reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Dobra Lachonarium spitalam.
Nie ominie mnie robota nawet jak bym sie ostro postarała.
Wpadnę jak przyjadę do lepianki.

Zajec nie zalej pały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No nie obiecuję.... Ale kutfa likier nam się skończył (tylko po lampce miałyśmy, bo kiedyś już się poczęstowałyśmy). Dzisiaj wieczór z M... ostatni przed jego wyjazdem:crazy::crazy: Więc muszę być czeźwa, rozwarta i gotowa;-)

ojej to ty??? myslalam ze starsza jestes:sorry: ale laseczka z ciebie fiu fiu!!:-D moja kochana deseczka ratunkowa :*
Zaraz sobie zobacze:-) Mogę, mogę???NK rulez:-):-)
 
reklama
Witam :-)

normalnie mialam 22 strony do nadrobienia od wczorajszego popoludnia, zabije :angry:

W.kropeczko - bedzie dobrze, musi byc !

u mnie koniec juz @ , dzisiaj 4 dc a ciotka w nocy wyjechala, wsumie mialam tylko 3 dni @ :eek: zawsze mialam 4-6 dni :confused2:

dobra lachy ja spadam sie umyc, ubrac i nastawiac na obiad :happy:
papa.

 
a jeszcze nie ale wkrótce juz zafasolkowanym stawiam:

damskaja_wodka_dla_kobiet.jpg

Za wodka nie przepadam, ale jak jest w takiej pieknej butelce to az zal nie wypic :tak: Dziekuje :laugh2:
 
Tak jak obiecalam, melduje sie po HSG. Badanie sie udalo ale bardzo bolalo. Teraz ledwo przy kompie siedze, a do tego troszke krwawie. Najsmieszniejsze jest to, ze brzuch juz przestaje mnie bolec a najbardziej napie..dala mnie kolano !!!

Kaprycha-dzielna kobietka z Ciebie!!! czekamy dligi miesiac teraz na wyniki...bedzie dobrze!
A moze jak badali to przyokazji chcieli ci torebke stawowa sprawdzic i stad te bole kolana:laugh2::-p:laugh2:

I czekamy na info od Kropeczki w sprawie operacji mamy.

Dziekuje słonko...podalam wsio wyzej:-)


... cholera wymeczona jestem w tym tygodniu przez moja chrzesniaczke ale nie narzekam, bo jest cudowna!

Marzenixx-to ta corcia Twojej siostry co jest w UK i teraz ma miec drugie dziecko??? Ta co podawalas na youtube o niej filmik????


Niech ktoś mi powie jak widzi ten mój wykres i w ogóle...

Zajaczku ja dalej go nie widze, nie mam tam konta...musialabys dac taki link jak wczoraj.
Ale kochana te kreski nie przesadzaja o niczym...moze dzis bedzie jeszcze mocniejsza! Kup testy i sprawdz...tylko sie bardzo w pracy nie schlej bo i 4 zamiast 2 kresek bedziesz widziec:laugh2:

Kropeczko aż mi ciarki przechodzą po plecach jak piszesz o tych srubach w kręgosłupie:szok: Dobrze, że twoja mama już jest po, na pewno się stresowała. Pewnie wszystko będzie dobrze z tą nogą, może tak jest po tej narkozie. Sama pisałaś, że mocną narkozę miała. Teraz będzie już tylko lepiej, zobaczysz:tak:

Loree mam nadzieje, ze to minie, bo jak na razie to ona, tata i ja jestesmy przerazeni...mama chyba najbardziej, bo sama wie najlepiej jak tą noge czuje...a zawsze przy takich zabiegach jest ryzyko niedowladu itd...

Plamka - cieszę się, że z matulą wszystko ok.
Na razie jest na takich ogłupiaczasz, że koń by nawet nie wydolił. Dojdzie do siebie to i organizm dojdzie.
Trzeba jej teraz spokoju i odpoczynku. Postaw tam rodzine na nogi niech latają koło matuli.

Dzieki Hanka...nie do konca jeszcze ok...ale mam nadzijee. Tata dziala w kraju, a ja lece w niedziele...

Cześć Kropeczko:)
Kurcze, nie za fajna sytuacja z Twoją mamusią. Na pewno wszystko będzie dobrze. Będę się za Twoja mamę i Ciebie modlić....

Kropeczko ja nie wiem co z ta moja owulką.... Robiłam test testowa mocna dość ale i tak bledsza niż kontrolna.... Gwałt był: wczoraj i dziś... Ale nie jestem dobrej myśli...

dzieki Zajaczku...
tak jak mowie, nie moe zobacvzyc tego wykresu...ale jak dla mnie po owulacji nie byloby takiej silnej krechy...jestes albo w trakcie albo tuz przed i na pewno sie uda!!!

nie martw sie sloneczko napewno z mamą bedzie wszystko dobrze, zobaczysz:sorry::happy:

dzięki:-)

eeej..kurcze tez bym was sobie na NK poogladala...

do wyslij namiary na siebie na privie a wysle zaproszenie;-)


wiesz co jak ja robilam testy to jak tez tak mialam ze testowa byla dosc mocna ale ciut jasniejsza od kontrolnej, wydaje mi sie ze to zalezy o ktorej godzinie robisz testy i jakie ma sie stezenie czegos tam:sorry: nie zawsze trafi sie ze wyjdzie testowa mocniejsza od kontrolnej... ale jak mialas tak jak mowisz to mysle ze dobrze ze to znaczylo ze owulka sie zbliza !:-D

tez tak mysle...
 
Marzenixx-to ta corcia Twojej siostry co jest w UK i teraz ma miec drugie dziecko??? Ta co podawalas na youtube o niej filmik????

..
tak to ona, teraz podrosla jest taka cudowna ze szok!! co chwile mnie obejmuje i mowi " kocham ciociu" i daje mi buziaczki co chwile w policzek , w brzuch i ponogach caluje, normalnie cud miód! a moja siostra byla wczoraj u gina i prawdopodobnie druga tez bedzie córa!!:-D
 
soki.jpg


Skoro tak imprezowo się zrobiło to ja Kochane z okazji tego, ze wczorajsze USG wyszło bardzo dobrze wszystkim zafasolkowanym stawiam owocowe bezalkoholowe drinole a jeszcze nie ale wkrótce juz zafasolkowanym stawiam:

damskaja_wodka_dla_kobiet.jpg

Dziękujemy bardzo Kasiu---sliczne te mixy...raz jeszcze gratulujemy 6cm Wielkoludka!!!

ohoho ja juz w styczniu skonczylam 27 !!
!!!

no taaa....a czy jest tu ktos z mojej epoki...tzn lodowcowej...ktos po 30stce? bezdzietny?
 
Zajączku to Ty na N-K ? :-) Justynka jesteś ?

Tylko nie piszcie nic w moim profilu o ciąży, nie mówię jeszcze o tym wszystkim. Dzięki :-)
 
reklama
Do góry