reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Co wy z tymi truskawkami? Już są naprawdę dobre? Ostatnio oglądałam w sklepie to takie jakieś mutanty były i nie wyglądały na smaczne:no:

oj dobre sa dobre.... jakie pyszne z nich lody,albo koktajl..wrrrrr sie przejde do sklepuu


Kiedyś na pewno powiększymy o mieszkanie obok. Tam na razie mieszkają dziadkowie M. mają dwa pokoje, łazienkę i oddzielnie kuchnię. A my jeden pokój z aneksem i łazenka bez wanny ani prysznica:-( Ale dobrze, że mieszkają obok-jest gdzie się wykąpać:-p

Czynsz mamy tutaj nizutki i nawet jak powiększymy kiedyś mieszkanko o te dziadków to bedzie niski, więc zostajemy na razie tutaj:tak:
Balkon mamy i z tego jedynie się cieszę bo można pranie wieszac:-p

kochana ciasne ale wlasne,macie swoja prywatnosc i to najwazniejsze!!!!!!!
no i fajowych dziadkow!
powiem Ci,ze wiele osob chcialoby miec taki swoj kat:tak:

mnie tak korci już drugi dzień testa zrobić ale jeszcze do soboty muszę poczekać nie wiem jak ja to zrobie:tak::rofl2: bo cały czas czuję takie mokro jak nigdy i mnie to dziwi co to moze być jak nigdy tak nie miałam zawsze sucho

trzymam kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na mamusiach staraczkach sa 2 fasoliny pod rzad: maggie i mama stacha :-)

ooooo super,ale ja wam powiem,ze za niedlugo u nasze grono tez sie powiekszy..zobaczycie!!!!!!!!!!!!!!!!


Witajcie poniedziałkowo:-p

Musiałam dziś wcześnie wstac bo wujek przyjedzie po naszą kanapę i zabierze do rodziców M. My bedziemy dziś miec nową:rofl2:
Także od razu ja pewnie wykorzystamy na fikanie:tak::-p:-D
U mnie śluzu brak..:-( Hm... Dni płodne mi sie skończyły... ale nigdy tak nie było..zawsze był metny i coraz bardziej i bardziej az do @ a tu teraz takie rzeczy.. :wściekła/y:

oj ostro przetestujcie nowa kanapke jak nie sprosta waszym figlom to do reklamacj hehe i zazyczcie sobie odrazu taka na ktorej sie fiknie i odrazu jest sie w ciazy!!!!!!!!!!!!!!!!

POZDRAWIAM WSZYSTKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
u mnie dzis cieplutko,piekne sloneczko i dobry humor..:-p
 
reklama
Ja mam z Bastka ale zwykłą:tak:Następnym razem w sklepie poszukam innych zielonych:tak::-D


A ja nie lubię kawy:zawstydzona/y::-D
Agniesiak... Malinowa jest najgorsza moim zdaniem - nie polecam. Dobra jest też z opuncją figową....aaaaaa, ja mam obowiązkowo także od n ich zielona z miętą (dobra po świętach;-))
Ja kawę piję najczesciej rozpuszczalną Maxwell House ale brązową. Bez niczego.Ale nie jestem smakoszem kawy. Wolę dobrą herbatkę:-)
 
wlasnie sobie zalozylam na Ferlitifriend tez konto zeby tam tempke mierzyc bo chyba bedzie mi szkoda kasy na 28 dni w sumie niedrogo jest ale jednak.... wkazdym razie jakos sobie poradzilam , przepisalam tempki ale momentami nie kumam bo tam tylko po angielsku... troche rozumiem ale takie tam inne pojecia sa ze nie znam ....hm.. a i widze ze tam samo sie interpretuje ....
 
wlasnie sobie zalozylam na Ferlitifriend tez konto zeby tam tempke mierzyc bo chyba bedzie mi szkoda kasy na 28 dni w sumie niedrogo jest ale jednak.... wkazdym razie jakos sobie poradzilam , przepisalam tempki ale momentami nie kumam bo tam tylko po angielsku... troche rozumiem ale takie tam inne pojecia sa ze nie znam ....hm.. a i widze ze tam samo sie interpretuje ....
No właśnie tez mi się to nie podoba, bo to szczerze nie jest tak tanio. I trochę kłopotliwe jak ktos nie uzywa konta internetowego. Ale po angielsku tez mi się jakoś nie widzi. Niby umiem, ale boję się że nie wszystko będzie jasne dla mnie:-(
 
Agniesiak... Malinowa jest najgorsza moim zdaniem - nie polecam. Dobra jest też z opuncją figową....aaaaaa, ja mam obowiązkowo także od n ich zielona z miętą (dobra po świętach;-))
Ja kawę piję najczesciej rozpuszczalną Maxwell House ale brązową. Bez niczego.Ale nie jestem smakoszem kawy. Wolę dobrą herbatkę:-)
A ja teraz zamiast zielonej miętową sobie strzeliłam:rofl2:
 
wlasnie sobie zalozylam na Ferlitifriend tez konto zeby tam tempke mierzyc bo chyba bedzie mi szkoda kasy na 28 dni w sumie niedrogo jest ale jednak.... wkazdym razie jakos sobie poradzilam , przepisalam tempki ale momentami nie kumam bo tam tylko po angielsku... troche rozumiem ale takie tam inne pojecia sa ze nie znam ....hm.. a i widze ze tam samo sie interpretuje ....
Ja to wogóle z angielskiego to noga byłam i nie za bardzo się nim umiem posługiwac. Tym bardziej w programach komputerowych.
Moja mama to pamiętam miała specjalny zeszyt do mierzenia tempki:tak:Rysowała sobie wykresy i wszystko notowała:tak:
 
No właśnie tez mi się to nie podoba, bo to szczerze nie jest tak tanio. I trochę kłopotliwe jak ktos nie uzywa konta internetowego. Ale po angielsku tez mi się jakoś nie widzi. Niby umiem, ale boję się że nie wszystko będzie jasne dla mnie:-(
ale wiesz co ci powiem zajączku kochany tam na tym ferlity samo ci pokazuje kiedy masz owulke i najlepsze dni plodne, jeszcze wszystkiego nie rozgryzlam np gdzie wstawic serduszka hihi:-D ale mysle ze jakas dziewczynka mi tu zaraz pomoze!!! i pozatym jest darmowe ...:-D
 
reklama
ale wiesz co ci powiem zajączku kochany tam na tym ferlity samo ci pokazuje kiedy masz owulke i najlepsze dni plodne, jeszcze wszystkiego nie rozgryzlam np gdzie wstawic serduszka hihi:-D ale mysle ze jakas dziewczynka mi tu zaraz pomoze!!! i pozatym jest darmowe ...:-D

A możesz podac cały adres tego programu? To może i mi uda się trochę rozgryzc ten program:zawstydzona/y:
 
Do góry