reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

A gdzie go masz???
Tylko nie każ mi nacisnąć na poprzedniej stronie linka 28 dni bo nacisnełam i wyskoczyła strona główna 28 dni.
 
reklama
TO TAKI ZARCIK BYL...JUZ SIE POPRAWIAM:

HAHAHA... A tak w ogóle bossów dzisiaj nie ma, więc zrobiłyśmy w koleżanką bo likierku:sorry:
Dupsko nie masz standardowe to i sie nie zmieściło. A koniec końców dół i tak musi być odkryty. Gorset zostaje tylko bufet mleczny wyciągniesz i masz sex na średniowiecze jak znalazł.

No i tak właśnie można poznać kogoś komu władza do bani udeżyła.
Kawa mi sie kończy, zegarek coś nie chce wolniej tykać zaraz będę lecieć.
Zegarek można przesunąć a kawy dorobić:-) W majty się zmieściłam ale się nieestetycznie wcinają te sznury w boczki:eek:
 
Witam kochane moje!!!!
mama jest po operacji, dluga i skomplikowana byla podobno, trwala 3,5 godziny, teraz mama jest nadal na morfinie i taka skołowana-przed chwilką z nią chwile gadalam...wczoraj sie nie dalo, bo nie mogla nawet reką ruszyc zeby telefon odebrac itd... W kazdym razie ma wstawione jakies spreżynujące sruby, sztuczną kosc i oczyszczone wszystko, podciosane tu i tam w kręgoslupie, usunięte stare zrosty i blizny....bylo podobno tego sporo.
Lekarz twierdzi ze zrobil co mog, a nie bylo łatwo-bo to 4a operacja w tym samym miejscu-na ledxwiowym odcinku kręgoslupa, 4e krojenie itd...
Martwie sie bardzo - bo mame strasznie boli noga i mówila mi, ze czuje jakby prawa noga byla martwa...moze to tak na poczatku...choc nie wiem...boze, zeby tylko czegos nie spieprzyli i zeby nie bylo jakiegos niedowladu po tym zabiegu.....
Jeszcze nie bylo u niej rehabilitanta, jak na razie miala rano dzis juz jakies przeswietlenie tych srub, ciagle wymiotuje po silnej narkozie....
Tyle wiem na teraz.

Przeczytalam co naprodukowalyscie i sie odniose:

...Na obydwu rekach zrobili mi krwiaki! Pomozecie mi to rozszyfrowac.Podrzucam link do wykresu.
Pierwszy po tab - 28dni

Szafirku-no to mialas pracowite 2 dni...ale zrobilas wszystko pieknia tak, jak trzeba....nie martw sie siniakami na rekach, ja tez zwykle jak mnie kluja to mam potem znaki na pol reki:-((( Tylko bez sesnu ze musieli 2 razu sie wkluwac...:-(

Wykres-popatrzylam na ten Twoj wykresik i moim zdaniem mialas owulke w 15dc...wtedy mialas spadek tempki a potem juz tylko wzrost...z jednym mniejszym spadkiem w 25dc o ile pamietam...(i to moglo byc zagniezdzenie).

A jak dzisiaj??? Bo jesli kochana-nadal nie masz @ to na co Ty czekasz??? Sikaj testa!!!!! z tym, ze juz nie dzis, a jutro-zeby byl z porannego moczu....trzymam mocno kciuki!!!!!!!

PS. Tez wlasnie slyszalam o tej prostacie ale jakosnie chcialo mi sie w to wierzyc:zawstydzona/y:a jednak!


Jakby tu zmienic nastawienie M? Pomoooocyyy kobiety...:no:
Nagle sytuacja materialna nie taka, bo to, bo tamto. A dodam, ze moj jest o 10 lat starszy i chcialabym, zeby mogl sie dalej ruszac gdy moje dziecko bedzie nastoletnie....

