reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

W końcu wiosna, więc witam wiosennie!!!
mi na nieszczescie wszystkie dodatkowe kg ida w pupe i uda :wściekła/y: nie obrazila bym sie gdyby to byly cycuszki.

U mnie dokładnie tak samo. Niestety:wściekła/y:

dobrze ze moj M nie wybrzydza, zawsze mowi: "Ooooooo moje kochane cycuszki" :-) Choc kiedys myslalam o operacji plastycznej, nawet bylam na konsultacji. Ale polem zaczelam o tym czytac i stwierdzilam ze to jest prosba o problemy na wlasne zyczenie. I dalam sobie spokoj, mezusiowi nie przeszkadza, choc czasem fajnie bylo by ubrac sexy sukienusie z wielkim dekoldem :-)

Ja nigdy nie miałam kasy na taką operację, ale zawsze o niej myślałam. teraz już mi przeszło, więc się cieszę, bo kasa by się znalazła. Ale powiem wam,że jak byłam w ciąży i potem jak karmiłam to moje marzenie o większych cyckach się spełniło. Wreszcie mogłam kupować fajne staniki z koronki ! Niestety córa tylko 15 miesięcy chciała cyca i potem wszystko wróciło do normy. Że też nie mogła jeszcze chociaż rok doić :-D

taaa... tylko ja w kostiumie kąpielowym wyglądam jak facet :-:)baffled:

Ja kupuję dwu częściowe, żeby się nie ośmieszać. I staniki w kostiumach też wybieram push-up.

znam to skąś . Tylko,ze jak tyje, o ile mi sie przytuje to idzie w uda wszystko.:angry:a nie w piersi:angry::angry:. Czytałam,ze tablteki bust-up są dobre,ale sama osobiscie nie przekonalam sie jeszcze:).

Co to za tabletki???:szok:

Witam :)

ja z zupełnie innej beczki. bo nie dałam rady nadrobić zaległości.

Wielkie oczy masz... czyli zdjęcie na dziś: Forum BabyBoom - Maryamka's Album: Yasmin - Zdjęcie

Miłego dnia dla nas wszystkich :)
Już zaczęłam się zastanawiać gdzie jesteś ? Zacząć dzień bez "zdjęcia dnia"? Nie wypada! To już mała tradycja:tak:

ja to bym chciała mieć przynajmniej pełne B a nie A :-(

a ja stwierdziłam że mojemu M. przestane marudzić, zobaczymy za pół roku :-D bo wiecie mi się tak wymarzyło we wrześniu zaciążyć wtedy dzieciątko będzie z maja :-D

Kochana miałam takie same plany, ale jak zaczęłam staranka to po 10 miesiącach zaszłam w ciążę. Więc lepiej zacznij już teraz, to może trafisz :tak:

ja na pewno chce 2 dziecie (mininum - może byc troje) ale jak teraz nam tak idzie4 kiepsko... to najlepiej dwoje od razu:-) nie wyobrażam obie ze moje dziecko miałoby być jedynakiem. ja mam 4 rodzeństwa. Wszystcy mają jż swoje rodziny - w tym razem siedmioro dzieci. mój brat jest po rozwodzie i jego przyjaciółka ma dwoje dzieci. Moja bratanica urodziła niedawo dzidziusia... Więc pomyscie sobie co się dzieje jak się zjeżdząmy do rodziców na święta:-D:-D:-D
I przy tym wszystkim, kiedy występuje cała masa indywidualności, poglądów i charakterów my się nadal lubimy, szanujemy. A jeśli chodzi o rodzeństwo - to gdyby się któremuś z nas działa krzywda - to niech się strzeże:-)

Ja już myślę o drugiej dzidzi bo wydaje mi się że z jednym strasznie nudno:-D Ja mam rodzeństwo i dobrze się dogadujemy a takie spędy rodzinne o jakich piszesz to mi się zawsze marzyły!. A dla dzieci też lepiej, będą się trzymać razem, może razem jeździć na wakacje i na imprezy chodzić:-) Zawsze to raźniej!
 
reklama
w.kropeczka uważam na siebie.Czas pokaże . Ale i tak jestem w szoku że mnie jajniki nie bolą i cycki bo zawsze tydzień przed @ bolały jak cholera.Tylko że to może być cisza przed burzą .
 
Ale dzisiaj piustki na forum - az sie wierzyc nie chce:no:
A tak wogole to czy ktos widzial ostatnio Mezatke, Pysie, Romke...co sie dzieje z Wami kochane? odezwijcie sie czasem choc...

w.kropeczka uważam na siebie.Czas pokaże . Ale i tak jestem w szoku że mnie jajniki nie bolą i cycki bo zawsze tydzień przed @ bolały jak cholera.Tylko że to może być cisza przed burzą .

