reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Wikula my też kawka tylko z ekspresu. Mój mąż ma odjazd na tym punkcie, mamy nawet fajny ekspres ciśnieniowy. I kawy raczej nie kupujemy w normalnych sklepach, bo na kawie nie oszczędzamy:tak:
 
reklama
zgadza sie:-) niestety jutro juz ostatni dzien bede z moją myniulką bo jutro w nocy juz wyjezdzają:-:)zawstydzona/y:

a dzis idziemy na balety na karaoke, boshe jak dawno nie bylam nigdzie , czuje sie jak jakas stara baba co siedzi w domu i tylko tv ogląda....:confused2:
Oooo:-D To dobrej zabawy życzę:tak:
Korzystajcie, korzystajcie:-D
Samopoczucie najwazniejsze, więc idźcie się bawic:tak::-D

ja bardzo chetnie, tylko na to trzeba jeszcze trochę poczekać:-)
Mamy czas:-p:tak: Poczekamy tylko żeby była ta fasolinka:tak:
Robiłam test owulacyjny i dupa jedna krecha:wściekła/y:. A wszystko wskazuje że zbliża mi się owulka. Ale i tak dzisiaj będą przytulanki a jutro powtórzę test owulacyjny.
Tul się ile wlezie, nie patrz na testy a wtedy szybciutko Fasolka zawita do brzuszka:tak::-D



A wiecie co... ja Wam źle wczesniej napisałam..
Przytulaliśmy się z mężem nie 14 i 16 kwietnia ale 11 i 13 dnia cyklu:zawstydzona/y::tak::-D Jakoś mi sie pomieszało;-)
Może będzie trafione zatopione na Tomusia..:zawstydzona/y:
Dziś to wogole kręci mi sie w głowie i taka nie do życia jestem..
 
niedawno wróciłam od lekarza a jednak to przez torbiel niedostałam okresu:-(tak więc staranki na jakiś czas musze odłożyć, może to i lepiej jak sie odstresuje to efekty będą lepsze;-)
 
niedawno wróciłam od lekarza a jednak to przez torbiel niedostałam okresu:-(tak więc staranki na jakiś czas musze odłożyć, może to i lepiej jak sie odstresuje to efekty będą lepsze;-)

a na ile musisz odłożyć staranki - jeden miesiąc nie wystarczy?
przykro mi z powodu torbieli:-(
 
niedawno wróciłam od lekarza a jednak to przez torbiel niedostałam okresu:-(tak więc staranki na jakiś czas musze odłożyć, może to i lepiej jak sie odstresuje to efekty będą lepsze;-)

Nie martw się Kochana.. Torbiel szybko zlikwidują i niedługo bedziesz fikac ze swoim M:tak: A kto wie, może za pierwszym razem Wam się wtedy uda:tak:
 
Hey moje kochane dziewczynki.... jak ja za wami tęskniłam normalnie szok !!u mnie nadal nic nowego ...co do mojego torbielka czy co kolwiek to bylo na nastepnej wizycie juz tego nie bylo :-)bylam niedawno na wizycie lekarz kazał mi brać duphaston od 16 dnia cyklu i tak w 24 dniu cyklu zrobic test ciazowy i jak bedzie pozytywny dalej mam brac a jak negatywny to juz nie brac....staranka dalej są ale efektów brak moje ślicznotki :-:)-:)-( jestem na stazu wiec jakos czas do południa mi leci, pracuje od 7.30 do 15.30 a potem, nuda bo mojego skarba nie ma bedzie dopiero na majówkę ....a co tam u Was moje rybki??? ile juz zafasolkowanych ??:-):-):-)
 
niedawno wróciłam od lekarza a jednak to przez torbiel niedostałam okresu:-(tak więc staranki na jakiś czas musze odłożyć, może to i lepiej jak sie odstresuje to efekty będą lepsze;-)
Lekarz powiedział skąd wzieła się torbiel? bierzesz jakieś leki stymulujące? bo najczęściej po nich robią się torbiele, albo od niepękających pęcherzyków...
 
