reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witajcie babeczki w ten słoneczny dzionek!!
taka piękna pogoda a mnie jakieś wstrętne przeziebienie dopadło już wczoraj mnie gardło bolało a w nocy mi wszystko na katar poszło i nie mam nawet jak oddychać tone chusteczek znów zużyje jak zawsze zresztą. nawet mam teraz stan podgorączkowy a dla mnie to gorsze niż wysoka gorączka bo mnie tak głowa boli ze wytrzymać trudno.
Zycze Wam miłego dnia a ja ide sie kurować.
 
reklama
Siemacie Lachonarium - tęsknił ktoś za mła???????

Miałam ostatnio strasznie mało czasu tyle sie działo. Jutro już więcej bedę miala czasu na siedzenie na BB to nadrobię to wszystko co żeście bezlitośnie naskrobały.

Ja od dzisiaj zaczynam sexowanie się, byłam rano na badaniach prolaktyny - zobaczymy czy bro dalej działa, w piątek do Gina na kontrolę pęcherzy. Ale nie spodziewam się gigantów. W tym cyklu przy 2 clo jajniki mało bolały, w zeszłym przy 3 clo to było kłucie - konkretne- bolesne. A w tym ni w P ni w oko.


Sa jakieś nowe fasole, no bo to by było chamstwo z waszej strony nie wykorzystać mojej nieobecności i zmarnować taką szansę na fasolę.
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 
Siemacie Lachonarium - tęsknił ktoś za mła???????

Miałam ostatnio strasznie mało czasu tyle sie działo. Jutro już więcej bedę miala czasu na siedzenie na BB to nadrobię to wszystko co żeście bezlitośnie naskrobały.

Ja od dzisiaj zaczynam sexowanie się, byłam rano na badaniach prolaktyny - zobaczymy czy bro dalej działa, w piątek do Gina na kontrolę pęcherzy. Ale nie spodziewam się gigantów. W tym cyklu przy 2 clo jajniki mało bolały, w zeszłym przy 3 clo to było kłucie - konkretne- bolesne. A w tym ni w P ni w oko.


Sa jakieś nowe fasole, no bo to by było chamstwo z waszej strony nie wykorzystać mojej nieobecności i zmarnować taką szansę na fasolę.
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
No nareszcie.... Hanka: Reaktywacja:-):-) Myślałam ze ty się cały czas sexujesz i dlatego nie masz czasu do kompa usiąść.
I pamiętaj Jaja świeżutkie na Wielkanoc to jest to:rofl2:
A jesli chodzi o fasole, to musi ci ktoś odpowiedzieć kto jest bardziej uzależniony od BB niż ja. Bo ja nie mam neta w domu i mogło mi coś umknąć:-)
 
No nareszcie.... Hanka: Reaktywacja:-):-) Myślałam ze ty się cały czas sexujesz i dlatego nie masz czasu do kompa usiąść.
I pamiętaj Jaja świeżutkie na Wielkanoc to jest to:rofl2:
A jesli chodzi o fasole, to musi ci ktoś odpowiedzieć kto jest bardziej uzależniony od BB niż ja. Bo ja nie mam neta w domu i mogło mi coś umknąć:-)

A Jadzka przez tych gości było roboty od groma, potem musiałam mamie pomóc to wszystko posprzątać i ogarnąć bo moja matula chorowita a pomocy żadnej. W poniedziałek kumpela wpadła z 2 winami to sie nawaliłam - taki ostatni wyskok przed 9 miesięczną abstynencją. Wczoraj i dzisiaj mój ma wolne to tez nie mam ani czasu ani jak usiąść przed kompem. korzystam póki śpi.

Miałam się wczoraj zacząć seksić ale zrobiłam test owu i jedna krecha a i byłam zmęczona i skacowana to se myśle od jutra.

Zresztą jajniki nie bolą więc jedyne jajka to będą na stole w święta, których i tak nie mogę jeść.


A co u ciebie, jakiś kochanek albo kochanka, wygrana w totka, odziedziczyłaś może spadek po bagatym kuzynie???????????
 
