reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Nowe butki poprawiają humorek:-)ja to mam całą kolekcję butów, mój mąz to mi nawet zabrania kupować nowe, ale ja wcale go nie słucham, bo uwielbiam kupować butki:tak:
ohoho to ja mam to samo!!!:-D cholera czasami zapominam jakie mam!:-D potem otwieram pudelko i ooo zonk! zapomnialam o jakichs heheh:-D wlasnie musze sobie kupic nowe jakies :-) tzn brakuje mi bialych balerinek do kurtki skorki wiosennej i zielonych do torebki:-D
 
ohoho to ja mam to samo!!!:-D cholera czasami zapominam jakie mam!:-D potem otwieram pudelko i ooo zonk! zapomnialam o jakichs heheh:-D wlasnie musze sobie kupic nowe jakies :-) tzn brakuje mi bialych balerinek do kurtki skorki wiosennej i zielonych do torebki:-D
zielonych też nie mam:szok::eek:, bo białe to mam tekie z odkrytymi piętami, to już wystarczy, ale mi sie teraz marzą szare na koturnie, a jak nie szare to może być inny kolor, ale na koturnie bo takich jeszcze nie mam:-D
 
zielonych też nie mam:szok::eek:, bo białe to mam tekie z odkrytymi piętami, to już wystarczy, ale mi sie teraz marzą szare na koturnie, a jak nie szare to może być inny kolor, ale na koturnie bo takich jeszcze nie mam:-D
oooooooo tak tak!! ja tez choruje teraz na buty na koturnie!!!! Koniecznie musze sobie kupic!! nawet nie wiem jaki kolor ale tak tak koniecznie!!! juz sie nie moge doczekac!!!:-D:-D:-D
 
Robiłam test owulacyjny i dupa jedna krecha:wściekła/y:. A wszystko wskazuje że zbliża mi się owulka. Ale i tak dzisiaj będą przytulanki a jutro powtórzę test owulacyjny.
 
dla mnie to wsumie czas idealny :-) także się ciesze bardzo :rofl2:

ide bo sobie robie kąpiel z kulą musującą waniliową :-D


Jasne, masz czas na badania i łykaj już kwas foliowy!
A co to za kula waniliowa?
Jestem przed @ i wszystko mi się ze słodyczami kojarzy!

zgadza sie:-) niestety jutro juz ostatni dzien bede z moją myniulką bo jutro w nocy juz wyjezdzają:-:)zawstydzona/y:

a dzis idziemy na balety na karaoke, boshe jak dawno nie bylam nigdzie , czuje sie jak jakas stara baba co siedzi w domu i tylko tv ogląda....:confused2:

Ja też. Albo w pracy, albo z dzieckiem. Bo nie lubię jej dawać do babć jak jestem w domu. Lubię ją zabierać w różne miejsca. Ją tak bardzo świat interesuje- każdą mrówką się zachwyca:-D

Andzia dom nie jest duży, bo piwnica spora. Sam dom ponad 110, to nie jest zbyt wiele. Oczywiście w porównaniu do mieszkań to mam sporo miejsca, ale jakbym miała budować nowy dom to tak najmniej 130 m. No chyba, że mniejszy ale ustawniejszy. Nasz jest taki bez pomysłu. Chciałabym np. mieć garderobę wydzieloną, żeby tych wielkich szaf nie upychać. No i spiżarnia koło kuchni byłaby mile widziana:tak: Nie jest teraz źle, ale mam w głowie obraz idealnego domu i to nie jest ten, w którym mieszkam:no::no::no:
A z tymi psychotropami w tabletkach na odchudzanie to na pewno tak jest? Czasem lekarze przepisują ale jak powiem,że chcę zrzucić 5 kg to żaden lekarz mi ich nie przepisze!:wściekła/y:
 
