reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

nie wiem jak to nazwac..szajba - specjalnie wybralam taki kierunek studiów..nie umiem tego logicznie wyjasnic..ale ja mam z takiej roboty radoche :) ( a poza tym to pracuje w firmie consultingowej jako specjalista ds. szkolen )

a ty co robisz?
 
reklama
:-)Co do imion podoba Wam sie Kacperek?? Moj sie uparl na potege i nie ma bata :-p jesli bedzie synek a od poczatku ciazy mam glebokie przekonanie ze nosze malego rozbojnika ;-) bo jesli dziewczynka mam ja wybrac :-) ale nie myslalam jeszcze bo ciagle mi sie wydaje ze chlopczyk wiec sie nawet nad dziewucha nie zastanawiam, nawet w ubrankach po Wice zrobilam remanent i narazie rozowe odrzucilam i schowalam z powrotem, ludzie mowia ze brzus pilka i na chlopczyka ale w to nei wierze, wierze w przeczucia swoje
my tez myslimy nad Kcperkiem!!! :-):-):-):-):-) tylko troszke nam do nazwiska nie pasike bo i tak mamy dlugie i takie twarde w wymowie! najbardziej to by nam Kuba pasował :-)
mam takie pytanko do was bo od 3 dni mam takie dziwne kłucie w podbrzuszu raz z jednej strony raz z drugiej a dzisiaj rano miałam taki dziwny sluz z nocy niby żółty niby biały i takie dziwne uczucie mokra przez cały dzień a już przecież po owulce jest to nie wiem co jest grane bo nigdy tak nie miałam zawsze suchość czułam no chyba że to skutek tego wiesiołka który brałam do owulki??
Coś mi się wydaje ze nikt nie odpowie na moje pytanie takie tu pusto dzisiaj
powiem tak ... każda z nas jest inna ja np mam zawsze taki bialawy lepki sluz przed @ wiec dla mnie to nic nowego! :confused2: sucho mam tylko ze 2 dni po @ a potem no stop cos leci! :zawstydzona/y:
podobno taki sluz jezeli (njaczesciej) jest konzystencji takiej jakmleczko do demakijazu to wskazywać może na fasolke! :-) a czy wiesiolek moze miec na tym etapie cyklu jakis wplyw sadze ze juz nie! :tak:;-)
witam wieczornie..wlasnie wylaczylam folderek z nazwa PRACA MAGISTERSKA i przyszlam do was..nadgonilam kawal roboty :) huuuraaa..
a ja jakas niezadowolona jestem mimo ze przez weekend napisalam w zasadzie pol rozdzialo tzn ok 20 str! :eek: zaraz pewnie jeszcze posiedze bo jakos na P. nie moge patrzeć! :baffled: zaczyna mnie nosic bo @ za pasem juz! :no::confused2:
pedagogika opiekuńczo-wychowawcza - troche szersze pojecie niz resocjalizacja praca mgr o poprawczaku, staz dyplomowy robilam w areszcie, teraz prowadze zajecia w zakladzie karnym z wiezniami:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: szajba..
pytanie jak wychowankowie sie zachowują!!?!?!?!? :eek:
 
nie wiem jak to nazwac..szajba - specjalnie wybralam taki kierunek studiów..nie umiem tego logicznie wyjasnic..ale ja mam z takiej roboty radoche :) ( a poza tym to pracuje w firmie consultingowej jako specjalista ds. szkolen )

a ty co robisz?
ja czekam na obronę licencjatu a studiuję zarządzanie w administracji i szukam pracy cały czas ale nie mogę znaleźć :-:)-:)-(
i staram się odzidziusia ale to już wiesz
mam zamiar od października na magisterkę ale nie wiem czy mi sie to uda:-p
 
ja czekam na obronę licencjatu a studiuję zarządzanie w administracji i szukam pracy cały czas ale nie mogę znaleźć :-:)-:)-(
i staram się odzidziusia ale to już wiesz
mam zamiar od października na magisterkę ale nie wiem czy mi sie to uda:-p


a magisterka pewnie ze sie uda, a co ma sie nie udac?? ha?? w tylek chcesz czy co?:crazy:
 
my tez myslimy nad Kcperkiem!!! :-):-):-):-):-) tylko troszke nam do nazwiska nie pasike bo i tak mamy dlugie i takie twarde w wymowie! najbardziej to by nam Kuba pasował :-)

powiem tak ... każda z nas jest inna ja np mam zawsze taki bialawy lepki sluz przed @ wiec dla mnie to nic nowego! :confused2: sucho mam tylko ze 2 dni po @ a potem no stop cos leci! :zawstydzona/y:
podobno taki sluz jezeli (njaczesciej) jest konzystencji takiej jakmleczko do demakijazu to wskazywać może na fasolke! :-) a czy wiesiolek moze miec na tym etapie cyklu jakis wplyw sadze ze juz nie! :tak:;-)

a ja jakas niezadowolona jestem mimo ze przez weekend napisalam w zasadzie pol rozdzialo tzn ok 20 str! :eek: zaraz pewnie jeszcze posiedze bo jakos na P. nie moge patrzeć! :baffled: zaczyna mnie nosic bo @ za pasem juz! :no::confused2:

pytanie jak wychowankowie sie zachowują!!?!?!?!? :eek:
mi sie bardzo podoba dla dziewczynki Martynka ale dużo w rodzinie jest naszej Martynek i nie wiem:rofl2: a dla chłopca to nie mam pojęcia Kamil mi sie podoba bo tak ma na imię mój chrześniak :rofl2:

nie wiem co z tm śluzem już niedługo do testowania albo @ tak ze wszystko się okaże

ja się cieszę że już swoja licencjacka napisałam bo już miałam dość tego pisania ale napisałam 90 stron aż :-D:-):tak:

no ciekawe jak wychowankowie sie zachowują przy młodej pani magister przyszła??
 
Eve moze to dziwnie zabrzmi ale to kwestia podejscia do tego typu ludzi..nie umiem tak naprawde wyjasnic..u mnie na zajeciach jest ok :)
rozumiem o co ci chodzi! ;-)wszystko zalezy od podejsica jak sie ich bedzie traktowalo z gory i z twierdzeniem ze to kryminalisci to tak sie tez beda zachowywać! :eek:
jesu...drugi wieczor z rzedu wino zlopie...
i nic a nic mi sie spac nie chce a jutro pobudka o 6 :((((((
luzik .... ja wlasnie popijam Karmi ... pobodka o 5:30 ... jeszcze ide se kudelki umyje .. wiec jeszcze z 1,5 godz na nogach jak nic! a w loduwce juz sie schladza kopiec kreta! wiec i tak bym spac nie poszla bez sprobowania - czyt. zjedzenia polowy! :laugh2:
 
reklama
rozumiem o co ci chodzi! ;-)wszystko zalezy od podejsica jak sie ich bedzie traktowalo z gory i z twierdzeniem ze to kryminalisci to tak sie tez beda zachowywać! :eek:

luzik .... ja wlasnie popijam Karmi ... pobodka o 5:30 ... jeszcze ide se kudelki umyje .. wiec jeszcze z 1,5 godz na nogach jak nic! a w loduwce juz sie schladza kopiec kreta! wiec i tak bym spac nie poszla bez sprobowania - czyt. zjedzenia polowy! :laugh2:


dokładnie tak jak mowisz - z tym podejsciem :)

kopiec kreta? ja dostalam od meza czekolade i migdaly z haslem ze dzisiaj dzien dziecka i odpust od odchudzania...i tak sie czaje od godziny na ta czekolade,..
 
Do góry