A co u ciebie, jakiś kochanek albo kochanka, wygrana w totka, odziedziczyłaś może spadek po bagatym kuzynie???????????
o Kuźwa - miałam grac w totka - zapomniałam:eek:
Żadnych kochanków, kochanek cholera brak. Kuzynów tez mam raczej bidnych, poza tym żaden nie wykitował. Teraz się relaksuję i poszczę., Jedyną aktywność seksualną mam jak któraś wrzuci zdjęcie nagiego torsu na BB i w codziennych godzinnych rozmowach z M.:-)
Czekam na @ teraz. powinna być koło soboty. Cycki bolą ze się położyć na brzuchu nie mogę. Nie wypieszczona to wcale im się nie dziwię:-)
 
No mój wczoraj mi walnął tekstem - kochanie cycki ci zmalały.

Ja mówie to teraz kutasie masz powód żeby mnie zostawić, w końcu wymyśliłeś.

Ja się cieszę że mi zmalały, kręgosłup wiecznie bolał od targania tego cholerstwa - no ale to sie nie liczy, cierp z bólu ale cycki miej jak pamela to cie będę kochał.
Poza tym ładnie waga mi leci po tym bro więc ja się cieszę.

Musimy pomyśleć Jadźka nad wymyśleniem idealnej lalki męskiej. Odpowiednio wyposażonej, bez aparatu mowy i z delikatnego silikonu. Na takie wypadki jak u ciebie - braku samca i takie jak u mnie - samiec zamordowany i szybko trzeba zastępstwa.
 
No mój wczoraj mi walnął tekstem - kochanie cycki ci zmalały.
Ja mówie to teraz kutasie masz powód żeby mnie zostawić, w końcu wymyśliłeś.
Ja się cieszę że mi zmalały, kręgosłup wiecznie bolał od targania tego cholerstwa - no ale to sie nie liczy, cierp z bólu ale cycki miej jak pamela to cie będę kochał.
Poza tym ładnie waga mi leci po tym bro więc ja się cieszę.

Musimy pomyśleć Jadźka nad wymyśleniem idealnej lalki męskiej. Odpowiednio wyposażonej, bez aparatu mowy i z delikatnego silikonu. Na takie wypadki jak u ciebie - braku samca i takie jak u mnie - samiec zamordowany i szybko trzeba zastępstwa.
No mnie by sie taka lala przydała jak wyjeżdża:-) tylko musiałaby być z funkcją wynoszenia śmieci też (oprócz tych pozostałych wiadomych;-))
a co do piersi... to rzeczywiście. Im sie wydaje że to takie super. Pomiętosić jak ma się ochotę położyć się na nich, ale w razie czego to ty noś.. A i najlepsze. Ja zawsze nosiłam raczej dekolty...zresztą M. się na na to złapał (on oczywiście zaprzecza-a ja wiem swoje:-)). Ale teraz jak mam bluzkę z której wystaje przedziałek to jest obraza majestatu. A co ja poradze na to że jak zakłądam coś pod szyję to wyglądam jak zawodnik wagi ciężkiej?? A jak zbliża się @ to bolą przy każdym kroku jak się bujną:crazy: Ty też trzymałaś swoje w garści jak biegałaś w szkole??:-D
Mojej kumpeli M. tez się czepia jej ze jej zmalały po ciąży.Ala laska ma z metr pięćdziesiąt w kapeluszu i teraz rozmiar 75C/D... Powinien w łeb dostać. Ale mu powiedziała, że jak on sobie też co nieco powiększy to ona założy silikony:) Kuźwa, my im nie mówimy że mogli by mieć większego - tylko że " rozmiar nie ma znaczenia". Ja nie narzekam, ale w sumie nie mam za bardzo z czym porównywac;)
no co ty az tak dobrze to wszystkie nie mają! ja musze siedziec! :baffled: i dziergać studzienki kanalizacyjne! :confused2:

Co ty dziergasz??? nie możesz jakiegoś kocyka zrobić??
 
reklama
Lece bo męda sie obudziła i zacznie zaraz krzyczeć co ze śniadaniem.
Jutro juz idzie do roboty to będę miała ciszę na jamie.
Barwcie się dobrze.
 
Do góry