Hey moje kochane dziewczynki.... jak ja za wami tęskniłam normalnie szok !!u mnie nadal nic nowego ...co do mojego torbielka czy co kolwiek to bylo na nastepnej wizycie juz tego nie bylo :-)bylam niedawno na wizycie lekarz kazał mi brać duphaston od 16 dnia cyklu i tak w 24 dniu cyklu zrobic test ciazowy i jak bedzie pozytywny dalej mam brac a jak negatywny to juz nie brac....staranka dalej są ale efektów brak moje ślicznotki :-:)-:)-( jestem na stazu wiec jakos czas do południa mi leci, pracuje od 7.30 do 15.30 a potem, nuda bo mojego skarba nie ma bedzie dopiero na majówkę ....a co tam u Was moje rybki??? ile juz zafasolkowanych ??:-):-):-)

no Julitko - Ciebie to tu nie było już bardzo długo - Dobrze, że torbieli nie ma a duphaston na pewno szybko pomoże:tak:
 
własnie skonczylam co mialam do napisania - z mojej pracy magisterskiej zostaly mi tylko badania i obrona :))) ufff...
ja mam pytanie, czy nerwy i stres maja wpływ jakis na te nasze dni? na przesuwanie sie owulacji czy dni plodnych? - wybaczcie jesli pytanie jest glupie..
gratuluje!!! :-)
moim zdaniem sters ma spory wplyw na te sprawy babskie zawsze sie mowilo nawet ze jak @ sie przesunela to ze moze jakies nerwy albo pogoda! :eek: a pozatym pamietajmy ze prolaktyna to hormon steru! :confused2:
no i staranka czas zacząć:tak:
Eve - ja się broniłam 19 czerwca :tak:tylko rok był 2002:tak:
:-) ja powinnam sie obronic 2 lata temu! :confused2: :nerd: no coz troszke klod mialam pod nogami w trakcie ! :eek:
zielonych też nie mam:szok::eek:, bo białe to mam tekie z odkrytymi piętami, to już wystarczy, ale mi sie teraz marzą szare na koturnie, a jak nie szare to może być inny kolor, ale na koturnie bo takich jeszcze nie mam:-D
ach ta moda! ciągle powraca! :-) ja teraz biegam w berzowych taki jak karmel koturnach z H&M :-):-):-):-) na poczatku byla gehenna ale juz sie ulozyly do stupki naklepilam zelowe napiętki i biegam nawet bo gruntowej drodze! :-)
Andzia dom nie jest duży, bo piwnica spora. Sam dom ponad 110, to nie jest zbyt wiele. Oczywiście w porównaniu do mieszkań to mam sporo miejsca, ale jakbym miała budować nowy dom to tak najmniej 130 m. No chyba, że mniejszy ale ustawniejszy. Nasz jest taki bez pomysłu. Chciałabym np. mieć garderobę wydzieloną, żeby tych wielkich szaf nie upychać. No i spiżarnia koło kuchni byłaby mile widziana:tak: Nie jest teraz źle, ale mam w głowie obraz idealnego domu i to nie jest ten, w którym mieszkam:no::no::no:
:eek: mam to samo ... ja nawet tych metrow nie liczylam nigdy ale sama sypialnia ma ze 25m.2 ... taki prezent od rodzicow :tak: ze mimo ze nas troje bylo w domu kazde mam dach nad glowa!!! (czy ja dam rade zapewnic taka przyszlosc swoim dzieciom???? :confused2:) no ale domek malo funkcjonalny starego typu klatka schodowa i 4 kondygnacje bo piwnica z oknami jest zamieszkala!!!! i tam mam wlasnie skladzik ... strych tez zamieszkaly i wykonczony! ... ale tam nawet nie sprzatam sil mi nie starcza! a co do garderoby to ja zlikwidowalam 1 lazienke na rzecz garderoby :-) tylko jeszcze tam szaf brakuje :confused2: narazie otwiera sie drzwi i celuje w sterte! :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

a ja zamiast piasc inz to lezalam do tej pory plackiem w wyrku i sie kulilam z bolu ... ale walcze i na razie nie bralam przeciwbolowego!!!! :confused2:
 
reklama
Do góry