Beatko-jak na razie wszystko jest na dobrej drodze!!!! Oby ta burza okazala sie burzą szczescia i hormonkow fasolkowych!:-)

W końcu wiosna, więc witam wiosennie!!!
Ja nigdy nie miałam kasy na taką operację, ale zawsze o niej myślałam. teraz już mi przeszło, więc się cieszę, bo kasa by się znalazła. Ale powiem wam,że jak byłam w ciąży i potem jak karmiłam to moje marzenie o większych cyckach się spełniło. Wreszcie mogłam kupować fajne staniki z koronki ! Niestety córa tylko 15 miesięcy chciała cyca i potem wszystko wróciło do normy. Że też nie mogła jeszcze chociaż rok doić :-D
Ja już myślę o drugiej dzidzi bo wydaje mi się że z jednym strasznie nudno:-D Ja mam rodzeństwo i dobrze się dogadujemy a takie spędy rodzinne o jakich piszesz to mi się zawsze marzyły!. A dla dzieci też lepiej, będą się trzymać razem, może razem jeździć na wakacje i na imprezy chodzić:-) Zawsze to raźniej!

Witaj Loree!
Masz racje-z jednym dzieciem....to nie to samo co z 2. Moja mama jest jedynaczka i bardzo cale zycie z tego pwoodu ubolewa, teraz jak juz dziadkowie nie zyja to czasem mowi ze jest taka sama na swiecie (choc ma tate-czyli meza i nas-dzieci i wnuki) to jednak czuje sie sama.... Mysle ze bycie jedynakiem choc niektorym wydaje sie fajne, ma jednak wiecej minusow niz plusow.
A spedy rodzinne...moj M ma 5 rodzenstwa z czego kazdy ma juz dzieci i jedna siostra meza ma juz nawet wnuki...oj dzieje sie w swieta, dzieje sie u tesciow jak sie wszyscy zjada...tyle ludzi i tak wesolo:-) w sumie juz mamy reprezentantow 4 pokolen:-) przy stole od 4 lat, jak sie tesciom prawnuk urodzil- jest Super!

A co do cycuszkow...hmmm....moja mama jest bardzo ladnie przez nature obdarzona, ma naprawde ladne piersi i rozmiar i ksztalt i wogole...a ja to chyba piersi po tacie mam:zawstydzona/y: No ale pocieszaja mnie ze po dziecku mi sie zmieni...tylko wlasnie boje sie ze na krotko-tak jak ty piszesz-ze tylko na czas ciazy i karmienia:-) ale dobre i to:-D
 
komus kawke? bo ja musze...zasypiam na siedzaco...a tak nie lubie pic sama kawusi....

A i mam pytanie z innej beczki-macie jakis dobry krem pod oczy do polecenia? jakich kosmetykow uzywacie?
 
komus kawke? bo ja musze...zasypiam na siedzaco...a tak nie lubie pic sama kawusi....

A i mam pytanie z innej beczki-macie jakis dobry krem pod oczy do polecenia? jakich kosmetykow uzywacie?
ja poprosze kawke:tak:
obserwuje was caly czas! wielka siostra patrzy:crazy:heheh
tylko probuje sie supic i napisac chociaz kawalek pracy, albo jakis referacik chociaz bo kilka mam do napisania ale cholera nic mi sie wychodzi.........:baffled::baffled:

co do kosmetyków do twarzy, to uzywalam ich juz torche i osobiscie moge polecic kremy z Olaya, ja używam juz ich jakis czas i naprawde są swietne, szybk sie wchlaniaja, ładnie pachną i nie są jeszcze zbyt drogie :tak:
 
ja własnie 2 kawke juz wypilam!!!! i dołanczam sie do pytania o kremik! :sorry:

No to juz orzynajmniej wiem, ze nie tylko ja taka klapnieta dzisiaj...:-)
Eve a dlaczego nie moglas zrobic kolejnych badan od razu? i jak dlugo musisz czekac na nie??? mam na mysli te na owoce itd...

a wogóle to cześć hihihi:-)

No przypomniala se o nas-jak milo:-D
zartuje Marzenko oczywiscie....
ja poprosze kawke:tak:
obserwuje was caly czas! wielka siostra patrzy:crazy:heheh
tylko probuje sie supic i napisac chociaz kawalek pracy, albo jakis referacik chociaz bo kilka mam do napisania ale cholera nic mi sie wychodzi.........:baffled::baffled:

co do kosmetyków do twarzy, to uzywalam ich juz torche i osobiscie moge polecic kremy z Olaya, ja używam juz ich jakis czas i naprawde są swietne, szybk sie wchlaniaja, ładnie pachną i nie są jeszcze zbyt drogie :tak:

Dzieki!
A jak ta twoja praca??? no ja juz to widze co ty tam powypisujesz jak w tym samym czasie czytasz o cycuszkach i inne nasze bazgrolki...sie promotor bedzie cieszyl:-D:szok::-D

