reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Szafirku dziękuję za zaproszenie
jaka ty szczuplutka jesteś a sukienkę slubna to miałaś prześliczną i te zdjecia poprostu super.
mam nadzieję że nas rozszyfrowałaś na NK bo ja do tej pory mam problem:tak::rofl2:
Witam wieczorową pora:-p
A u nas goście i goście..:tak::-D
Ah... :laugh2:
Która z dziewczyn testuje w najblizszym czasie?:-p:-D
ja mam w następną sobotę dostać @ alemam nadzieję ze nie przyjdzie i będe teścika sikać :tak::-)
a ty kiedy testujesz??
 
reklama
Kropeczko wracaj do nas szybciutko, bedziemy za Toba tesknily:-(

Hanka rob co trzeba. Ja Ci moge wyslac zapas makaronu jak bedzie trzeba, a dla szczytnego celu to dorzuce pomidory w puszce ;-)

Ja mam 7 dni do planowanej @ . Troszke sutki delikatnie wrazliwsze ( mnie generalnie w ciagu cyklu cycuszki dokuczaja okolo 3 dni po owulce i basta) i dzis caly dzien mialam takie dziwne skurcze w podbrzuszu. i Jak tu sie nie nakrecac??
 
Ja mam 7 dni do planowanej @ . Troszke sutki delikatnie wrazliwsze ( mnie generalnie w ciagu cyklu cycuszki dokuczaja okolo 3 dni po owulce i basta) i dzis caly dzien mialam takie dziwne skurcze w podbrzuszu. i Jak tu sie nie nakrecac??
kurcze ja od dwóch dni mam takie właśnie skurcze czy raczej kłucie w podbrzuszu i też właśnie tak mi do głowy przyszło że fasolka się moze zadomawia i powturze za tobą jak tu sie nie nakrecać byle do soboty zobaczy się czy znów @ przylezie
 
Kropeczko wracaj do nas szybciutko, bedziemy za Toba tesknily:-(

Hanka rob co trzeba. Ja Ci moge wyslac zapas makaronu jak bedzie trzeba, a dla szczytnego celu to dorzuce pomidory w puszce ;-)

Ja mam 7 dni do planowanej @ . Troszke sutki delikatnie wrazliwsze ( mnie generalnie w ciagu cyklu cycuszki dokuczaja okolo 3 dni po owulce i basta) i dzis caly dzien mialam takie dziwne skurcze w podbrzuszu. i Jak tu sie nie nakrecac??

Jagieneczka włoskim makaronikiem nie pogardzę a jeszcze do tego włoskie pomodorki chociażby nawet w puszcze to już rarytasiki.

Z tymi cyckami a ogólnie z objawami to różnie. Jak zaczełam brać BRO i CLO nagle cyckow nie ma. Ani bólu ani napiępia - nic. Jak odstawiłam BRO i CLO to nagle cycuszki zaczeły boleć i już se myśle ciązą- ale nie @. Więc trza uwarzać i brać poprawkę.
 
babo co u ciebie słonko???

Kochana jak narazie superowo!!!
Bylismy w Barcelonie...bylo super..moj maz skakal jak piecek i chcial sexu 3 razy dziennie.no.nie wiem co mu sie stalo...a jak wrocilismy do domu..nic sie nie zmienilo:-)
Czekamy do 7 maja..jedziemy do kliniki..i bedziemy wiecej wiedzieli co z nami zrobia:-) A 9 maja znow w podroz do Grecji...na tydzien:-)
A co u ciebie slychac???:-)
 
Mnie to się najbardziej podoba fenomen zbierania znajomych. Są maratończycy którzy maja po 500 znajomych - to jest dopiero fenomen.
Ja niby mam konto na NK ale jak kogoś nie znam albo poznałam ale nie mam zamiaru utrzymywać kontaktu albo poznałam go przez cioteczną ciotkę brata mojego dziadka z trzeciego małżeństwa co się okazał kuzynem listonosza to nawet nie przyjmuje i tym sposobem mam zaledwie 114 znajomych. Mało ale wiem, że to najbliźsi znajomi bo przyjaciół mam w liczbie policzalnej w jednej ręce paluszków.

Ilość znajomych to jest fenomen. Ale odkąd są konta fikcyjne to każdy może mieć 500 znajomych.:-D:-D:-D


Hei dziewczynki...dawno mnie nie bylo..wiem ze nie nadrobie zaleglosci:-(
Kropeczka dziekuje za mily komentarz do zdjecia:-)

Twarda jesteś Babo- faktycznie wpadasz nas rzadko. No ale jeśli tak ci lepiej to ci wybaczymy! Co u ciebie kochana?

no nareszcie wolne! hehe mała juz spi, ja wcinam kolacje i zaraz musze ogarnąć ten bajzel po niej!!! a jest tego troche!!:szok:
jak sobie pomysle ze kiedys jak bede miala swoje i taki bajzel na codzien to hohoho:eek:

Tak będzie. Jak posprzątasz za godzinę będzie bajzel. Nie ma szans nad tym zapanować. Ale fajnie jak widać porozrzucane wszędzie zabawki- czujesz że dziecko jest w domu!

Jagieneczka włoskim makaronikiem nie pogardzę a jeszcze do tego włoskie pomodorki chociażby nawet w puszcze to już rarytasiki.

Z tymi cyckami a ogólnie z objawami to różnie. Jak zaczełam brać BRO i CLO nagle cyckow nie ma. Ani bólu ani napiępia - nic. Jak odstawiłam BRO i CLO to nagle cycuszki zaczeły boleć i już se myśle ciązą- ale nie @. Więc trza uwarzać i brać poprawkę.
Ja długo łykałam tabletki antykonc. i wtedy zawsze mnie bolały przed @. Potem odstawiłam i wszystko się pomieszało i cycki przestały boleć. Bolały tylko raz- jak już zaszłam w ciążę. Po porodzie znów nie bolały. Nie łykam tabletek, więc chyba tak mam. W tamtym miesiącu zaczęły mnie boleć, więc się zdziwiłam bo jeszcze się póki co zabezpieczamy. Ale @ była w terminie i normalna. Więc znowu coś mi sie pomieszało? Nie ma reguły chyba.
 
Kochana jak narazie superowo!!!
Bylismy w Barcelonie...bylo super..moj maz skakal jak piecek i chcial sexu 3 razy dziennie.no.nie wiem co mu sie stalo...a jak wrocilismy do domu..nic sie nie zmienilo:-)
Czekamy do 7 maja..jedziemy do kliniki..i bedziemy wiecej wiedzieli co z nami zrobia:-) A 9 maja znow w podroz do Grecji...na tydzien:-)
A co u ciebie slychac???:-)
Kochana super że się tak dobrze bawicie! I teraz jeszcze Grecja! Szalej póki możesz!
 
reklama
Do góry