reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

kropeczko - aktualny brzus...sporo nie urosl bo mi sie schudlo chyba i nerwy byly w tym mc przez to lozysko ale mysle pozytywnie :-)

picture6273.jpg
 
reklama
Hej Makaronka...milo ze zagladnelas do nas....czekamy na efekty tych przyjemnych staranek i na sloneczne fluidki ze sloneczne j Italii:-)


Kropeczko jak Ty o wszystkich pamietasz, chyba jestes jedyna w swoim rodzaju. Niestety cycuszki odpuszczaja, tak sobie mysle ze ta moja wysoka prolaktyna i w tym miesiacu przeszkodzila. :-(No ale od nowego cyklu polykam castagnus i zobaczymy.
Za mame 3mam kciuki- mocno, mocno
A Italia obecnie rzeczywiscie sloneczna, ale wczoraj , bleeee. Dzis juz ladnie, kwiatuszki sie otwieraja, azalie,kamelie, rododendron pomalutku,dimorfoteki ,cyklaminek:-D wszystko ladnie "fasolkuje"



a pewnie że sie rozochociłam :) w końcu wiem jak te wszystkie dobre duszki wygladaja...i blondynek brak :)[/QUOTE]

ja jestem blondyna (szarorudawa, ale jednak) hehe ale nie wtryniam sie wam na nk bo chyba za nowa jeszcze jestem i za malo sie udzielam:sorry:

Poza tym wlasnie wyjelam z piekarnika ciasto czekoladowe, ale pachnie mmmm a wieczorkiem na kolacje serwuje pizze domowej roboty , jak na wloska babe przystalo;-)
 
Cos mi nie wychodzi z tym cytowaniem. jak to sie w koncu robi. Przy czytaniu daje sie plusika a na koncu cytuj??Tak robilam i nie wyszly mi cytaty w ramkach:wściekła/y:

Kroptusiu brzuszek jak to brzuszek ale kawalek cycuszka dorodnego tez widac;-)
 
Cos mi nie wychodzi z tym cytowaniem. jak to sie w koncu robi. Przy czytaniu daje sie plusika a na koncu cytuj??Tak robilam i nie wyszly mi cytaty w ramkach:wściekła/y:

Kroptusiu brzuszek jak to brzuszek ale kawalek cycuszka dorodnego tez widac;-)

Dajesz tylko w danym poscie po prawej stronie na dole "cytuj" i tyle :-) hmmmmm dorodny kawalek buhahaha mi ten dorodny niezle daje w kosci 75 D duze wpadajace w E .... M nie narzeka :-p
 
Dajesz tylko w danym poscie po prawej stronie na dole "cytuj" i tyle :-) hmmmmm dorodny kawalek buhahaha mi ten dorodny niezle daje w kosci 75 D duze wpadajace w E .... M nie narzeka :-p


ehh ci faceci :-D mysle ze moj bedzie mial w czasie ciazy mila odmiane. Z 70 b marnego wpadnie mu zabawka troche wieksza :-)
 
Ok ide sie uczyc, bo siedze przyklejona do kompa, a wiedza niesety nie chce sama wskoczyc do glowy.
Chyba ze sobie poczytam co nieco na wikipedii i zajrze od czasu do czas;-)
 
Dupeczki i ja wam powysyłałam zaproszenia zerknęłam sobie w ostatnich dodanych znajomych Wioli i wyczaiłam Zajączka,Marzenixx i Zaniepokojoną:-):-):-)
Ze mną dużego problemu nie będzie aby mnie rozpoznać Karolade........itd.
Idę się kimne z godzinkę bo @ pobolewa bużiaki.
Podziękować, przyjęte:-)
kropeczko - aktualny brzus...sporo nie urosl bo mi sie schudlo chyba i nerwy byly w tym mc przez to lozysko ale mysle pozytywnie :-)
Jak to nie urósł Kroptusiu!?!/!?!?!? moim zdaniem tak:) Może dlatego właśnie wydaje mi się większy, bo ty jesteś szczuplejsza jeszcze:-) Śliczny....
Ok ide sie uczyc, bo siedze przyklejona do kompa, a wiedza niesety nie chce sama wskoczyc do glowy.
Chyba ze sobie poczytam co nieco na wikipedii i zajrze od czasu do czas;-)
A czego ty się uczysz Makaronka??
 

E...tam od razu glupia...roztargniona i tyle:-p

kropeczko - aktualny brzus...sporo nie urosl bo mi sie schudlo chyba i nerwy byly w tym mc przez to lozysko ale mysle pozytywnie :-)

picture6273.jpg

Kroptusiu-kochanie-śliczny brzusio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No u Ciebie nie da sie powiedziec ze ciązy nie widac...jest i brzuszek i cycuszek...jak trzeba!
Ale obiecaj, ze juz postarasz sie nie stresowac i nie martwic!
Figurke masz super...latwo bedzie ci zgubic kilka tylko kilo jakie sa po porodzie...ale jesc i nabrac troszke i tak trzeba ...wiec staraj sie nie denerwowac...napewno wszystko jest dobrze z lozyskiem i wogole-fasolek napewno ma sie dobrze!

A przed ciaza mialas tez takie 75D????
...jesli tak zazdroszcze-ja z marnym 75B:zawstydzona/y:

Kropeczko jak Ty o wszystkich pamietasz, chyba jestes jedyna w swoim rodzaju. ...

Dzis juz ladnie, kwiatuszki sie otwieraja, azalie,kamelie, rododendron pomalutku,dimorfoteki ,cyklaminek:-D wszystko ladnie "fasolkuje"

ja jestem blondyna (szarorudawa, ale jednak) hehe ale nie wtryniam sie wam na nk bo chyba za nowa jeszcze jestem i za malo sie udzielam:sorry:

Poza tym wlasnie wyjelam z piekarnika ciasto czekoladowe, ale pachnie mmmm ;-)

Makaronka-dziekuje Ci bardzo...alez mi nakomplementowalas, z mi glupio:zawstydzona/y:

Skoro wszystko tak pieknie kielkuje to moze i u Ciebie faslek zapusci korzenie???? Moze uda sie z tą prolaktynką? a jesli nawet teraz nie...to za m-c napewno, jak zbijesz ja castangusem...3mam kciuki!:-)
A skad Ty znasz takie fachowe nazwy kwiatkow...jej-podziwiam!:tak:


Ciacho czekoladowe...moj M uwielbia czekolade...dawaj mi tu zaraz przepis!!!! zrobie mu przed wylotem do kraju...jak bedzie mial dola to zagryzie plackiem:laugh2:

Jesli chcesz namiary do mnie na nk-podeslij dane na privie a ci wysle zaproszenie...blondasku:-)
 
No chwilowa pora relaxu. Obrobiłam się z robotą przed deszczem.
Chyba bez kolejnej kawy sie nie obejdzie.

A wy dalej jak katarynki, strona za stroną.
 
reklama
Do góry