Rewelacyjna i w sumie nie droga. Nowy rodzaj produkowany przez firmę "bastek". Maja jeszcze zwykłą, z opuncją figową, malinową, cytrynową, brzoskwiniową. Te są aromatyzowane. A ananasowa jest z kawałeczkami ananasa:-) Super.
Ja też mam zieloną z ananasem ale nie z "bastka" tylko jakąś inną i jeszcze nie piłam - mam też z brzoskwinią i z jaśminem(ta jest lipton) i z miętą i z cytryną i to tyle;-) miałam kiedyś z guaraną - też była dobra:tak:
wlasnie sobie zalozylam na Ferlitifriend tez konto zeby tam tempke mierzyc bo chyba bedzie mi szkoda kasy na 28 dni w sumie niedrogo jest ale jednak.... wkazdym razie jakos sobie poradzilam , przepisalam tempki ale momentami nie kumam bo tam tylko po angielsku... troche rozumiem ale takie tam inne pojecia sa ze nie znam ....hm.. a i widze ze tam samo sie interpretuje ....
Ja niestety nie znam na tyle angielskiego:zawstydzona/y:
Ja to wogóle z angielskiego to noga byłam i nie za bardzo się nim umiem posługiwac. Tym bardziej w programach komputerowych.
Moja mama to pamiętam miała specjalny zeszyt do mierzenia tempki:tak:Rysowała sobie wykresy i wszystko notowała:tak:
No to ja robię podobnie - drukuję z internetu kartę cyklu i zaznaczam długopisem:sorry:
ja mam pytanie, czy nerwy i stres maja wpływ jakis na te nasze dni? na przesuwanie sie owulacji czy dni plodnych? - wybaczcie jesli pytanie jest glupie..[/B][/COLOR]
OluPM - mają i to bardzo - mogą nawywijac w cyklu i poprzesuwać:wściekła/y:
Hej!
Melduje, ze doleciałam, jestem w POLSCE, macie tu faktycznie piękną pogodę...i zaraz jade do mamy do szpitala...
Witaj Kropeczko - pozdrów Mamę i uważaj na swoje nóżki:tak:
To grzech taka kawa! :tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D
Kawa musi być mocna i ma kopać:-D:-D:-D:-D:-D
Mój mąż robi kawkę z syropami smakowymi np. migdałowym, albo pomarańczowym i odrobiną imbiru -REWELACJA!
mhm - mniam taka kawka smakowa - uwielbiam:-p
Witam!
Wesele poprawiło humor... od jutra zaczynam brać clo tym razem całą tabletkę właśnie rozmawiałam z lekarzem, wizytę przełożyłam na czwartek wtedy będzie pierwsze podglądanko!

pozdrawiam!
Martynko - dobrze, że humor dopisuje to i fasolka szybciej zawita:tak: trzymam kciuki:-)
po wczorajszych rewelacjach że to niby zła zona jestem pojechałam na zakupy i upolowałam sobie śliczne eleganckie buciki:tak::tak::rofl2::-):-D na poprawienie nastroju a co tam należy mi sie chyba
Pewnie, że sie zależy - będziesz "złą" żoną ale elegancką - hihihihi:-D:-D:-D a sąsiadom niech oczy na wierzch wyjdą:-)
Ania S - dzieki za wyjeśnienie co do śluzu. A jak jest po owulce to co to oznacza??
podobno jak jest po owulce dużo śluzu to moze być na fasolkę, ale tak jak Nektarynka pisała to w rzeczywistości moze być różnie:tak:
ohoho to ja mam to samo!!!:-D cholera czasami zapominam jakie mam!:-D potem otwieram pudelko i ooo zonk! zapomnialam o jakichs heheh:-D wlasnie musze sobie kupic nowe jakies :-) tzn brakuje mi bialych balerinek do kurtki skorki wiosennej i zielonych do torebki:-D

zielonych też nie mam:szok::eek:, bo białe to mam tekie z odkrytymi piętami, to już wystarczy, ale mi sie teraz marzą szare na koturnie, a jak nie szare to może być inny kolor, ale na koturnie bo takich jeszcze nie mam:-D

no i się teraz zacznie - dobrze, że mężowie tego nie czytają:-D:-D:-D:-D
 
reklama
A z tymi psychotropami w tabletkach na odchudzanie to na pewno tak jest? Czasem lekarze przepisują ale jak powiem,że chcę zrzucić 5 kg to żaden lekarz mi ich nie przepisze!:wściekła/y:

Niestety tak jest, że te na odchudzanie to zawierają psychotropy:tak: ale zapytaj w aptece o chrom bo podobno jest dobry na przemianę materii i powoduje spadek wagi - jak chcesz 5 kg to moze wystarczy
 
Do góry