reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
a ja siedze w pracy, juz sie napracowalam ( jutro umowione spotkania na pospisanie umowy ), kawe wypilam i patrze co tu ciekawego naskrobalyscie..w domku na spokojnie kazdej poodpisuje bo tu w pracy to mam taka konktrole ze szok :p
 
Zajączku - na moje oko nie bylo jeszcze owu :sorry: sama nie wiem powinien byc skok tempki o te 0.2 stopnia powinna byc wyzsza temka przez conajmniej 3 dni od 6 poprzedzajacych owu nizszych hmmm mam nadzieje ze zrozumialas...wkleje moj wykres bys zobaczyla o co biega

pierw mialam nizsze, potem mi spadla tempka jak sie zblizala i byla owu a potem skok..6 temperaturek przed owu powinno byc nizszych, potem owu i skok o 0,2 i leca wyzsze CONAJMNIEJ 3 dni czyli jakby u Ciebie miala byc ew owu to 14 dc cyklu test owu dod., owu nastepuje 24-36 godzin pozniej narazie skok o 0,1 moze jeszcze skoczy i wtedy bedzie to oznaczalo powolny wrost tempki...jutro zobaczymy czy skoczy wyzej i potem przez kolejne dni czasami jest 1 skok duzy a czasem rosnie stopniowo :-) CZEKAMY jak cos pisz do mnei mierzylam 3 lata ;-) wiem duzo

Co do wieku dziewczynki moj tato mial 40 lat JAK POZNAL MAME wiec....:-) teraz ma 77 wiec byl dziadkiem wiele razy ale mi to nie przeszkadzalo, tato dojrzaly spokojny z charakterem po przejsciach zyciowych zawsze ze zlota rada i moglam mu wsio powiedziec zwykle mial racje....za to mama hmm jak mnie rodzila miala 27 bodajze :-)
Dzięki Kochanie za pomoc... teraz i tak mi już wszystko jedno bo M. nie będzie jakieś 4 tygodnie:(:( Dziwi mnie tylko ten pozytywny test owu. aj, tak nie chce mi się już o tym wszystkim mysleć.
A co do wieku rodziców... Moi rodzice starsi i bardzo kochani. Fakt ze przez to nie moglismy się czasem porozumiec w róznych sprawach, np. jak chciałam zamieszkac z M. to była jazda na maksa...więc odpuściłam. To samo z nocowaniem M. u mnie. W jednym łóżku, po zaręczynach - awantura... CO ja z moją mamą miałam:-( ALe cóż..
I tak ich kocham. dzisiaj rano przejeżdżali obok mojej firmy i przywieźli mi lody:-)
 
Dzięki Kochanie za pomoc... teraz i tak mi już wszystko jedno bo M. nie będzie jakieś 4 tygodnie:(:( Dziwi mnie tylko ten pozytywny test owu. aj, tak nie chce mi się już o tym wszystkim mysleć.
A co do wieku rodziców... Moi rodzice starsi i bardzo kochani. Fakt ze przez to nie moglismy się czasem porozumiec w róznych sprawach, np. jak chciałam zamieszkac z M. to była jazda na maksa...więc odpuściłam. To samo z nocowaniem M. u mnie. W jednym łóżku, po zaręczynach - awantura... CO ja z moją mamą miałam:-( ALe cóż..
I tak ich kocham. dzisiaj rano przejeżdżali obok mojej firmy i przywieźli mi lody:-)

Slonce pozytywny test owu moze i 2-3 dni wychodzic ale liczy sie 1 gdzies tak czytalam, zobaczymy moze wzrosnie jeszcze spokojnie :-) ja rodzicow mam ok choc jazdy tez byly....:-) ale mieszkalam z chlopakiem razem pod jednym dachem wiec...ok :-)
 
Zajączku - na moje oko nie bylo jeszcze owu :sorry: sama nie wiem powinien byc skok tempki o te 0.2 stopnia powinna byc wyzsza temka przez conajmniej 3 dni od 6 poprzedzajacych owu nizszych hmmm mam nadzieje ze zrozumialas...wkleje moj wykres bys zobaczyla o co biega

jak widzisz tempki potrafia byc rozne a ciazy brak czasem wiekszy skok czasem mniejszy czasem duze tempki czasem male ... jak zaciazylam nic sie wykres nie wyroznial wrecz tempki byly nizsze :-) jakby co objasnie wykresy: "+" na zieolono to pozytywny test owu a pm i am to przytulanki wieczorem badz rano, na 2 wykresie byly tez 14,15 i 16 dc, W - to sluz plodny, C - kremowy nieplodny, L- @, SO - szyjka otwarta :))) ufff
dzięki jeszcze raz Kroptusiu:-) Kochana jesteś że ci się chciało tak mi pisać.... Ja się obawiam że ten cykl jest bezowulacyjny:-:)-(
W zeszłym cyklu mierzyłam tempki od połowy cyklu mniej więcej, i miałam skok po owu...
1 - 28dni
 
Witajcie Dziewczyny :-)

Nie bylo mnie przez weekend i nie moge nadrobic zaleglosci :szok:

Co do imion to na dzien dzisiejszy
chlopiec dostanie imie: Chris czyta sie KRIS
a dziewuszka dostanie: Lyla czyta sie LAILA
jak widac typowo nie polskie imoina :tak: ale zawsze chcialam zeby moje dzieci nazywaly sie inaczej od wszystkich :sorry:

Czy w tym kwietniu nie bedzie zadnej fasolki :szok::eek:
 
Witajcie poniedziałkowo:-p

Musiałam dziś wcześnie wstac bo wujek przyjedzie po naszą kanapę i zabierze do rodziców M. My bedziemy dziś miec nową:rofl2:
Także od razu ja pewnie wykorzystamy na fikanie:tak::-p:-D
U mnie śluzu brak..:-( Hm... Dni płodne mi sie skończyły... ale nigdy tak nie było..zawsze był metny i coraz bardziej i bardziej az do @ a tu teraz takie rzeczy.. :wściekła/y:
no to jest szansa...:-):tak:
hej dziewuszki
Ja znowu do tego sluzu troszke wroce. Wczoraj wieczorkiem na rozladowanie nerwow (moich ) chcielismy sie poprzytulac , ale sie nie udalo bo mnie jakos zaczelo brzydko piec :-( (objawow fizycznych zapalenia - brak , no mogla byc to wina olejki ktora sie wspomagalismy przy relaksujacym masazu;-)) jak polecialam sie umyc to odkrylam sluz, gesty( duzo go bylo),ciagnacy sie,brunatny. Niestety w zagniezdzenie nie wierze. Nie mam pozytywnych przeczuc. Tak sobie mysle ze zaczynaja sie moje plamienia prolaktynoe czy ch** wie jakie. Tylko ze zwykle byly 2-3 dni przed@ a nie 7. No i tempka lekko spadla z 37 na 36.9 W srode ide do gina pokazac wyniki, jak ja zmusze do badania to po szyjce powinna powiedziec czy na @ czy na ciaze?? A mial to byc cykl bezstresowy , bo niby bez nadziei przez prolaktyne ale jednak to jest mocniejsze od nas, ta nadzieja przekleta.
Musisz mieć pozytywne nastawienie, może tym razem się udało...:tak:
Ja tez mam sucho jak nie wiem co...
Juz zastanawiam sie czy w ogóle mam w tym cyklu owulkę. Fakt że nie miewam bardzo widocznego śluzu, i tempke mierze dopiero 1 cykl...
ALe Po owulce powinien byc skok, a ja mam nadal 36,7...
Zobaczcie sobie ten mój wykres...
Ale z drugiej strony - jesli nie było Owulki, to czemu w piątek wyszedł mi test owulacyjny???
Masakra
Niech któraś z was wyjaśni jak to jest z tym sluzem, jaki i kiedy powinien być...plissss:sorry:

One raz i wpadły a my się tu staramy i nic. Niesprawiedliwe te życie, no ale cóż.

Czekam na @:tak::-D
Może lepiej nie czekajmy na @, tylko na jej brak, tak lepiej i przyjemniej:-D

A tak wogóle to sie witam w poniedziałek, u mnie @ sie już skończyła więc niedługo zabieramy sie z małżem ostro do dzieła, bedzie się działo, nie odpuszę mu:laugh2::rofl2:
 
dzięki jeszcze raz Kroptusiu:-) Kochana jesteś że ci się chciało tak mi pisać.... Ja się obawiam że ten cykl jest bezowulacyjny:-:)-(
W zeszłym cyklu mierzyłam tempki od połowy cyklu mniej więcej, i miałam skok po owu...
1 - 28dni

faktycznie byl typowy skok ale nie martw sie...dzieki temu nauczysz sie obserwacji podobno potrzeba min 6 cykli by sie zaczac uczyc obserwowac :-) jeszcze rozne rzeczy Cie czekaja ktora moga nakrecac wykresem na fasolke :tak: co do pisania tyle to jak moge chce sie dzielic wlasnym doswiadczeniem jak potrafie, sama na poczatku nie kumalam, nawet nie wiem kiedy zlecialy 3 lata...b. duzo sie nauczylam...Raz dwa razy w roku wystepuje cykl bezowulacyjny i to NORMALNE wiec musisz sie z tym pogodzic moze to byl ten, a dwa moze jeszcze wzrosnie, sama sie przekonasz ze nie kazdy cykl bedzie jak poprzedni, raz skoczy Ci od razu temka 15 dc innym razem skoczy 18 a jeszcze innym bedzie stopniowo rosla od 14 dc...moze Cie zmylic 1 dniowy spadek temki ponizej lini kontrolnej do fazy nizszych temperatur a po tym spadku wzrost, tak b czesto sie dzieje przy ZAGNIEZDZENIU moze byc zagniezdzeniem ale NIE MUSI...nie raz sie nakrecilam bo 6-10dpo moze byc taki spadek i ja go mialam na 36,6 a potem znow 37,1 i juz sie podjaralam ze fasolka a tu dupa...oj jeszcze naprawde wiele Cie czeka niespodzianek ale nie rezygnuj naprawde z mc na mc nauczysz sie rozpoznawac swoj organizm...mimo wszystko zycze by to trwalo krotko
 
reklama
Do góry