Qcz witaj na forum;-) Kochanie-moze twoj facet sie boi porazki, tego ze nie wypali nic ze staranek i np boi sie ze to moglny byc z jego winy...moze dlatego unika finalu?
A jaka macie sytuacje zyciowa? mam na mysli warunki mieszkaniowe, prace....bo czasem jak facet nie czuje stabilizacji na tym polu to tez nie bedzie chcial brac dodatkowej odpowiedzialnosc jaka jest dziecko...? Ile ma lat? piszesz ze jest 10 lat straszy...tzn.ile ma?

cześć dziewczyny,
fajne to Wasze forum więc postanowiłam się przyłaczyć :)
Gdzie w Pruszkowie bądz w Warszawie najlepiej takie badanie wykonać?
:)

Pa-ula-witaj wsrod nas!
Dobrze ze sie przebadala...choc podobno badania powinno sie zaczynac od faceta, bo najszybciej da sie wykluczyc jego wine/lub potwierdzic:baffled:
Ale skoro zaczelas od siebie to teraz czas na meza...co do Pruszkowa-odpowiedzi pewnie udzieli Ci Karolcia De - bo zna sie na rzeczy, a co do badan...na pocztaek wystarczy chyba podstawowe badanie nasienie, koszt okolo 100zlotych (u mnie 130zl, wyniki za tydzien)-i to trzeba zrobic prywatnie, NFZ nie refunduje:-(

Melduje ,ze jestem po b.przyjemnych starankach. tempka koniec koncow skoczyla wczoraj tj 17 dc ale ze wszystkich objawow owulacja byla niedziela ewentualnie poniedzialek (bez objawow bolowych ale za to szczyt sluzu). :tak:

Hej Makaronka...milo ze zagladnelas do nas....czekamy na efekty tych przyjemnych staranek i na sloneczne fluidki ze sloneczne j Italii:-)

Kropeczko czekam na wiadomości jak sie powiodła operacja mamy?? jestem dobrej mysli!!

ja mam dzisiaj dużo spraw do załatwienia w urzędach wiec musze rano to pozałatwiać :-(

Zaniepokojona-witaj ranny ptaszku! Chyle czola...wstalas po 6...jej...dla mnie to tez bardzo wczesnie:szok: owodzenia w urzedach kochanie-walcz dzielnie z przepisami i biurokracją!
O mamie napisalam na poczatku postu;-)

Dzięki Kropka !!! Już Ci wysłałam zaproszenie :-)
Dziewczyny dziękuję Wam bardzo za odpowiedź odnośnie wyników moich badań. Jesteście kochane !!!!

Dziękuję w sumie dobrze gdyby nie te potworne mdłości rano i wieczorem :-)

Wstaję o 5 15 do pracy i jak wracam o 16 00 to już mi się chce spać, ale wytrzymuję do 20 30 i idę w kimono-zasypiam jak noworodek w 3 sekundy. Mąż się tylko ze mnie śmieje :-)

OLICA-dziekuje za zaproszenie...miło mi:-) Alez Ty masz fajne te ciemne oczęta:tak:
Z mdłosciami - wspolczuje...ale dobrze ze nie biegasz wymiotowac, to by dopiero bylo uciazliwe:baffled:
Wiem, ze Kulaszusza tez nie moze teraz jesc i wąchac miesa, wedlin itd....wiec to sie chyba czesto zdarza w ciazy...mam nadzieje, zeniedlugo juz sie wszelkie niedogodnosci skoncza i bedziesz juz tylko happy, happy, happy!:-)


Witam się z rana.Wstrętna @ mnie obudziła już ;-)
Kropeczko jak twoja mama po operacji,rozmawiałyście już?
Ja słyszałam taką teorię że jeśli facet uprawia sex regularnie nie musi być to bardzo często to będzie mógł do póżnych lat.Wiem też że po jakimś badaniu krwi u faceta
można zauważyć czy często uprawia sex.:tak:
.

KarolaDe...no to Cię malpiszon wymęczy jeden...przytulam...mam nadzieje, ze nie boli bardzo:tak:
Dziekuje za pyt. o mamie, odp. wyzej;-)
Moiwsz ze po badaniu krwi mozna zbadac to i owo u naszych panow...:szok:tego nie wiedzialam:rofl2:

Hej! Ja mam prawie 29 i teraz dopiero staramy sie o pierwsza dzidzie!
Nie wyobrazacie sobie ile mam mysli,ja lat 50at a moje dziecko 20:szok: nie!!!!!!!!!
Obiecalam sobie,ze urodze je p[rzed 30ka(jakby to cos mialo dac).
Zabawne jest ze jestem po 2ch testsch-2kreski...ale zrobilam je przed okresem a teraz czuje sie jakbym go miala dostac:-(

