reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

To musial być bardzo przystojnym mezczyzną...chyba ze to nie byl Polak i mial takie ciemne rysy.......przykro mi ze nie masz juz Taty...

Tak tak, wiem, że Ty Wiola, wiem która to Zajączek, Marzenix i Eve a reszta olaboga-nie wiem :)

A co do taty to hmmm... no mi się podobał choć nie był bardzo wysoki :) Ale był Polakiem hihi.
 
reklama
No ja to Wiola;-)
]

Taaaod razu koszmarki! Gluptasie kochany;-)
Ale powiem Ci, ze w szoku jestem-bo Ty w blondzie - a Ty w ciemnych włoskach to 2 zupelnie inne OLE...jakie masz teraz wloski?

A te niebieskie oczeta to z mezem macie chyba po swojej kotce...sliczniusia:-)

Teraz mam balejage blondu z brązem ale więcej jest blondu.:)

A co do oczu, to wszyscy się z nas śmieją że cała trójka taka błekitna :)
 
No ja też się zakręciła raz blond, raz ciemna, raz grzyweczka raz nie...Super zdjątka "ładna Ona ładny On" ... Jakieś urojone koszmary..
!
Dziękować..
Jak się poznaliśmy to byłam platynową blondynką i na zyczenie mojego ( wtedy jeszcze nie ) męza zmienilam sie na brunetke..W ciemnym kolorze czuje sie tak jak stara baba, moze dlatego ze przyzwyczilam sie do blondu..
Wiec jest tak ze zima jestem ciemna a latem jasna :)
A co do grzywki, to tak zawsze po wizycie u mojej fryzjerki, wbrew mojej woli mi ją robi :)
 
Tak tak, wiem, że Ty Wiola, wiem która to Zajączek, Marzenix i Eve a reszta olaboga-nie wiem :)

A co do taty to hmmm... no mi się podobał choć nie był bardzo wysoki :) Ale był Polakiem hihi.

Widze kochana ze Wroclaw wita :-) ja wlasnie sie zastanawiam nad porodowka makabra to co sie u nas dzieje..co szpital to opinia i wizja braku miejsc ale Ty masz czas a ja prosto w wakacje kiedy zamykaja szpitale :-p
 
Widze kochana ze Wroclaw wita :-) ja wlasnie sie zastanawiam nad porodowka makabra to co sie u nas dzieje..co szpital to opinia i wizja braku miejsc ale Ty masz czas a ja prosto w wakacje kiedy zamykaja szpitale :-p

Kroptusiu Ty jesteś z Wrocławia? :-)
Jak nazywa się Twój lekarz?
Mój Grzegorz Myszczyszyn i pracuje na Dyrekcyjnej w szpitalu, ale nie wiem czy będę tam rodzić.
Warunki są okropne, ale w następnym roku cała Dyrekcyjna ma być przeniesiona na Borowską- kliniki full wypas-dlatego na Dyrekcyjnej nic nie robią tylko czekają na przeniesienie.
 
Kroptusiu Ty jesteś z Wrocławia? :-)
Jak nazywa się Twój lekarz?
Mój Grzegorz Myszczyszyn i pracuje na Dyrekcyjnej w szpitalu, ale nie wiem czy będę tam rodzić.
Warunki są okropne, ale w następnym roku cała Dyrekcyjna ma być przeniesiona na Borowską- kliniki full wypas-dlatego na Dyrekcyjnej nic nie robią tylko czekają na przeniesienie.

No ja z Wroclawia...i mam dr Kłóska tez pracuje na Dyrekcyjnej, jest tam ordynatorem chyba wiec o tyle dobrze ze w mojej syt (co chwile cos sie zlego dzieje) wsiadam tylko w tramwaj i zaraz jestem w szpialu i mnie przyjmuje tam czy to badanie czy usg czy cos....Wiem wiem ze makabra ale podobno maja najlepszy sprzet i kadre jesli chodzi o nowordki sama nie wiem :/ Core tez tam mialam robic ale zamkneli oddzial do remontu i w tym roku tez zamykaja nie wiem moze kliniki ?? eh :-) Brochow odpaa bo rodzilam i porod moj opisano w gazecie prawie zeszlam z tego swiata i mala tez
 
Kropeczko, ja nie sądzę że się będę testować... tak czuję... Przegapiłam i już1!!!

