reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Jestem po pracy...i po objadku, teraz relaksik, a wieczorem wyjście ze znajomymi, niestety jutro znowu do pracy...

Wy mówicie, że grubasy jesteście, a ja jak na was patrzę to mi sie wydaje, że słoniątko jestem:rofl2::laugh2:

chyba ważne jest żeby ktoś bliski był przy porodzie, albo przynjamniej w pobliżu:tak:
lg.php

gdzie ty kochana pracujesz co w niedziele też musisz do pracy iść??
tak słoniątko ale chyba z anoreksją albo ty nie wiesz jak słoń wyglada tylko myślisz że zebra to słoń:-D:rofl2:
też mysle że w czasie porodu cały czas ktoś blisko powinien czuwać w razie czego zeby reagować jak my nie będziemy mieć sił na taką reakcję :tak:
Zaniepokojona - Ty jak Niunia - kobiety pracujące:tak:
Kochane moje - ja spadam na imprezkę:-)
baw sie dobrze!!
kochana muszę się czymś zajać bo skoro nie pracuje nigdzie to chociaż w domu sie muszę udzielać ale nie przesadzajmy aż tak to nie pracuję w tym domu



Hanka, grunt to sie nie załamywac i mieć nadzieje, bo ona umiera ostatnia!
Zuch kobieta jestes, postaw się a zastaw się, dasz radę kobietko!
Trzymam za was mocno kciuki!!!!!

Mój małż szaleje w kuchni, więc na obiad pewnie jakieś cudactwo będzie...Staranki trwają od wczorajszego wieczora - i raz i drugi i trzeci..Sił mi brakuje..Chyba też się jakimiś %-tami dzisiaj wspomogę - białe wińsko stoi w kuchni...mh..no dobra - idę otworzyć.
zgadzam sie z Olą PM grunt to sie nie załamywać wiem ze łatwo powiedzieć trudniej zrobić ale nie mamy chyba innego wyjścia
kurcze a mój M nigdy nie szaleje w kuchni w sensie nigdy nie gotuje:-(

a propo pracy w domu teraz się pochwalę a co oto mój wypiek dzisiejszy
 

Załączniki

  • aparat 312.jpg
    aparat 312.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Jadźka? Ola :)

Facet to głupie stworzenie, nawet nie wie że w takiej sytuacji trzeba zadzwonić, pocieszyć i tak dalej...Tym że sie nie odezwal to bym sie nawet nie przejmowala - oni nie umieja sie zachowac w najprostszej sytuacji a co dopiero w trudnej..Takze luuuz :)

Przyjeżdżaj do Białego, na piweczko wyskoczymy gdzieś.. :)

Jadźka to standardowe imię dla wszystkich zaczerpnięte z cudownej komedi Sami Swoi, kręconej z resztą w moich okolicach.

Kuzynka cały czas mnie ciągnie do Białego na leczenie ale jak jak mój pracuje i nie ma możliwości a bez kasy to ani rusz
 
Ja piłam zawsze winko trochę pomagało.
Ja Ci słońce wyślę masełko jak będzie trzeba ;-);-);-)

Dziękuję kochanie

eee...jak bedzie trzeba to zrzute na parówki i pasztet zrobimy do tego chleba

Oj poleciałaś grubo - to już rarytasy

cieszę się bardzo właśnie takie opinie dopingują mnie do działania w kuchni:-)

A nie chciało by ci się działać w mojej kuchni:-)
 
Zaniepokojona - pracuję sekretearcie szkoły policealnej więc jak są zjazdy w weekendy to ja też w pracy muszę być...

nie wolno umieszczać takich zdjęć, bo strasznego smaka mi narobiłaś, muszę zaraz w szafce czegoś słodkiego poszukać:tak:
 
A nie chciało by ci się działać w mojej kuchni:-)
:szok:az taka dobra kucharka nie jestem napewno zaraz bym coś popsuła i co wtedy...wykopałabyś mnie moment:rofl2:
Zaniepokojona - pracuję sekretearcie szkoły policealnej więc jak są zjazdy w weekendy to ja też w pracy muszę być...

nie wolno umieszczać takich zdjęć, bo strasznego smaka mi narobiłaś, muszę zaraz w szafce czegoś słodkiego poszukać:tak:
no tak w takiej sytucji do pracy trzeba isć :tak::tak:
jakby się dało to bym wam po kawałku przesłała do spróbowania:rofl2::tak::-D
 
Jadźka to standardowe imię dla wszystkich zaczerpnięte z cudownej komedi Sami Swoi, kręconej z resztą w moich okolicach.

Kuzynka cały czas mnie ciągnie do Białego na leczenie ale jak jak mój pracuje i nie ma możliwości a bez kasy to ani rusz

Niech będzie i Jadźka :)
Hanka, no bo co by nie powiedzieć są tu specjaliści jesli chodzi o "ciężkie zachodzenie w ciążę" - KLINIKA BOCIAN, a poza tym tu było jedno z pierwszych IN VITRO w Polsce..Może warto pomyśleć chociaż o zrobieniu badań tutaj?

A jak nie to przyjedz do kuzynki w odwiedziny a ze mna na piwusio pojdziesz, zapijem smutki :)
 
reklama
Do góry