reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

zwiększam szanse na ciąże a jak będą bliźniaki to jeszcze lepiej, poza tym mam długie cykle i IUI mogła by wypaść w weekend majowy więc trzeba być przezornym! tym razem podchodzę trochę z dystansem!
Co u ciebie?

acha no to zwiekszaj kochana,zwiekszaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieje,ze beda blizniaki..a co tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet trojaczkow Ci zycze Malenka!!!!!a jak dlugie masz cykle?
u mnie ok,drugi dzien okresu,humorek dobry..a poza tym to wszstko po staremu,bez wiekszych rewelacji....
 
reklama
acha no to zwiekszaj kochana,zwiekszaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieje,ze beda blizniaki..a co tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet trojaczkow Ci zycze Malenka!!!!!a jak dlugie masz cykle?
u mnie ok,drugi dzien okresu,humorek dobry..a poza tym to wszstko po staremu,bez wiekszych rewelacji....
ostatni jak w zegarku 30 dni , przed ostatni bezowulacyjny 34 dni , a pamiętam jak kiedyś miałam 29 dniowe cykle, tylko przez te HSG się wydłużyły. Więc jak bym wzięła połówkę to bym pewnie znowu miała w 16-17 dc IUI a to niestety majówka.
Już wiem skąd wezmę pieniążki na in vitro- sprzedamy samochód kupimy tańszy a resztę przeznaczymy na leczenie. Ale narazie myślę o IUI oby się udała.

Szkoda że @ do ciebie przylazła... mimo nastawienia do IUI to walcz kochana- może się uda... trzymam kciuki!
 
ostatni jak w zegarku 30 dni , przed ostatni bezowulacyjny 34 dni , a pamiętam jak kiedyś miałam 29 dniowe cykle, tylko przez te HSG się wydłużyły. Więc jak bym wzięła połówkę to bym pewnie znowu miała w 16-17 dc IUI a to niestety majówka.
Już wiem skąd wezmę pieniążki na in vitro- sprzedamy samochód kupimy tańszy a resztę przeznaczymy na leczenie. Ale narazie myślę o IUI oby się udała.

Szkoda że @ do ciebie przylazła... mimo nastawienia do IUI to walcz kochana- może się uda... trzymam kciuki!

ja tez mam takie cykle +/- 30 dni..takze mam nadzieje ze w razie co wesprzesz mnie rada..?! kurde jak to zycie chwilami daje po dupsku...ciesze sie,ze macie juz plan na z tymi pieniazkami mam nadzieje,ze wszystko sie ulozy i jak juz to przeznaczucie cala kwote na wyprawke dla maluszka!
a ja sie jakos nie smuce tym okresem..jest jak co miesiac juz sie przyzwyczailam....
caluje Cie goraco Martynko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Uwielbiam kopiec kreta, mogę zjeść tonę! Zawsze piszecie o smakołykach jak ja przed @ jestem! Nie umiem się wtedy powstrzymać. Kiedyś tak miałam tylko na 2-3 dni przed @ a teraz co najmniej tydzień wcześniej:szok::szok::szok: Z czekoladą to twarda jesteś. Ja jak coś mam w domu to zjem na pewno. A jak udaję sama przed sobą że się odchudzam i nie kupuję słodyczy, to i tak M musi w środku nocy po coś jechać.:-D
No a u mnie są pułapki słodyczowe - mój M ma cukrzycę więc mamy w domu zapas batonów na wypadek gdyby cukier mu spadł, bo wtedy grozi śpiączka, no i żeby się nie pzreterminowały to ja też podjadałam, ale od miesiąca ograniczam słodycze, bo tyję a nie chudnę mimo leczenia tarczycy:wściekła/y:

Aha! mi coś "strzela" w boku na dole ale to zawsze tak mam. Czy to owólka?
Bo śluz juz niestety nie plodny.. więc już moze po owolce. Dobrze że się tuliliśmy w czasie płodnym.. ale malo więc zobaczymy co wyjdzie w maju, dwie kreski czy @:rofl2:
Agniesiak - co ci "strzela" - nie rozumiem:zawstydzona/y:
wszystkim nerwuskom życzę dużo spokoju i jeśli przyjdzie do Was @ to neich to będzie ostatnia na kilka miesięcy :-) a pamiętajcie że moga to byc fasolkowe nerwy:-)
Wielki BUZIAK:-)
Witaj Kasiu - dobrze, że u Ciebie w porządku z dzidzią:-) a M - nie wiem co powiedzieć:no:
Witajcie poniedziałkowo:-p
Musiałam dziś wcześnie wstac bo wujek przyjedzie po naszą kanapę i zabierze do rodziców M. My bedziemy dziś miec nową:rofl2:
Także od razu ja pewnie wykorzystamy na fikanie:tak::-p:-D
Fikajcie - nowa kanapa musi być wypróbowana:tak:
hej dziewuszki
Ja znowu do tego sluzu troszke wroce. Wczoraj wieczorkiem na rozladowanie nerwow (moich ) chcielismy sie poprzytulac , ale sie nie udalo bo mnie jakos zaczelo brzydko piec :-( (objawow fizycznych zapalenia - brak , no mogla byc to wina olejki ktora sie wspomagalismy przy relaksujacym masazu;-)) jak polecialam sie umyc to odkrylam sluz, gesty( duzo go bylo),ciagnacy sie,brunatny. Niestety w zagniezdzenie nie wierze. Nie mam pozytywnych przeczuc. Tak sobie mysle ze zaczynaja sie moje plamienia prolaktynoe czy ch** wie jakie. Tylko ze zwykle byly 2-3 dni przed@ a nie 7. No i tempka lekko spadla z 37 na 36.9 W srode ide do gina pokazac wyniki, jak ja zmusze do badania to po szyjce powinna powiedziec czy na @ czy na ciaze?? A mial to byc cykl bezstresowy , bo niby bez nadziei przez prolaktyne ale jednak to jest mocniejsze od nas, ta nadzieja przekleta.
Makaronka - ginekolog jeszcze po szyjce nie powie czy ciąża czy @:no:
Słoneczne pozdrowienia na ten przepiękny poniedziałek:-)
I wzajemnie:-)
Widocznie Alicja z krainy czarów nie potrafi sama dla siebie czarować:nerd:
Niunia - może potrafi czarować ale musi w to uwierzyć:tak:
boshe za dlugo dzis spalam i jakos kupy sie nie trzyamam..... wymeczyla mie ta moja myniula, we wtorek wyjezdza i pewnie znowu ja zobacze za pol roku:-:)-( wiec dalam sie wymeczyc ile sie dalo!:laugh2:
Marzena - takie męczenie to przyjemność - raz na pół roku to można:tak: na pewno zatęsknisz jeszcze za tym męczeniem:-)
Byłam w łazience.. śluz znów jest.. biały.
Już daję sobie chyba na spokój z tym śluzem bo zwariuję:-D
Zresztą tylko dwa razy serduszkowaliśmy to nawet nie odliczam do testowania tylko do @. :-D
Agniesiak - można 1 raz ale trafnie - zapytaj Kroptusi;-)

Nektarynko - jak wypróbujesz te ziółka to daj znać:tak:
Może i ja zacznę mierzyc tempkę od maja:tak:
Skoro tu wszyscy mierzą to i ja się wezmę, może łatwiej mi będzie..:-D
Mierz - można się wiele dowiedzieć
 
Marzena - takie męczenie to przyjemność - raz na pół roku to można:tak: na pewno zatęsknisz jeszcze za tym męczeniem:-)
zgadza sie:-) niestety jutro juz ostatni dzien bede z moją myniulką bo jutro w nocy juz wyjezdzają:-:)zawstydzona/y:

a dzis idziemy na balety na karaoke, boshe jak dawno nie bylam nigdzie , czuje sie jak jakas stara baba co siedzi w domu i tylko tv ogląda....:confused2:
 
Witajcie Dziewczyny :-)

Czy w tym kwietniu nie bedzie zadnej fasolki :szok::eek:
Witaj Lilu:-) No właśnie tez już się zastanawiałam na kogo czas:tak:
Niech któraś z was wyjaśni jak to jest z tym sluzem, jaki i kiedy powinien być...plissss:sorry:
A tak wogóle to sie witam w poniedziałek, u mnie @ sie już skończyła więc niedługo zabieramy sie z małżem ostro do dzieła, bedzie się działo, nie odpuszę mu:laugh2::rofl2:
śluz ma być w okresie owulacji - wtedy ma być przejrzysty, rozciągliwy jak białko jaja kurzego:tak: i to jest najważniejszy śluz - potem może być lub nie;-)
beda nastepne :)
musza w koncu prawda?
muszą, muszą:tak:
Będą!!! Ja mam zamiar w tym cyklu osiągnąć sukces:tak: W styczniu byłby dzidziuch:-D Trzymajcie kciuki:rofl2:
Trzymam mocno - ja też chcę:-)
mnie tak korci już drugi dzień testa zrobić ale jeszcze do soboty muszę poczekać nie wiem jak ja to zrobie:tak::rofl2: bo cały czas czuję takie mokro jak nigdy i mnie to dziwi co to moze być jak nigdy tak nie miałam zawsze sucho
poczekaj - lepiej testowac po terminie bo można się rozczarować:tak:
Wielu lekarzy twierdzi, że nie udaje się zajść w ciążę z powodu blokady psychicznej. Im bardziej chcesz, tym trudniej.
Tak z innej bajki- czy któraś z was stosowała jakieś tabletki na schudnięcie?
Ja pewnie mam tę blokadę bo chcę bardzo:wściekła/y:
Loree - w każdej tabletce odchudzjącej są psychotropy:no:
Noo mi sie zaczelo dluzyc przez te skurcze i lozysko kiedy wiem ze kazdy tydzien na wage zlota...i ja odliczam choc do 32 tyg by dotrwac a tu jeszze tyle...choc z 2 strony pamietam jak dzis posta ze wyszedl mi cien cienia tez tutaj wlasnie pisalam na tym forum i sie zaczela jazda "co oznacza cien" :-) potem pierwszy suwaczek ze 5 tydz i iles tam dni....a dzis juz 22 leci ;-)
Kroptusiu - już tyle przeszłaś, że się nie dziwę, że się dłuży - ale groszek jest silny i Ty dzielna to będzie dobrze:tak:

no a ja dostalam @ jupi!!!!! :-D pierwszy i mam nadzieje ostatni raz tak sie z tego ciesze! a to dlatego ze nie dosc ze trafil mi sie cykl 28dniowy - ja mam min 32!!!!
to dzieki temu na urlopie bedzie owulka! :-D:-D:-D:-D
no i staranka czas zacząć:tak:

zaraz siade dokonczyc ten ostatni rozdzial z magisterki, wtedy zostana juz tylko badania i obrona...uf... moze uda mi sie w tym roku byc zafasolkowanym magistrem????
zafasolkowany magister - pięknie brzmi:-)

Eh.. Aaa bo wy nie wiecie.. my z moim M mieszkamy w kawalereczce która dostaliśmy od babci M w prezencie ślubnym. 20m, ciasne ale własne:-D
W sumie ważne, że jest własne i prezent trafiony:tak:
no ja calusny tydzien sobie obiecalam ze bede siedziec i pisac ta inzynierke bo musze sie obronic w ostatecznosci 19 czerwca!!!!! a ani dnia pozniej!!!! :confused2:
Eve - ja się broniłam 19 czerwca :tak:tylko rok był 2002:tak:
Przynajmniej sprzątania nie masz wiele! Ja mam razem z piwnicą ponad 160 m i jak mam sprzątać to mnie szlag trafia!
Loree - to masz duży dom:sorry:
no ciekawe takie imiona , ja wczoraj czytalam artykul gdzie dzieci dostaly imiona takie jak np. ORALIA , BIBA, HERMENEGILDA , SCHOLASTYNA:szok::szok::szok::szok::szok: jak dla mnie masakra jakas......
Wobrażasz sobie - wołasz córkę Biba - wszystkie żule się zlecą:no:
no troszke Was zaniedbałam ale już wracam :-)
postanowiliśmy z M. że w okolicach września zaczniemy się starać:-D
No to jeszcze jak Go pomęczysz to zejdzie na wakacje:-)
 
Ja bardzo lubię ten program. Przyznaję,że najczęściej w ciąży go oglądałam, ale teraz tez mi się zdarza.




No to duży postęp! Gratuluję daru przekonywania:-D:-D:-D



Kocham zieloną herbatę, ale liściastą! Nie lubię tej z torebki. Jak zaszłam w ciążę i miałam wstręt do kawy to rano zawsze piłam herbatkę zamiast kawy! I pytałam położnej- można pić zieloną herbatkę nawet jak się karmi!!!


Dobra kawka to postawa dobrego poranka! Nie wychodzę z domu bez kawy!


To grzech taka kawa! :tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D
Kawa musi być mocna i ma kopać:-D:-D:-D:-D:-D
Mój mąż robi kawkę z syropami smakowymi np. migdałowym, albo pomarańczowym i odrobiną imbiru -REWELACJA!
Co do kawy to w 100% się zgadzam, musi być mocna, ja uznaję tyko z ekspresu, no chyba, że w gościach jestem, to piję, to co dają;-)
Odebralam wlasnie progesteron z 19 dc - 27,12 ng wiec zaden tam niski progesteron nie powoduje tych plamien. Brzuchol ciagnie dzis jak przed @ .Mam jakies takie skoki tempki , chyba jak przy menopauzie. I brunatny sluz wyszedl dzis na swiatlo dzienne. Ohhh zeby to byla fasolka i zaczniemy z Bernardka-zaniepokojona nowa ere fasolek !!!! 3mac kciuki :tak:
melduję, że kciuki zaciśnięte
Witam!
Wesele poprawiło humor... od jutra zaczynam brać clo tym razem całą tabletkę właśnie rozmawiałam z lekarzem, wizytę przełożyłam na czwartek wtedy będzie pierwsze podglądanko!
Ktosiowa jak ci nie wstyd jeszcze wchodzić na te forum!

pozdrawiam!
Cieszę się, że lepszy humor i taki ma pozostać:tak:
fajnie że choc na chwie do nas zawitałaś to wiemy ze szczęśliwie wylądowałaś w Polsce:tak:
3mam kciuki za twoją mamę oby ja szybko przestało boleć i szybciutko wróbiła do pełnej sprawności:tak:


ja też mam jakieś dziwne uczucie mokra którego do tej pory nigdy po owulce a blisko @ nie czułam aż jestem ciekawa co to jest??:tak:
nie chcę nawet głośno mówić o fasolce a nawet mysleć nie chcę bo pewnie się znów rozczaruje

po wczorajszych rewelacjach że to niby zła zona jestem pojechałam na zakupy i upolowałam sobie śliczne eleganckie buciki:tak::tak::rofl2::-):-D na poprawienie nastroju a co tam należy mi sie chyba
Nowe butki poprawiają humorek:-)ja to mam całą kolekcję butów, mój mąz to mi nawet zabrania kupować nowe, ale ja wcale go nie słucham, bo uwielbiam kupować butki:tak:
 
reklama
Do góry