reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
kropeczko ty to jak naslodzisz to koniec :-D
ale moglaby wyjsc rzeczywiscie druga jakas po ciociuni hihi:laugh2: bo pierwsza to czysty ojciec!

ja zaraz dziewczeta lece znowu na jazde a potem na plac zabaw z moja myniulka:tak: takze nie rozpisywac mi sie tu za duzo!!:angry:

rowniez trzymam kciuki za martynki betke!!!!!

ktos moglby wkoncu zapoczątkowac jakies fasolki nowe!!!
 
kropeczko ty to jak naslodzisz to koniec :-D
ale moglaby wyjsc rzeczywiscie druga jakas po ciociuni hihi:laugh2: bo pierwsza to czysty ojciec!
ktos moglby wkoncu zapoczątkowac jakies fasolki nowe!!!

No właśnie.... jakiś ten Kwiecień bezfasolkowy..... nawet nieobecność Hanki nic nie dała!!!

PM... znalazłam znalazłam... Jakoś nie wydaje mi się żebym mogła mieć koszmary:):)
Kokietujesz nas;-)
 
Jezu ja nie wiem kto jest kto na tej N-K.... :-)
No ja to Wiola;-)
]

nie oglądaj bo spać późnie po nocy nie bedziesz mogla..jakies koszmary i te rzeczy :) ihih

Taaaod razu koszmarki! Gluptasie kochany;-)
Ale powiem Ci, ze w szoku jestem-bo Ty w blondzie - a Ty w ciemnych włoskach to 2 zupelnie inne OLE...jakie masz teraz wloski?

A te niebieskie oczeta to z mezem macie chyba po swojej kotce...sliczniusia:-)

ja też sobie założę NK :)

No..wreszcie gadasz jak trzeba:-)

kropeczko ty to jak naslodzisz to koniec :-D
ktos moglby wkoncu zapoczątkowac jakies fasolki nowe!!!

marzenixx nie koniec a poczatek:rofl2::laugh2::rofl2:
A te nowe to ma zapoczatkowac w kolejnosci podobno Martynka, Hanka, potem Marzenixx, Zajączek, Gosia...kto sie jeszcze niebawem testuje...?

Dzięki Kropeczko-oczy i "ciemna" uroda to zasługa mojego ś.p taty :-)

To musial być bardzo przystojnym mezczyzną...chyba ze to nie byl Polak i mial takie ciemne rysy.......przykro mi ze nie masz juz Taty...

MARTYNKO222-CO Z BETKĄ? CZEKAMY...DAJ ZNAC KOCHANIE!

Mezatka...a ty juz sie pakujesz pewnie...jak czytasz, daj znac co tam nowego u Ciebie!

OMG a gdzie jest dzisiaj Evie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Taaaod razu koszmarki! Gluptasie kochany;-)
Ale powiem Ci, ze w szoku jestem-bo Ty w blondzie - a Ty w ciemnych włoskach to 2 zupelnie inne OLE...jakie masz teraz wloski?

marzenixx nie koniec a poczatek:rofl2::laugh2::rofl2:
A te nowe to ma zapoczatkowac w kolejnosci podobno Martynka, Hanka, potem Marzenixx, Zajączek, Gosia...kto sie jeszcze niebawem testuje...?
.
No ja też się zakręciła raz blond, raz ciemna, raz grzyweczka raz nie...Super zdjątka "ładna Ona ładny On" ... Jakieś urojone koszmary..
Kropeczko, ja nie sądzę że się będę testować... tak czuję... Przegapiłam i już1!!!
 
Do góry