reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Ja również chciałabym się przywitać i życzyć miłego dnia.
Może ktoś dołączy do mnie jeśli chodzi o poranną kawkę?W pracy już wszyscy wypili a tak samej to mi nie smakuje;-)
Obiecałam sobie,że od nowego cyklu zaczynam mierzenie temperatury choć przyznam się, że nadal nic z tego nie rozumiem......połączę to z testami owulacyjnymi i może wtedy coś z tego będzie jaśniejsze.
Mam nadzieję,że któraś z Was ( doświadczona) pomoże mi zinterpretować wykres temperatury bo jak pokazałam kiedyś lekarzowi swój to powiedział,że mam sobie dać spokój bo nic z tego nie wiadomo.
Miłego dnia i zapraszam na małą kawkę:-)
 
Ja również chciałabym się przywitać i życzyć miłego dnia.
Może ktoś dołączy do mnie jeśli chodzi o poranną kawkę?W pracy już wszyscy wypili a tak samej to mi nie smakuje;-)
Obiecałam sobie,że od nowego cyklu zaczynam mierzenie temperatury choć przyznam się, że nadal nic z tego nie rozumiem......połączę to z testami owulacyjnymi i może wtedy coś z tego będzie jaśniejsze.
Mam nadzieję,że któraś z Was ( doświadczona) pomoże mi zinterpretować wykres temperatury bo jak pokazałam kiedyś lekarzowi swój to powiedział,że mam sobie dać spokój bo nic z tego nie wiadomo.
Miłego dnia i zapraszam na małą kawkę:-)
ja juz tez niestety dawno po kawce porannej! ;-)
nie ma co fajny lekarz! :eek: tu napewno znajdziesz pomoc co do interpretacji wykresu ja jeszcze nie mierze ale jestem na portalu 28dni.pl tam mozna zalozyc sobie profil i prowadzic wykres mi sie podoba sa tez takie programy darmowe ale ten mi jakos do gustu przypadl! ;-) wiec polecam! no i masz tam dostep do innych wykresow i analiza jest latwiejsza a i zawsze mozna spytac eksperta!
 
Eve ja znam ten portal i wiem,że po miesiący należy wpłacić abonament aby móc tam pozostać.
Niestety w obecnej sytuacji, kiedy moja firma pewnie lada dzień upadnie będzie to trudne.Choć może załapię się na ten darmowy miesięczny okres.
 
Dziewczyny nie mogę wkleic nowego suwaczka? Czy to ze mną coś jest nie tak czy ze stroną?:-)

Suwaczek sam się zmienil na nowy cykl tylko nie wiem na jakiej podstawie.

Powinien być dziś moj 2 dc a nie 1 wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
Dziewczyny nie mogę wkleic nowego suwaczka? Czy to ze mną coś jest nie tak czy ze stroną?:-)

Suwaczek sam się zmienil na nowy cykl tylko nie wiem na jakiej podstawie.

Powinien być dziś moj 2 dc a nie 1 wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
chyba sa jakies ograniczenia w tych suwaczkach ja mialam problem nawet z tekstem!!! jak wklejasz i potem akceptujesz to zobacz czy ci sie na samej goze nie pojawia jakies "ostrzezenie"
 
Bez sensu- usunęlam sobie suwak ile się znamy z mężem, a w postach dalej go pokazuje i zamiast na cyklowym 2 dc pokazuje 1 dc.
Nie wiem o co chodzi.
 
reklama
Dziewczyny nie mogę wkleic nowego suwaczka? Czy to ze mną coś jest nie tak czy ze stroną?:-)

Suwaczek sam się zmienil na nowy cykl tylko nie wiem na jakiej podstawie.

Powinien być dziś moj 2 dc a nie 1 wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Ja to wogole to sie nie znam na tych suwaczkach:-(gdzie mam go szukac i wkleic jak??
 
Do góry