Lola-witaj...juz Cie lubie, bo moj ukochany chrzesnik tak -tzn. Lola- do mnie dluuuugo mowil jak byl malutki:-)
ja mam 30,5 i tez dopiero od lata bede starala sie o 1 bobaska, tez jestem w UK-londynie-i tez mam czasem takie "czarne" mysli:-)
Z tym, ze ja nie zrobilam 2 testow wczoraj i nie mam 2 kresek-wiec ciesz sie kochanie bo w tą strone to testy mało kiedy kłamią!! Jesli masz pozytywny test i brak @ to jestes w ciąży!!! A mozesz czu sie tak jak na okres bo na poczatku ciązy odczucia sa bardzo podobne... Ile dni przed spodziewana @ testowalas???

Dzień dobry z samego rana kobietki :)

Dzien Dobry PM!


... jak widzicie po suwaczku mam jeszcze pare dni do owulacji, mam nadzieje ze ja bede miala, w tym miesiacu nie łykam clo

Elfa75-witaj kochanie po przerwie! 3mam kciuki za owulacje w tym cyklu!!! mam nadzieje, ze sie uda bez tabletek-bedzie dobrze! Buziaki!

A tej pogody to podrzucilabys troche to Londynu...bo dzis tu znowu depresyjnie i pochmurno...i pada deszcz:crazy:

ciag dalszy zaraz bo post za dlugi
 
ciag dalszy:
Czesc Kochane..

wczoraj juz dostałam plamien.. a dzis juz ze mnie leci.. czas na nowy cykl.. w poniedzilek (4dc) ide zrobic badania jakie mam do zrobienia w tym cykl.. a potem w 21cd..

Nektarynko-no to nam sie wyjasnilo....ale dala ci @ w tym cyklu popalic...paskuda, taj sie bawic w kotka i myszke...Zrob badanka i mam nadzieje, ze ten cykl jest ostatnim rozpoczetym z @ ...ze teraz juz bedziesz mialamod niej 9 mcy spokoju!

Nadal M ma gips. Coś się kości nie zrastają. Bardzo pomału to idzie.
Prace w ogrodzie pełną parą i jeszcze powiększam teren pod uprawę i sama osuwam trawsko i chwasty.
.

Hej Niunia27-...normalnie kobieta z Ciebie pracujaca i zadnej pracy sie nie boisz:-)
...moze to pieczenie to zagniezdzenie?????? 3mm kciuki!

No i zeby nozka M sie ladnie zrastala i goila szybko...bo tak sama w tym ogrodku wszystko robisz bidulko!

Mam nadzieję, że moja świta tęskniła za Panią Władczynią i godnie mnie zastępowałyście i nierozpierdzieliłyście forum w drobny mak.
.

Haniu....Tak tak tak....tesknota nam niemal z żalu serca rozwalala....jak dobrze ze wrocilaś, jaka ulga;-):laugh2:;-) A na serio-Hania-tylkonie szalej znowu tam z taczkami jak ostatnio...nie patrz na razie na tempke, jest nadzieja poki nie ma @...3mam kciuki!

Teraz wyjeżdż, więc nie nalegam żeby wyglądał wybitnie atrakcyjnie;-)
...ja chyba tez przegapiłam owulkę... Jestem zła ...

Zajaczku:
1-nie dziwie sie...jak znika niech lepiej straszy an nie przyciaga obce spojrzenia
2-ja ci dam przegapislam, ja ci dam!

A jak tam operacja mamy w.kropeczko? wszystko ok?
:-D Normalnie jest niesamowity ten mój P:rofl2::happy:
Pozmywa, wyprasuje, kolację poda..:-DNie to, żebym ja nic nie robiła... ale on zawsze do mnie mówi:"Kochanie usiądź sobie i odpocznij, zaraz podam kolację" :laugh2::rofl2: Niesamowity facet:tak:
..:szok::-D

Operacja...opis wyzej-dziekuje Aga!
Agniesiak85-no moj M tez ma czasem taie zapedy:-):tak::-)
Baw sie dobrze w Olsztynie!!!

