reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

czesc kropeczko:-) jak ja sie dzis czuje?? hm... chyba dobrze:tak: tesknie za moim malzem :-( ale przynajmniej mam co robic bo ciągle z moją siostrzenica przebywam:-D
nie martw sie sloneczko napewno z mamą bedzie wszystko dobrze, zobaczysz:sorry::happy:
 
reklama
zajączku ja tam sie nie znam ale po ostatnich radach u mnie i tym co dziewczyny mowily to rzeczywiscie u ciebie wygląda jakby 11-12 dc byla owulka.. ale ja tam sie nie znam... a z drugiej strony ty sie tak seksisz ze napewno zdazyly doleciec gdzie trezba!!!!:-D:-D:laugh2:
I chyba tak było niestety:-:)-:)-( Zmyliło mnie to że miałam całkowicie sucho!!!!! Szlag by to trafił.Zrobię dzisiaj testa owu jak wyjdzie blade i dupa psia... Wściekła jestem... Tak to seksiliśmy się codziennie... a jak przyszło chyba co do czego to dwa dni przerwy... CHOLERA JASNA!!! przerwy mi się zachciało. Jaka ja gupia jestem!!!
 
Dobra Lachonarium spitalam.
Nie ominie mnie robota nawet jak bym sie ostro postarała.
Wpadnę jak przyjadę do lepianki.

Zajec nie zalej pały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Kropeczko ja nie wiem co z ta moja owulką.... Robiłam test testowa mocna dość ale i tak bledsza niż kontrolna.... Gwałt był: wczoraj i dziś... Ale nie jestem dobrej myśli...
wiesz co jak ja robilam testy to jak tez tak mialam ze testowa byla dosc mocna ale ciut jasniejsza od kontrolnej, wydaje mi sie ze to zalezy o ktorej godzinie robisz testy i jakie ma sie stezenie czegos tam:sorry: nie zawsze trafi sie ze wyjdzie testowa mocniejsza od kontrolnej... ale jak mialas tak jak mowisz to mysle ze dobrze ze to znaczylo ze owulka sie zbliza !:-D
 
soki.jpg


Skoro tak imprezowo się zrobiło to ja Kochane z okazji tego, ze wczorajsze USG wyszło bardzo dobrze wszystkim zafasolkowanym stawiam owocowe bezalkoholowe drinole a jeszcze nie ale wkrótce juz zafasolkowanym stawiam:

damskaja_wodka_dla_kobiet.jpg
 
reklama
Do góry