reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

karola.de witam bliską sąsiadkę :) ja jestem z Grodziska Mazowieckiego
Witaj Sawi jaki ten świat mały;-)fajnie że jesteśmy tak bliskimi sąsiadkami.
Jeśli potrzebne nm będą konsultacje na żywo to no problem:-D
Moim lekarzem jest dr.Czerwoniec przyjmuje w gabinecie Eureka na ul.Kościuszki blisko pkp.Z panem Dr.znam się 4 lata a moje wizyty to co roczne badanie z cytologią ponieważ nie miałam innych problemów.W ramach takiej rocznej wizyty miałam przez rok nie odpłatnie wystawiane recepty na antykoncepcje.Lekarz bardzo miły ciągle namawiał mnie na dziecko mówił ze to najlepszy wiek itp:tak:
A ty kochana masz jakiegoś dobrego lekarza godnego polecenia?Tak sobie wymyśliłam że będąc w ciązy lepiej by było gdybym chodziła do pana doktora który jednak pracuje w szpitalu w Pruszkowie.
Ale póki co to najpierw trzeba być w tej ciąży:no:
 
reklama
:-)Witam wszystkie Staraczki!
Już mi głowa pęka od tych wszystkich info. Ja od 1,5roku nie stosuje żadnej anty i szczerze mówiąc nie przyznawałam się głośno, że chce zajść w ciążę, ale po cichu miałam nadzieję, że tak się stanie. Teraz od 3 miesiecy już na pewno i świadomie się staramy, ale nic,i nic, i nic.... @mam średnio co 3miesiące i lekarz kazał mi brać luteinę, ale po 10dniach męczarni odstawiłam je, bo nie mogłam normalnie funkcjonować. A wiem, że można szybciej zajść w ciążę biorąc coś takiego. Ale nigdy nie miałam tak silnych bóli głowy, mdłości, senności, itp. 10dni wyjętych z życia. Brałyście coś podobnego? Za tydzień ide znowu na wizytę do gina. Pierwsze badania mam już za sobą i niby wyszły w normie.
A jak szybko po zapłodnieniu można się spodziewać jakiś oznak?
Pozdrawiam serrdecznie :) Monia
 
Witajcie...

ja miałam kiepski dzień... byłam z synkiem na bilansie dwulatka i mamy skierowanie na rehabilitację i do endokrynologa, ale nie bedę o tym pisac za dużo...

w.kropeczko- witaj... miło Cię widzieć... nie wiem czy Cie tym pocieszę, ale moja kumpela nie ma jednej nerki w ogóle, od kiedy pamiętam pije ziółka na nerki i ma juz za soba dwie ciąże... zdrowe śliczne dzieci...

