reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
:eek: mam to samo ... ja nawet tych metrow nie liczylam nigdy ale sama sypialnia ma ze 25m.2 ... taki prezent od rodzicow :tak: ze mimo ze nas troje bylo w domu kazde mam dach nad glowa!!! (czy ja dam rade zapewnic taka przyszlosc swoim dzieciom???? :confused2:) no ale domek malo funkcjonalny starego typu klatka schodowa i 4 kondygnacje bo piwnica z oknami jest zamieszkala!!!! i tam mam wlasnie skladzik ... strych tez zamieszkaly i wykonczony! ... ale tam nawet nie sprzatam sil mi nie starcza! a co do garderoby to ja zlikwidowalam 1 lazienke na rzecz garderoby :-) tylko jeszcze tam szaf brakuje :confused2: narazie otwiera sie drzwi i celuje w sterte! :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
a ja zamiast piasc inz to lezalam do tej pory plackiem w wyrku i sie kulilam z bolu ... ale walcze i na razie nie bralam przeciwbolowego!!!! :confused2:
No to kolejna duza chałupa;-)
Eve - przyłóż może jednak coś na ten ból lub weź tabletkę albo idź spać i go prześpij - buziaki:tak:
Wiem że długo mnie nie było i głupio mi z tego powodu kochane :zawstydzona/y: myslisz ze mi pomoże??:);-)
W końcu po to jest by pomóc - więc innego wyjścia nie ma:tak:
Tylko gorzej jak Twojego M nie ma - tu nie pomoże - ale na to to łap Hankę - pewnie po starej znajomosci użyczy Ci swojego Super Kena zlateksu - hihihi:-D:-D:-D:rofl2:
 
Lekarz powiedział skąd wzieła się torbiel? bierzesz jakieś leki stymulujące? bo najczęściej po nich robią się torbiele, albo od niepękających pęcherzyków...
pęcherzyk niepękł a leków stymulujących niebiore brałam kiedyś ale zrobiłam sobie przerwe, mam nadzieje że meisiąc wystarczy, ale najpierw musze wywołać miesiączke a potez trzeba będzie zobaczyć czy jest jeszcze torbiel i miejmy nadzieje że jej niebędzie
 
a potem jeszcze hormony musze zbadać i jeszcze przydałoby sie stracić pare kilo bo ostatnoi przytyło mi sie troszke i tak mi sie wydaje że od tego czasu cykle mi sie pokciły:zawstydzona/y:
 
W końcu po to jest by pomóc - więc innego wyjścia nie ma:tak:
Tylko gorzej jak Twojego M nie ma - tu nie pomoże - ale na to to łap Hankę - pewnie po starej znajomosci użyczy Ci swojego Super Kena zlateksu - hihihi:-D:-D:-D:rofl2:[/QUOTE]
dokładnie po to jest :-):-):-) szkoda tylko że mojego nie ma :-( hehe ale rzeczywiście z Haneczka zagadam :-D

Julitko fajnie że do nas wróciłaś!!!:-):-):-)
Ja też się ciesze :-):-):-)
 
ale wiesz co ci powiem zajączku kochany tam na tym ferlity samo ci pokazuje kiedy masz owulke i najlepsze dni plodne, jeszcze wszystkiego nie rozgryzlam np gdzie wstawic serduszka hihi:-D ale mysle ze jakas dziewczynka mi tu zaraz pomoze!!! i pozatym jest darmowe ...:-D
Intercourse/Insemination:

to są serduszka o ile jeszcze nie wiesz bo czytam jeszcze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rzeczywiście narazie żadnych kwietniowych fasolek! dziewczyny kto zacznie dobrą passe, trzeba odgonić tą złą aurę!
ja bym bardzo chciała rozpocząć dobrą passę i potem żeby już nam wszystkim poszło gładko ale nie mam dobrych myśli ani przeczuć:tak:
Ja też mam zieloną z ananasem ale nie z "bastka" tylko jakąś inną i jeszcze nie piłam - mam też z brzoskwinią i z jaśminem(ta jest lipton) i z miętą i z cytryną i to tyle;-) miałam kiedyś z guaraną - też była dobra:tak:

Pewnie, że sie zależy - będziesz "złą" żoną ale elegancką - hihihihi:-D:-D:-D a sąsiadom niech oczy na wierzch wyjdą:-)

podobno jak jest po owulce dużo śluzu to moze być na fasolkę, ale tak jak Nektarynka pisała to w rzeczywistości moze być różnie:tak:
no i się teraz zacznie - dobrze, że mężowie tego nie czytają:-D:-D:-D:-D
ja też bardzo lubię zieloną herbatę we wszelkiej postaci byle nie o smaku cytrynowym:tak::-)
tak butki zarzuce na nożki i będę paradować zeby mieli o czym mówić;-):tak::angry:
nie wiem co z tym śluzem w końcu jest okaze sie wszystko w sobotę albo niedzielę:tak:
a potem jeszcze hormony musze zbadać i jeszcze przydałoby sie stracić pare kilo bo ostatnoi przytyło mi sie troszke i tak mi sie wydaje że od tego czasu cykle mi sie pokciły:zawstydzona/y:
podobno tak gdzieś wyczytałam że lepiej jest schudnąc jak sie ma nadwagę bo wtedy łatwiej zajść w ciażę ale nie wiem czy to prawda a ja mam nie małą nadwagę i zbić jej nie dam rady jakoś moze to to :tak:
 
Do góry