A z kremami...no wlasnie zapytalam, bo ostatnio skonczyl mi sie pod oczy (mialam najpierw z Vichy, potem z Clarinsa-ten byla naprawde super sprawa ale bardzo drogi i uzywanie go na dluzsza mete rujnuje niestety portfel a wiec by zaoszczedzic to po nim kupilam Nivea z Q10 i ten wlasnie sie wyczerpal teraz jak bylam w domu) i kupilam w kraju z Erisa-bardzo mi go pani w kosmetycznym polecala, ze taki super, ze wogole naj..., kosztowal kolo 60 zl i powiem wam ze stosuje tydzien i jak na razie to nie jestem wniebowzieta-jedyne co to sie fajnie wchlania pod oczami, ale wcale nie pachnie, a tego nie lubie...ja kocham ladne zapachy i jak juz mam cos na siebie nakladac to chce miec z tego przyjemnosc:-)

...a z olaya nie kupowalam nigdy wczesniej, choc one w UK sa bardzo popularne...ale z cenami jest roznie, bo tu w UK mozna kupic z olaya krem za 10 ale i za 30 funtow...wiec szeroki wybor cenowy... nie wiem jednak jak ma sie to do jakosci, czy faktycznie te drozsze duzo sa duzo lepsze??? Ale skoro polecasz to kolejny kupie z Olaya...
 
Ostatnia edycja:
komus kawke? bo ja musze...zasypiam na siedzaco...a tak nie lubie pic sama kawusi....

A i mam pytanie z innej beczki-macie jakis dobry krem pod oczy do polecenia? jakich kosmetykow uzywacie?

Ja poprosze kawusie :tak:

Co do kremu, to nie moge zbytnio polecic zadnego kremu przeciwzmarszczkowego bo jeszcze nie musze takich stosowac :zawstydzona/y::sorry:
no ale uzywam " Zel ze swietlikiem i babka lancetowata do powiek i pod oczy " na tz. worki pod oczami :-p z firmy FLOS-LEK :happy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
No przypomniala se o nas-jak milo:-D
zartuje Marzenko oczywiscie....


Dzieki!
A jak ta twoja praca??? no ja juz to widze co ty tam powypisujesz jak w tym samym czasie czytasz o cycuszkach i inne nasze bazgrolki...sie promotor bedzie cieszyl:-D:szok::-D

A z kremami...no wlasnie zapytalam, bo ostatnio skonczyl mi sie pod oczy (mialam najpierw z Vichy, potem z Clarinsa-ten byla naprawde super sprawa ale bardzo drogi i uzywanie go na dluzsza mete rujnuje niestety portfel a wiec by zaoszczedzic to po nim kupilam Nivea z Q10 i ten wlasnie sie wyczerpal teraz jak bylam w domu) i kupilam w kraju z Erisa-bardzo mi go pani w kosmetycznym polecala, ze taki super, ze wogole naj..., kosztowal kolo 60 zl i powiem wam ze stosuje tydzien i jak na razie to nie jestem wniebowzieta-jedyne co to sie fajnie wchlania pod oczami, ale wcale nie pachnie, a tego nie lubie...ja kocham ladne zapachy i jak juz mam cos na siebie nakladac to chce miec z tego przyjemnosc:-)

...a z olaya nie kupowalam nigdy wczesniej, choc one w UK sa bardzo popularne...ale z cenami jest roznie, bo tu w UK mozna kupic z olaya krem za 10 ale i za 30 funtow...wiec szeroki wybor cenowy... nie wiem jednak jak ma sie to do jakosci, czy faktycznie te drozsze duzo sa duzo lepsze??? Ale skoro polecasz to kolejny kupie z Olaya...

moja praca narazie zakonczyla sie na jednym rozdziale az wstyd, przeciez mam tyle wolnego:sorry::zawstydzona/y: ale co sie zabieram do pisania drugiego rozdzialu mi za cholerke nie wychodzi... help....

co do kremów, ja tez uzywalam roznych , chociaz pod oczy kupilam kiedys sobie to zanim go zuzylam to sie termin waznosci skonczyl hehehe:szok: potem kupilam drugi i to samo:-Dwiec pod oczy raczej nie stosuje ale za to koniecznie codziennie wieczorem krem na noc jest obowiązkowy!! a ze nie lubie jak za dlugo sie wchlania i tez musze miec ładnie pachnący to jestem bardzo wybredna, i dlatego moze bardzo podpasowal mi Olay. Juz rózne z Olaya uzywałam, z róznych serii i z kazdego bylam zadowolona, i powiem szczerze, ze nawet jakbym chciala zmienic, to sie boje ze kupie jakis gówniany:-D Olay jest poprostu the best:-D
nie zawsze te co drozsze sa lepsze, ale oszczedzac za bardzo tez nie trzeba bo wkoncu twarzyczke mamy tylko jedna i trzeba dbac o nią:-D
za to z balsamem do ciała ni w cholere nie moge trafic....
 
Do góry