reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
A bo qutwa zawsze coś, ale szybciej mi czas leciał. Wczoraj zaczynając dzień bardzo wcześnie i praktycznie odsamego rana do auta, jeżdżenie i załatwianie, potem z buta też niezłe kilometry (bo mi auto zabrali) w pewnym momencie myśle kurde która to już godzina. Ja już taka padnięta, spać mi się chce a tu dopiero 12 godzina. No myśle nie, nie wytrzymam.

Ta załatwiłyście dla mnie. Może i załatwiłyście ale wszystko na bank żeście wychlały.
Hanka, sama osobiście prosiłam o Warkę dla ciebie!!! A ty co, masz nas gęboko w ..poważaniu:-p
no zajączku co ty bredzisz !! jak ty moglas przegapic owulke kiedy ty sie seksisz na okrągło!!!! na twoim wykresie to same serduchowania tylko!!:-D
co do wieku to ej ja mam juz skonczone 27 :-( i tez ani jednej dzidzi , nawet na horyzoncie nie widac....:-(
Ja w sierpniu będę miała 28...:-( W tym wieku moja mama juz miała troje chyba.
Marzenko...Niby tak... Ale właśnie nie do końca...
Obejrzyj sobie dzisiaj
28dni
Ja już nie wiem słuchajcie co mam myśleć. Wczoraj zrobiłam testa o 17. Testowa jest ale troszkę bledsza, więc negatyw. Tempka dzisiaj nadal 36,6, przytulako wczoraj było po 17 (ale nie leżałam po, tylko poszliśmy na spaceros) i dzisiaj rano - leżałam chwilkę, bo musiałam do pracy się zbierać. Jak owu miałam w 11 lub 12 dc. to jest DUPA ZBITA!!!!!! dc. były przytulanki, ale nie do końca (mojemu się odmiany zachciało kuźwa):crazy::crazy::crazy:
Śluzu w ogóle, ani widu ani słychu... więc nie spodziewałam się że owu była już... I nie wiem co mam robić:-:)-:)-(
Mam zamiar kupić dziś testy owu (wczoraj miałam ostani z poprzedniego cyklu) i zobacze. ALe czuję że nic z tego...:-:)-(
 
Trwał przez chwilę, bo dziewczyny z innego forum pojawiły się na naszym i powrzucały kilka linków. Nudne to już faktycznie, więc dobrze, że cię ominęło. Aczkolwiek trochę się uśmiałyśmy jak ktosiowa sama sobie pisała,że jest niezłą laską. No ale koniec tematu, nie karmimy trolla:tak:

A co do wózka- skupiłyśmy się na modelach i na cenach. Praktyki ( prowadzenie wózka) jeszcze nie było. Więc na następnych zajęciach musisz już być obecna!:tak::tak::tak::-D:-D

Mama Kropeczki miała wczoraj operację na kręgosłup.

Dzięki ci dobra kobieto - widać nie wszystkie na tym forum to Jędze Królikowate.

Pchanie wózka to będą najtrudniejsze zajęcia:-D:-D:-D:-D

Oj to poważna operacja.
 
ee...witam z rana..czy to ta wasza władczyni Hanka, której flaszkę wiszę?

Ta.
Tylko dziwczyny zapomniały poinformować, że zasady się zmieniły teraz to trza 2 flaszki.

Hanka, sama osobiście prosiłam o Warkę dla ciebie!!! A ty co, masz nas gęboko w ..poważaniu:-p

Ja w sierpniu będę miała 28...:-( W tym wieku moja mama juz miała troje chyba.
Marzenko...Niby tak... Ale właśnie nie do końca...
Obejrzyj sobie dzisiaj
28dni
Ja już nie wiem słuchajcie co mam myśleć. Wczoraj zrobiłam testa o 17. Testowa jest ale troszkę bledsza, więc negatyw. Tempka dzisiaj nadal 36,6, przytulako wczoraj było po 17 (ale nie leżałam po, tylko poszliśmy na spaceros) i dzisiaj rano - leżałam chwilkę, bo musiałam do pracy się zbierać. Jak owu miałam w 11 lub 12 dc. to jest DUPA ZBITA!!!!!! dc. były przytulanki, ale nie do końca (mojemu się odmiany zachciało kuźwa):crazy::crazy::crazy:
Śluzu w ogóle, ani widu ani słychu... więc nie spodziewałam się że owu była już... I nie wiem co mam robić:-:)-:)-(
Mam zamiar kupić dziś testy owu (wczoraj miałam ostani z poprzedniego cyklu) i zobacze. ALe czuję że nic z tego...:-:)-(

