reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
hej dziewczyny... mam taki problem... biore clo 3 cykl... pierwszy bralam 1 tabletke dziennie... ale nie zadzialal... drugi cykl bralam juz 2 tabletki dziennie i owulacje mialam 13 dnia cyklu... kilka dni przed moglam czuc bol jajnikow i 13 dc mialam na tescie owulacyjnym 2 kreski (+monitoring)... teraz mam trzeci cykl z clo... 2 tabletki dziennie... jest 13 dc i nic... nie bola mnie jajniki jak poprzednio, testy owulacyjne negatywne... co jest nie tak?? bardzo prosze o odp...
 
Słoneczne pozdrowienia na ten przepiękny poniedziałek:-)
U mnie też pięknie dziś jest a ja niestety w pracy:-( Zawsze tak jest! Jutro mam wolne, to pewnie będzie burza z piorunami:wściekła/y:

Kasiu a co u Ciebie słychać?

One raz i wpadły a my się tu staramy i nic. Niesprawiedliwe te życie, no ale cóż.
Czekam na @:tak::-D

Wielu lekarzy twierdzi, że nie udaje się zajść w ciążę z powodu blokady psychicznej. Im bardziej chcesz, tym trudniej.

Kochana czesto mysle co u Ciebie, jestem w szoku juz 13 tydz :-) strasznie szybko leci...przykro mi ze z M sie nie uklada :-( nie chce wrocic?? jakby co pisz na priva...Caluje

Szybko czas leci zazwyczaj u innych, nie u siebie:tak::tak::tak: Zwłaszcza jak się odlicza każdy dzień i tydzień do porodu.

Może i ja zacznę mierzyc tempkę od maja:tak:
Skoro tu wszyscy mierzą to i ja się wezmę, może łatwiej mi będzie..:-D

Ja nie mierzę i chyba nie będę. Ale ja jeszcze czekam ze starankami do maja/czerwca. Póki co kupiłam tylko testy owulacyjne.

beda nastepne :)
musza w koncu prawda?
Faktycznie ostatnio cisza na forum! Może teraz będą hurtowo pojawiać się fasolki:-D



Tak z innej bajki- czy któraś z was stosowała jakieś tabletki na schudnięcie? Pytam, bo ostatnio gadali o tym na tvn, niestety nie zdążyłam obejrzeć w spokoju przez moją córcię. Nigdy wcześniej nie myślałam o tabletkach a sama nie umiem schudnąć. Niby tylko z 5 kg, ale nie umiem i już. A dziś rano jak się malowałam zobaczyłam,że robi mi się drugi podbrudek!!! Tego już za wiele!!!
 
reklama
Szybko czas leci zazwyczaj u innych, nie u siebie:tak::tak::tak: Zwłaszcza jak się odlicza każdy dzień i tydzień do porodu.

Noo mi sie zaczelo dluzyc przez te skurcze i lozysko kiedy wiem ze kazdy tydzien na wage zlota...i ja odliczam choc do 32 tyg by dotrwac a tu jeszze tyle...choc z 2 strony pamietam jak dzis posta ze wyszedl mi cien cienia tez tutaj wlasnie pisalam na tym forum i sie zaczela jazda "co oznacza cien" :-) potem pierwszy suwaczek ze 5 tydz i iles tam dni....a dzis juz 22 leci ;-)
 
Do góry