Andzia,Kropeczka z Was to jednak sa nasze forumowe aniolki :tak:
Jestescie kochane.Buziaki ogromne dla Was.
:-)

:-D:-):-D dziękuje Szafirku...choc ze mnie to taki aniołek z "czarną dupką" czasem tak mowi mój mąż jak jestem niegrzeczna...diableski aniołek:-):laugh2::rofl2:

...1.moze sie cos poprzestawiali i w tym cyklu owul. wczesniej by wyrownac te wszystkie nieprawidlowosci. :eek: to takie moje kombinowanie :rofl2:

2. Trzy lata temu mialam ciaze ektopowa (pozamaciczna) i musialam miec usuniety prawy jajowod. :baffled:

Olesia33-nie wiem czy mozliwe takie przestawienie...pieron wie...ale nie zaszkodzi ci sie poprzytulac, moze faktycznie masz wczesniejsza owulacje? A TESTOW owulacyjnych nie robisz?...Moze one by cos pomogly rozszyfrowac?

A co do Twoich przeżyc wczesniejszych...bardzo mi przykro...całe szczescie ze jestes z nami i mozesz starac sie dalej! mam nadzieje, ze los szybko wszystko ci wynagrodzi slicznym i zdrowym dzidziusiem!;-)

" nieuzywany organ zanika" :laugh2::-D:laugh2:

:laugh2::rofl2::laugh2:to prawda, to prawda:laugh2::rofl2::laugh2:
ja sie czujesz dzisiaj Marzenko?

no bo ona to jakas agentka wywiadu moze jest ta nasza kropeczka;-);-):tak::tak:i dlatego wszystko tak spamietuje. Kto wie - moze w nastepnym Bondzie wystapi hihihihi
:-D

Ale sie usmialam...dobre Gosiu, dobre!!!! A co do Bonda...no nie obrazilabym sie za kilka godzin w towarzystwie pana Jamesa:-):-D:-)
 
Kropeczko aż mi ciarki przechodzą po plecach jak piszesz o tych srubach w kręgosłupie:szok: Dobrze, że twoja mama już jest po, na pewno się stresowała. Pewnie wszystko będzie dobrze z tą nogą, może tak jest po tej narkozie. Sama pisałaś, że mocną narkozę miała. Teraz będzie już tylko lepiej, zobaczysz:tak:
 
zajączku ja tam sie nie znam ale po ostatnich radach u mnie i tym co dziewczyny mowily to rzeczywiscie u ciebie wygląda jakby 11-12 dc byla owulka.. ale ja tam sie nie znam... a z drugiej strony ty sie tak seksisz ze napewno zdazyly doleciec gdzie trezba!!!!:-D:-D:laugh2:
 
staram sie jak moge :-D:-D:-D:-D:-D

No tylko mnie na laurach nie osiądź!!!!!!!!!!!!!

HAHAHA... A tak w ogóle bossów dzisiaj nie ma, więc zrobiłyśmy w koleżanką bo likierku:sorry:

Zegarek można przesunąć a kawy dorobić:-) W majty się zmieściłam ale się nieestetycznie wcinają te sznury w boczki:eek:

Ochlej mordo ty moja. Nawet 12.00 nie doczekała.
Tylko żebyś prosto z roboty wychodziła.

Hanka a co to za mordka piękna na twoim avatarze?

To piękności mojej mamy jak było malutkie. Nie jest do końca czysty labrador więc jak był malutki to był taki śliczny że szok. Teraz też jest przystojny chłopak aż się nie mogę powstrzymać i zawsze całuska mu dam.


Plamka - cieszę się, że z matulą wszystko ok.
Na razie jest na takich ogłupiaczasz, że koń by nawet nie wydolił. Dojdzie do siebie to i organizm dojdzie.
Trzeba jej teraz spokoju i odpoczynku. Postaw tam rodzine na nogi niech latają koło matuli.
 
reklama
Cześć Kropeczko:)
Kurcze, nie za fajna sytuacja z Twoją mamusią. Na pewno wszystko będzie dobrze. Będę się za Twoja mamę i Ciebie modlić....

Kropeczko ja nie wiem co z ta moja owulką.... Robiłam test testowa mocna dość ale i tak bledsza niż kontrolna.... Gwałt był: wczoraj i dziś... Ale nie jestem dobrej myśli...
 
Do góry