na dzien pobrania temp., pokaze ci sie okienko
http://www.fertilityfriend.com/ttc/calendar_module.php?action=Open&d=2009-04-20
nacisnij na ostatnia obcje Intercourse/Insemination gdy nacisniesz na "v" pokaza ci sie obcje przytulanek: YES tak, AM rano, PM wieczorem, BOTH obydwa, NO nie, IUI ( nie wiem), IVF pobranie.
Polecam sie na przyszkosc :tak:
 
Czaszka zaczyna mnie bolec i pewnie dlugo nie posiedze. Wczoraj pojechalismy sobie na przejazdzke byla piekna pogoda i jezdzilismy z otwartymi oknami i chyba mnie przewialo, bo troche ogluchlam. Takie uczucie jak w samolocie :baffled:
 
reklama
Do góry