reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam was dziewczyny. Długo tu nie zaglądałam ale miałam problemy z laptopem. Ale teraz wszystko jest już ok. Chyba nigdy nie przeczytam tych stron co tu naskrobałyście.Czy pojawiły się jakieś nowe fasolki??????? U mnie starnia pełną parą.:-):-) Od wczoraj mam płodny śluz tylko jedna rzecz mnie martwi otóż zauważyłam na papierze takie brązowe nitki. Wiecie dziewczyny co to może być???? Przedtem czegoś takiego nie miałam.:confused2::confused2:Pozdrawiam

No podobno sa kobitki ,ktore maja w czasie owulacji plamienia. Takze moze to jeden z objawow owulki. Dzialaj kobieto!!:tak:
 
reklama
Za 10 min przyjedzie nowa kanapa:-p:-D
Już się doczekac nie mogę, bo już mnie tyłek od siedzenia na tym krześle boli.
Czekam na mojego M wraca o 18:00 z pracy, zjemy sobie kopytka i będziemy fikac:-p
A oglądała któraś z Was taki program na tvnStyle "Mamo to ja"? Bardzo polecam:tak:


Ja bardzo lubię ten program. Przyznaję,że najczęściej w ciąży go oglądałam, ale teraz tez mi się zdarza.

no troszke Was zaniedbałam ale już wracam :-)
postanowiliśmy z M. że w okolicach września zaczniemy się starać:-D


No to duży postęp! Gratuluję daru przekonywania:-D:-D:-D

Kurde ale mi narobiłyście smaku tymi truskawkami:rofl2:
Zrobię sobie herbatkę zieloną:-p:-D

Kocham zieloną herbatę, ale liściastą! Nie lubię tej z torebki. Jak zaszłam w ciążę i miałam wstręt do kawy to rano zawsze piłam herbatkę zamiast kawy! I pytałam położnej- można pić zieloną herbatkę nawet jak się karmi!!!

ja to nie przepadam za herbatami, wole jakąś dobrą kawke :-)
Dobra kawka to postawa dobrego poranka! Nie wychodzę z domu bez kawy!

ja tez za kawą nie przepadam... jesli pije to tylko Jacobs złotą rozpuszczalną , jedną łyżeczkę i kupa mleka!!:-)
To grzech taka kawa! :tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D
Kawa musi być mocna i ma kopać:-D:-D:-D:-D:-D
Mój mąż robi kawkę z syropami smakowymi np. migdałowym, albo pomarańczowym i odrobiną imbiru -REWELACJA!
 
Witam!
Wesele poprawiło humor... od jutra zaczynam brać clo tym razem całą tabletkę właśnie rozmawiałam z lekarzem, wizytę przełożyłam na czwartek wtedy będzie pierwsze podglądanko!

Ktosiowa jak ci nie wstyd jeszcze wchodzić na te forum!

pozdrawiam!
 
Witam!
Wesele poprawiło humor... od jutra zaczynam brać clo tym razem całą tabletkę właśnie rozmawiałam z lekarzem, wizytę przełożyłam na czwartek wtedy będzie pierwsze podglądanko!
Ktosiowa jak ci nie wstyd jeszcze wchodzić na te forum!

pozdrawiam!

hej lala,ciesze sie,ze leprzy humorek......na pewno jestes teraz silniejsza psychicznie i inaczej nastawiona do tego wszystkiego..informuj nas wszystkie na bierzaco,ja nadal trzymam kciuki za Ciebie!!!!
a dlaczego teraz beirzesz po calej tabletce?
 
hej lala,ciesze sie,ze leprzy humorek......na pewno jestes teraz silniejsza psychicznie i inaczej nastawiona do tego wszystkiego..informuj nas wszystkie na bierzaco,ja nadal trzymam kciuki za Ciebie!!!!
a dlaczego teraz beirzesz po calej tabletce?
zwiększam szanse na ciąże a jak będą bliźniaki to jeszcze lepiej, poza tym mam długie cykle i IUI mogła by wypaść w weekend majowy więc trzeba być przezornym! tym razem podchodzę trochę z dystansem!
Co u ciebie?
 
reklama
Hej!
Melduje, ze doleciałam, jestem w POLSCE, macie tu faktycznie piękną pogodę...i zaraz jade do mamy do szpitala...wiec wybaczcie moje ptaszynki kochane, ale nie mam teraz czasu was podczytac...a nazbieralo mi się z 30 stron zleglych...będe czytala jutro rano....wybaczcie więc ale nic nikiomu nie napisze, bo nie wiem jaki temat na tapecie:zawstydzona/y:
fajnie że choc na chwie do nas zawitałaś to wiemy ze szczęśliwie wylądowałaś w Polsce:tak:
3mam kciuki za twoją mamę oby ja szybko przestało boleć i szybciutko wróbiła do pełnej sprawności:tak:

Odebralam wlasnie progesteron z 19 dc - 27,12 ng wiec zaden tam niski progesteron nie powoduje tych plamien. Brzuchol ciagnie dzis jak przed @ .Mam jakies takie skoki tempki , chyba jak przy menopauzie. I brunatny sluz wyszedl dzis na swiatlo dzienne. Ohhh zeby to byla fasolka i zaczniemy z Bernardka-zaniepokojona nowa ere fasolek !!!! 3mac kciuki :tak:
ja też mam jakieś dziwne uczucie mokra którego do tej pory nigdy po owulce a blisko @ nie czułam aż jestem ciekawa co to jest??:tak:
nie chcę nawet głośno mówić o fasolce a nawet mysleć nie chcę bo pewnie się znów rozczaruje

po wczorajszych rewelacjach że to niby zła zona jestem pojechałam na zakupy i upolowałam sobie śliczne eleganckie buciki:tak::tak::rofl2::-):-D na poprawienie nastroju a co tam należy mi sie chyba
 
Do góry