Zajaczku-odłoz juz kieliszeczek i nie pij dzisiaj juz wiecej...bo glupotki zaczynasz gadac...prosze cie ja-kropeczka grzecznie:happy:
BO JAK NIE TO JAK TAM WPADNE DO CIEBIE I ZZA BIURKA ZA USZY WYCIĄGNE TO WIÓRY POLECĄ!!!:wściekła/y:
No to widze ze sie zrozumialysmy...owulacj przylapana i mamy nadzieje na malego wielkanocnego zajaczka...tak?:tak:
TAK?????!!!!!

No....i basta!

Tak tak, wiem, że Ty Wiola, wiem która to Zajączek, Marzenix i Eve a reszta olaboga-nie wiem :)

A co do taty to hmmm... no mi się podobał choć nie był bardzo wysoki :) Ale był Polakiem hihi.

Nie zawsze przystojny musi znaczyc wysoki;-)
Połapiesz sie z pozostałymi dziewczynami, ja mam kilka na nk i się nie głubię...na szczęscie:-) ale jak zacznie jeszcze przybywac i przybywac to będzie problem....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Teraz mam balejage blondu z brązem ale więcej jest blondu.:)
)

W brązie wyglądasz poważniej wg mnie...a moze to przez ten koczek na slubie...? nie wiem...w kazdym razie tak Ci dostojniej...ale w blond fryzurce to taki "spontaniczny, śliczny i szalony wariat" z Ciebie...w pozytywnym znaczeniu ma sie rozumieć:-):-p:-)

Wiec jest tak ze zima jestem ciemna a latem jasna :)
:)

No i jak tu nie wierzyc ze kobieta zmienną jest:-)

...a ja prosto w wakacje kiedy zamykaja szpitale :-p
Kroptusiu-ale jak wczesniej sie zorientujesz co i gdzie to bedziesz miala spokojna glowe...zacznij juz szukac dla siebie...bedzie dobrze!
jak sie czujesz tak wogole?

MARTYNKA?????????? WYNIKI BETKI!!!!!!!
 
No ja z Wroclawia...i mam dr Kłóska tez pracuje na Dyrekcyjnej, jest tam ordynatorem chyba wiec o tyle dobrze ze w mojej syt (co chwile cos sie zlego dzieje) wsiadam tylko w tramwaj i zaraz jestem w szpialu i mnie przyjmuje tam czy to badanie czy usg czy cos....Wiem wiem ze makabra ale podobno maja najlepszy sprzet i kadre jesli chodzi o nowordki sama nie wiem :/ Core tez tam mialam robic ale zamkneli oddzial do remontu i w tym roku tez zamykaja nie wiem moze kliniki ?? eh :-) Brochow odpaa bo rodzilam i porod moj opisano w gazecie prawie zeszlam z tego swiata i mala tez

O kurde, moja koleżanka 04.02 urodziła na Brochowie i była zadowolona.
Ja myślę, że wyląduję na Kamieńskiego ( no chyba, że mi doktorek gdzieś coś poleci )

A co do Dyrekcyjnej to fakt-też mogę wpadac do doktorka kiedy chcę :-)
I sprzęt faktycznie najlepszy we Wrocku- no i szpital najlepiej przystosowany do wcześniaków i ciąż z problemami.
 
reklama
Zajaczku-odłoz juz kieliszeczek i nie pij dzisiaj juz wiecej...bo glupotki zaczynasz gadac...prosze cie ja-kropeczka grzecznie:happy:
BO JAK NIE TO JAK TAM WPADNE DO CIEBIE I ZZA BIURKA ZA USZY WYCIĄGNE TO WIÓRY POLECĄ!!!:wściekła/y:
No to widze ze sie zrozumialysmy...owulacj przylapana i mamy nadzieje na malego wielkanocnego zajaczka...tak?:tak:
TAK?????!!!!!

No....i basta!
No dobra już dobra:zawstydzona/y: Nie mówię już nic, ale i tak wiem swoje...Podejrzewam że następny cykl też do D* bo M. nie zdąży wrócić:wściekła/y: Szlag by to....
Brochow odpaa bo rodzilam i porod moj opisano w gazecie prawie zeszlam z tego swiata i mala tez
No masakra..... te szpitale to jedna wielka banda!!!
 
Do góry