Prosiłaś, prosiłaś. Ty nie prosisz ty rządasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jesteś moją prawą ręką więc masz władzę. Nie tak potężną jak jak ale zawsze władzę. A ci co mają władzę to rządają a nie proszą.
ZAPAMIETAJ

Co do tych testów. Ja już robiłam 2 cykle te testy i ani razu mi nie wyszła konkretna krecha. Podczas owu nie zauważyłam jakiegoś konkretnego śluzu.
 
Zajączku twoja mama pewnie miała już trójkę a nasze babcie to już chyba z sześcioro! Takie czasy. Ja uważam,że to dobry wiek na pierwsze! Wiesz jak teraz jest- studia, praca i kasa kasa kasa.
 
Jędza.

Puknął cię ten Twój Lowelas w tym gorsecie czyś nie dała rady na dupsko go wcisnąć??????????
W gorsecie nie puknął jeszcze... Dzisiaj zamierzam wystafirować. Widzieć mnie widział... W święta...ale sama rozumiesz... Po dwóch dniach picia dałam mu spokuj, żeby się chłopina nie zestresował w razie czego.. Upchnąć się upchnęłam, ale te majtki robią masakryczne, za to gorset : prima sort:-) Nawet brzuszysko ładnie zebrał, a klamotki ładnie się podniosłu:-)
Cieszy mnie, że pamiętasz o mym szlecheckim pochodzeniu.
Ja też jeszcze w pidziamce, będę zaraz wychodzić to się ubiorę ale dopóki kawa w kubku to siedze.
Boże... Lenistwo nie zna granic... 11h a one jeszcze w piżamach. Masakra.Myślicie że się coś trafi;-)
Dzięki ci dobra kobieto - widać nie wszystkie na tym forum to Jędze Królikowate.
Oj to poważna operacja.
Oj nie... Przegięłaś z tą jędzą!!!! Dla Ciebie PAni Jędza:-D
Jesteś u Pani:-)
 
W gorsecie nie puknął jeszcze... Dzisiaj zamierzam wystafirować. Widzieć mnie widział... W święta...ale sama rozumiesz... Po dwóch dniach picia dałam mu spokuj, żeby się chłopina nie zestresował w razie czego.. Upchnąć się upchnęłam, ale te majtki robią masakryczne, za to gorset : prima sort:-) Nawet brzuszysko ładnie zebrał, a klamotki ładnie się podniosłu:-)

Boże... Lenistwo nie zna granic... 11h a one jeszcze w piżamach. Masakra.Myślicie że się coś trafi;-)

Oj nie... Przegięłaś z tą jędzą!!!! Dla Ciebie PAni Jędza:-D
Jesteś u Pani:-)

Dupsko nie masz standardowe to i sie nie zmieściło. A koniec końców dół i tak musi być odkryty. Gorset zostaje tylko bufet mleczny wyciągniesz i masz sex na średniowiecze jak znalazł.

Trafić to mnie może szlak jeno.

No i tak właśnie można poznać kogoś komu władza do bani udeżyła.

Kawa mi sie kończy, zegarek coś nie chce wolniej tykać zaraz będę lecieć.
 
reklama
Ta.
Tylko dziwczyny zapomniały poinformować, że zasady się zmieniły teraz to trza 2 flaszki.

Prosiłaś, prosiłaś. Ty nie prosisz ty rządasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jesteś moją prawą ręką więc masz władzę. Nie tak potężną jak jak ale zawsze władzę. A ci co mają władzę to rządają a nie proszą.
ZAPAMIETAJ
Co do tych testów. Ja już robiłam 2 cykle te testy i ani razu mi nie wyszła konkretna krecha. Podczas owu nie zauważyłam jakiegoś konkretnego śluzu.
Zapamiętam... Mojemu tez muszę to powiedzieć.
Ja miałam test pozytywny tyko raz odkąd sprawdzałam.... biorę te wiesoły i lny ale to i tak na razie nic nie daje:baffled:
Niech ktoś mi powie jak widzi ten mój wykres i w ogóle...
 
Do góry