reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam się w niedzielę:-)

Olesia przecztałam twoją historię i znowu mam łzy w oczasz...

Kroptusia - Kacper ładne imię, tylko nie wiem czemu mi sie z łobuzem kojarzy (ale takim łobuzem z uśmiechem):tak:
 
reklama
Czy was nie pokręciło???????
Niedziela wieczor a tu jest 40 stron do nadrobienia!!!!!!! Przecież jak przyjdę jutro do pracy to nic nie zrobie przez cały dzień jak będę chciała nadrobić!!!! Aż się boję co będzie jutro...
Ja tylko na chwilkę.
Jestem na urodzinach chrzestnicy... Bez męża oczywiście bo już go odstawiłam wczoraj na autobus...:-(
Jak weekend??
 
cześć dziewczynki ja już po gościach najedli sie i pojechali ale piękne kwiatki dostałam i torebke:tak::-):-):-):-)
muszę sie wybrać na jaki spacer bo się objadłam przy tych gosciach:tak::zawstydzona/y:
baw się dobrze na urodzinkach zajaczku:tak::-)

mam takie pytanko do was bo od 3 dni mam takie dziwne kłucie w podbrzuszu raz z jednej strony raz z drugiej a dzisiaj rano miałam taki dziwny sluz z nocy niby żółty niby biały i takie dziwne uczucie mokra przez cały dzień a już przecież po owulce jest to nie wiem co jest grane bo nigdy tak nie miałam zawsze suchość czułam no chyba że to skutek tego wiesiołka który brałam do owulki??

Coś mi się wydaje ze nikt nie odpowie na moje pytanie takie tu pusto dzisiaj
 
Ostatnia edycja:
zaniepokojona mam identyczne hece bo objawami tego nazwac nie mozna, a do tego doszly straszne nerwy, jestem zla jak osa, znudzona ale nic mi sie nie chce, z domu wyjsc tez nie. Cos mi sie wydaje , ze to PMS ktorego prawie niegdy nie odczuwalam i teraz mi dokopie:zawstydzona/y:
 
Spoko, spoko Jadźka owu powinna być do 48h a plemniory utrzymują się standardowo 48h. Ale dla pewności gwałć wieczorem, wysikana, najedzona żebyś już z łóżka nie wychodziła.
Po zabawie pod tyłek zwinięty np. koc poleż chwilkę i zostań już w łóżku. Niech plemniory siedzą w pochwie.
Jak wstaniesz to większość wyleci więc zrób wszystko żeby już nie wstawać z łóżka. Trzeba bidokom trochę pomóc.
Pomagałam jak mogłam:-) Opowiem jutro ze szczegółami... na ile się na:-)
Trzep małe Zajce i dawaj znać czy mąż nie ocipiał, że ma tak dobrze z tobą: kolacyjka, gorsecik, szmerki bajerki. W dupie mu się poprzewraca.

mam mu sie poprzewracać żeby jak najszybciej Chciał wracać to tych wszystkich wspaniałosci;-)
musi się udać... będę walczyć aż się uda!!!!!! teraz trochę odpuszczę podejdę do kolejnej IUI z dystansem , bo psychicznie już nastawiam się na in vitro , martwi mnie tylko kwota 10 000 zł ... skąd wziąć?
Martynko... Musi się udać... Nie mysl tak negatywnie, może następna IUI to bedzie właśnie to!!!!
Do mnie @ wczoraj zawitała, już nawet suwaczek zmieniłam... ale w tym cyklu działamy na maksa:-)
Przykro mi Słonko... I trzymam kciuki.... Bo te starania sa strasznie przyjemne;-)
oj cieżko mi odpowiedzieć bo bardzo chciałam mieć dzidziusia już od ślubu (1,5 roku) a tak na poważnie to jakieś pół roku, a w tym cyklu zaczełam mierzyć temperature

ja za to sie nudze, leze znowu przed laptopem i sie lenie....... nie mam co robic....sama jak palec... chyba jakiegos wina se łykne... dostalam domowe od teścia to co sobie bede zalowac....:sorry:
Skad ja to znam... Zaraz jadę do domku...czekac na telefona od Mezula... I znowu sama...jakieś 3/4 tygodnie:-(
pogubiłam się całkiem, już nie wiem która jest która...
To tak jak ja:-)
dzięki za zaproszenia. Pooglądam was sobie jutro bo w pracy mam szybszy net:-)
 
cześć dziewczynki ja już po gościach najedli sie i pojechali ale piękne kwiatki dostałam i torebke:tak::-):-):-):-)
muszę sie wybrać na jaki spacer bo się objadłam przy tych gosciach:tak::zawstydzona/y:
baw się dobrze na urodzinkach zajaczku:tak::-)

mam takie pytanko do was bo od 3 dni mam takie dziwne kłucie w podbrzuszu raz z jednej strony raz z drugiej a dzisiaj rano miałam taki dziwny sluz z nocy niby żółty niby biały i takie dziwne uczucie mokra przez cały dzień a już przecież po owulce jest to nie wiem co jest grane bo nigdy tak nie miałam zawsze suchość czułam no chyba że to skutek tego wiesiołka który brałam do owulki??

Coś mi się wydaje ze nikt nie odpowie na moje pytanie takie tu pusto dzisiaj
Kochanie , ja ci nie odpowiem... Tez cierpię na niedobór śluzu i łykam wiesiołek i pije len, ale dopiero od tego cyklu...więc na razie nie zauwazyłam zmiany... Ponów pytania juto, jak bedzie więcej dziewczyn...
 
reklama
zaniepokojona mam identyczne hece bo objawami tego nazwac nie mozna, a do tego doszly straszne nerwy, jestem zla jak osa, znudzona ale nic mi sie nie chce, z domu wyjsc tez nie. Cos mi sie wydaje , ze to PMS ktorego prawie niegdy nie odczuwalam i teraz mi dokopie:zawstydzona/y:
ja zawsze zła jak osa i wsciekła na wszystko i wszystkich przed okresem jestem ale takich śluzowych objawów nie miałam a już o kłuciu w podbrzuszu nie mówiąc. nie wiem co to ma być bo w fasolke nie wierzę bo już się przyzwyczaiłam do porazek:tak:
 
Do góry