reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Byłam w łazience.. śluz znów jest.. biały.
Już daję sobie chyba na spokój z tym śluzem bo zwariuję:-D
Zresztą tylko dwa razy serduszkowaliśmy to nawet nie odliczam do testowania tylko do @. :-D
 
No wiesz, jak zaciażę tak za pół roku, nim dzidzia się urodzi to on będzie miał 35, pójdzie do szkoły w wieku 6 lat, czyli M będzie po 40-stce a już siwieje, także niewiele będzie brakowało mu do dziadka.
No przestań. Ja się urodziłam jak mój tata miał 42 lata. Fakt że jestem piatym dzieckiem moich rodziców... A moim zdaniem lepiej jak jest się ojcem i biora za dziadka niż w wieku 42 lat zostać faktycznie dziadkiem (jak mój brat)...
no moj skonczyl 36 lat :-( takze tez pierwszej mlodosci juz nie jest!!

nie ukrywaj serduszek a poco, nie zazdroszczą takiej rozwiąźliwosci:laugh2: hahaha (np ja) :laugh2::-D
Rozwiązłości... no naprawdę... Kiedy inni się będą cieszyć z przytulanek u mnie będzie okres totalnej posuchy:baffled::baffled:
Byłam w łazience.. śluz znów jest.. biały.
Już daję sobie chyba na spokój z tym śluzem bo zwariuję:-D
Zresztą tylko dwa razy serduszkowaliśmy to nawet nie odliczam do testowania tylko do @. :-D
Nie ważna ilość tylko jakość!!!!!!
Nie słyszałyście nigdy opowieści piętnastolatek, że one tylko RAZ i akurat wtedy;-)
Twój śluz po prostu zaspał;) Mnie tez się nie chciało wstawać:-)
 
No przestań. Ja się urodziłam jak mój tata miał 42 lata. Fakt że jestem piatym dzieckiem moich rodziców... A moim zdaniem lepiej jak jest się ojcem i biora za dziadka niż w wieku 42 lat zostać faktycznie dziadkiem (jak mój brat)...
;-)
jak juz mówicie o wieku to ja wam opowiem historię :tak::-)
otóż jak już pare razy wspominałam jestem jedynaczka a moja mama urodziła mnie w wieku 45 lat a mój tato miał 42 lata i wcale nie mieli z tym problemu że tak im się przytrafiłam może i odstawali na wywiadówkach od reszty rodziców ale zawsze sie dobrze uczyłam to lubili chodzić ale teraz zawsze jak idę gdzieś z moja mamą to muszę tłumaczyć że to nie jest moja babcia tylko mama ale ja jestem dumna z tego i zawsze o tym mówie :tak::-)
 
DZIEŃ DOBEREK WSZYSTKIM


ja właśnie dlatego nie chcę się nastawiać na fasolkę pewnie mi sie coś zmieniło i z tąd ten śluz
a jakie te ziółka zakupiłaś??

NIEPŁODNOŚĆ- ZIOŁA KS.SROKI 160g+TEST CIĄŻOW (614440869) - Aukcje internetowe Allegro
juz kiedys dzeni o tych ziólkach pisala i zdecydowałam sie je zakupić w sumie 2 opakowania..


No ja na tym się kompletnie nie znam, ale ostro dawałaś w tym miesiącu:-p:-D
Ja śluz płodny rozpoznaje jest przjrzysty i tak sie rozciąga, że hoho:rofl2:
No ale teraz suchoo , eh.. Jeszcze 10 dni do @.
kochana po sluzie płodnym rozciagliwym nastepuja dni suche potem moga nastapic dni z bialym sluzem.. ja non stop sie ucze al tyle moge ci piwiedziec ze wszystko jest ok..
To jak z tym śluzem wreszcie jest? Kto wyjaśni??
suchość jest jak najbardziej OK.. także nie przejmuj sie a odnosnie ciąży to nawet 2 dni po owu nie wyczujesz po sluzie czy jestes w ciazy czy nie.. wiec don't panic.. jak zblizymy sie do daty testowania to pogadamy o objawach:-)
 
Ostatnia edycja:
u mnie dzidzia rośnie zdrowo, ma prawie 13 tygodni, i ponad :-) brzuszka jeszcze nie widac za bardzo:happy:

gdyby nie problemy z mężem to byłabym bardzo szczęśliwa... ale jednak ta jego zdrada cholernie boli i raczej nic już z tego nie będzie. Niedlugo miną 2 miesiące jak razem nie mieszkamy...

a co u Ciebie?

Kochana czesto mysle co u Ciebie, jestem w szoku juz 13 tydz :-) strasznie szybko leci...przykro mi ze z M sie nie uklada :-( nie chce wrocic?? jakby co pisz na priva...Caluje
 
kochana po sluzie płodnym rozciagliwym nastepuja dni suche potem moga nastapic dni z bialym sluzem.. ja non stop sie ucze al tyle moge ci piwiedziec ze wszystko jest ok..

suchość jest jak najbardziej OK.. także nie przejmuj sie a odnosnie ciąży to nawet 2 dni po owu nie wyczujesz po sluzie czy jestes w ciazy czy nie.. wiec don't panic.. jak zblizymy sie do daty testowania to pogadamy o objawach:-)
I wszystko jasne:-D
Także jeszcze 10 dni do @:-D
a w maju jade na otro:-p:tak:
 
reklama
Zajączku - na moje oko nie bylo jeszcze owu :sorry: sama nie wiem powinien byc skok tempki o te 0.2 stopnia powinna byc wyzsza temka przez conajmniej 3 dni od 6 poprzedzajacych owu nizszych hmmm mam nadzieje ze zrozumialas...wkleje moj wykres bys zobaczyla o co biega

picture5619.bmp


pierw mialam nizsze, potem mi spadla tempka jak sie zblizala i byla owu a potem skok..6 temperaturek przed owu powinno byc nizszych, potem owu i skok o 0,2 i leca wyzsze CONAJMNIEJ 3 dni czyli jakby u Ciebie miala byc ew owu to 14 dc cyklu test owu dod., owu nastepuje 24-36 godzin pozniej narazie skok o 0,1 moze jeszcze skoczy i wtedy bedzie to oznaczalo powolny wrost tempki...jutro zobaczymy czy skoczy wyzej i potem przez kolejne dni czasami jest 1 skok duzy a czasem rosnie stopniowo :-) CZEKAMY jak cos pisz do mnei mierzylam 3 lata ;-) wiem duzo

Co do wieku dziewczynki moj tato mial 40 lat JAK POZNAL MAME wiec....:-) teraz ma 77 wiec byl dziadkiem wiele razy ale mi to nie przeszkadzalo, tato dojrzaly spokojny z charakterem po przejsciach zyciowych zawsze ze zlota rada i moglam mu wsio powiedziec zwykle mial racje....za to mama hmm jak mnie rodzila miala 27 bodajze :-)

a tu nieciazowe:
picture6362.bmp


picture6364.bmp


picture6363.bmp


jak widzisz tempki potrafia byc rozne a ciazy brak czasem wiekszy skok czasem mniejszy czasem duze tempki czasem male ... jak zaciazylam nic sie wykres nie wyroznial wrecz tempki byly nizsze :-) jakby co objasnie wykresy: "+" na zieolono to pozytywny test owu a pm i am to przytulanki wieczorem badz rano, na 2 wykresie byly tez 14,15 i 16 dc, W - to sluz plodny, C - kremowy nieplodny, L- @, SO - szyjka otwarta :))) ufff
 
Ostatnia edycja:
Do góry