a moze teraz mam owu..ale nie mam śluzu płodnego tylko taki niepłodny biały, grudkowaty
Katarzynko a może masz jakieś zapalenie? białe, grudkowate upławy to może być objaw tego...
Wstyd się przyznać bo wiem że te pomiary mają się nijak,ale ja od 5 dni mierzę temperaturke pod pachą kilka razy w ciągu dnia:eek:
Dlaczego? pewnie dlatego że mam jazdy:tak:bo pierwszego dnia jak zmierzyłam miałam 37 i tak się trzyma 36.8,36,9,37
Jestem zdrowa nie mam kataru itp.
Karola juz dziewcvzyny Ci pisały, ale ja napiszę to samo... mierzymy codziennie rano, o tej samej godzinie, przed wstaniem z łózka, tym samym termometrem... wtedy można coś powiedziec o wynikach a tak nie ma co się nakręcac...
cyt: Cały cykl powstawania oraz dojrzewania plemnika trwa około 72 dni. Rozpoczyna się w plemnikotwórczych komórkach. Zanim plemnik osiągnie dojrzałość, przechodzi kilka etapów rozwoju.
to o czym ty mowisz to to jest taki czas w ktorym powinna sie pojawic ich faktyczna ilosc w "płynie" :tak:
cyt: Ze względu na to, że intensywne życie płciowe lub samogwałty mogą prowadzić do okresowego obniżenia ilości dojrzałych plemników w nasieniu zaleca się wstrzemięźliwość płciową na 3-5 dni przed badaniem.
Eve nie to , że Ci nie wierzę, ale czy możesz podac mi strone z której to cytujesz, bo jestem w ciężkim:szok: szoku jak to czytam... 72 dni to chyba za dużo, może na tej stronie jest błąd, jakas literówka... ja tez czytałam, że plemniki dojrzewają 72 ale godziny a nie dni... z resztą w ostatnim zdaniu jest napisane, że nalezy się wstrzymywac od współżycia od 3 do 5 dni a nie 72 dni...:eek:
Obiecałam sobie,że od nowego cyklu zaczynam mierzenie temperatury choć przyznam się, że nadal nic z tego nie rozumiem......połączę to z testami owulacyjnymi i może wtedy coś z tego będzie jaśniejsze.
Mam nadzieję,że któraś z Was ( doświadczona) pomoże mi zinterpretować wykres temperatury bo jak pokazałam kiedyś lekarzowi swój to powiedział,że mam sobie dać spokój bo nic z tego nie wiadomo.
Laura fajny lekarz tak na marginesie...warto jest pomierzyć sobie kilka cykli... ja robiłąm w ten sposób, ze nastawiałm sobie budzik o 6.30 mierzyłam temp. zapisywałąm wynik i dalej spać... mierzyłam w ustach... nie wiem o której godzinie wstajesz codziennie, jeśłi pracujesz to nastaw sobie budzik 10 minut wczesniej niż zwykle, zobaczysz po kilku dniach dojdziesz do wprawy... mogę polecić Ci program do ściągnięcia za darmo, nazywa się http://www.programosy.pl/program,karta.html ... gdyby co to pytaj...

Monia-Arek, witaj... ja brałam Luteinę, ale czułam się po niej ok... nie martw się niedługo i Wam się uda...

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Ja to wogole to sie nie znam na tych suwaczkach:-(gdzie mam go szukac i wkleic jak??
Suwacze znajdziesz na tej stronie

Lilypie : Trying To Conceive : 21 - 37 day cycle
postępuj wg instrukcji na końcu skopiuj adres w ramce Pseudo HTML i wklej go w miejsce pisania postów czyli sygnature.
Ja na poczatku też kombinowałam gdzie wkleić gotowy suwaczek no ale ja jestem blondynką ha.ha.
 
Laura


Pomoge Ci z intepretacja wykresu. Sama mierze tempke, jako podstawowe "narzedzie", i wiecej niz duzo o tym czytalam. Wiec jak masz jakis wykres do intepretacji - daj znac i chctnie pomoge
 
Kropeczka

Standardowo poziom LH wzrasta przed owu i na podwyzszonym poziomie zostaje okolo 2-3 dni i pozniej opada. Kiedy LH opada, to progesteron zaczyna pikowac ....
 
czesc dziewczynki

Ja tylko na chwilke....u mnie tragicznie...choroba mnie całkowicie pokonala i nie mam juz sił czekam na męża i wiezie mnie na pogotowie a jesli nie dzis to z rana ...:no:mam takie krwotoki z nosa ze nie moge ich zatamowac i sobie poradzic z nimi...
pozdrawiam wszystkie nowe dziewczyny-przyszłe mamy
 
reklama
Witam was wszystkie wieczorowa pora:-)
Okroponie sie czuje,,,mam owulke dzisiaj bo test robilam,tak mnie jajniki bola jakbym rodzila,chociaz rodzienie jest napewno 1000 razy gorsze:-(A plany na wieczor goraca kapiel i sexi bielizna no i trzeba poprzytulac sie do moje mezulka,mam nadzieje ze bedzie mniej bolalo!!!
 
Do góry