reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Hej dziewczyny! witam z wariatkowa-matko kochana co sie dzis tu dzieje...G20 w Londynie, no i zjechaly sie Obama i inne ważnosci swiata doczesnego i jakas masakra jest na ulicach, cale szczescie ze nie moge wychodzic z domu...bo pewnie bym pognala...a tak to jedynie Skynews morduje:-) A jutro to juz wogole beda jaja bo zjazd niedaleko miejsca gdzie mieszkam....:szok::-D

A jak tam u was moje drogie??? slonko swieci? Bo tu wreszcie TAAAAK!
 
Hej dziewczyny! witam z wariatkowa-matko kochana co sie dzis tu dzieje...G20 w Londynie, no i zjechaly sie Obama i inne ważnosci swiata doczesnego i jakas masakra jest na ulicach, cale szczescie ze nie moge wychodzic z domu...bo pewnie bym pognala...a tak to jedynie Skynews morduje:-) A jutro to juz wogole beda jaja bo zjazd niedaleko miejsca gdzie mieszkam....:szok::-D
A jak tam u was moje drogie??? slonko swieci? Bo tu wreszcie TAAAAK!
Dzień dobry Kropeczko:):) U nas jest pięknie. Już drugi dzień. Wiosna na całego:-) T
Ja tam unikam jak mogę wiadomości i polityki. Może to nie dobrze, ale nic nie poradze na to ze nie cierpię tych wszystkich kłamczuchów. Wiadomości oglądam jedynie jak jest M. i słucham w radiu. Krótko i zwięźle:-)
 
Co ty dziergasz??? nie możesz jakiegoś kocyka zrobić??
:-D dobry pomysl :laugh2: ale chyba by nie pasował do reszty projektu! :-D:-D:-D
Hej dziewczyny! witam z wariatkowa-matko kochana co sie dzis tu dzieje...G20 w Londynie, no i zjechaly sie Obama i inne ważnosci swiata doczesnego i jakas masakra jest na ulicach, cale szczescie ze nie moge wychodzic z domu...bo pewnie bym pognala...a tak to jedynie Skynews morduje:-) A jutro to juz wogole beda jaja bo zjazd niedaleko miejsca gdzie mieszkam....:szok::-D
A jak tam u was moje drogie??? slonko swieci? Bo tu wreszcie TAAAAK!
to gdzie ty pomieszkujesz kochana!?!?!?!? w samym centrum?:eek:
Dzień dobry Kropeczko:):) U nas jest pięknie. Już drugi dzień. Wiosna na całego:-) T
Ja tam unikam jak mogę wiadomości i polityki. Może to nie dobrze, ale nic nie poradze na to ze nie cierpię tych wszystkich kłamczuchów. Wiadomości oglądam jedynie jak jest M. i słucham w radiu. Krótko i zwięźle:-)
mam tak samo! :laugh2: jakos mnie to nie interesuje.... w kolko to samo robia szopke medialna gryza sie na wizji miedzy soba a za drzwiami razem pija! :baffled:
 


to gdzie ty pomieszkujesz kochana!?!?!?!? w samym centrum?:eek:

mam tak samo! :laugh2: jakos mnie to nie interesuje.... w kolko to samo robia szopke medialna gryza sie na wizji miedzy soba a za drzwiami razem pija! :baffled:

:-D:-D:-DTak w centrum, hehehe...Nie no co Ty Eve:szok:
Mieszkam w Docklandach-o ile sie ktos orientuje w Londynie....:-)i jutro własnie niedaleko koło mnie ma być ten cały zjazd i feta...a dzisiaj ogladam transmisje w miasta i szaleja faktycznie!!! Juz sama nie wiem kogo wiecej-protestujacych i gapiow czy Policji...? Moze i nasza Kaprycha tam gdzies wrod nich sie ukrywa, stad nic nie pisze...?
 
:-D:-D:-DTak w centrum, hehehe...Nie no co Ty Eve:szok:
Mieszkam w Docklandach-o ile sie ktos orientuje w Londynie....:-)i jutro własnie niedaleko koło mnie ma być ten cały zjazd i feta...a dzisiaj ogladam transmisje w miasta i szaleja faktycznie!!! Juz sama nie wiem kogo wiecej-protestujacych i gapiow czy Policji...? Moze i nasza Kaprycha tam gdzies wrod nich sie ukrywa, stad nic nie pisze...?
Kaprychę to może zinwigilowali i zatrzymali jako zagrożenie na czas zjazdu:-D
 
Nektarynko - w sumie do @ jeszcze dwa dni... Więc jak to się utarło tutaj.... "nie ma@ jest nadzieja@. Ja mam też 2/3 dni teoretycznie do końca cyklu, ale nawet nie będę się testować:-(

Wytrzymaj!!!! i nie testuj przed czasem...a bedzie dobrze!

Witajcie babeczki w ten słoneczny dzionek!!
taka piękna pogoda a mnie jakieś wstrętne przeziebienie dopadło już wczoraj mnie gardło bolało a w nocy mi wszystko na katar poszło i nie mam nawet jak oddychać tone chusteczek znów zużyje jak zawsze zresztą. nawet mam teraz stan podgorączkowy a dla mnie to gorsze niż wysoka gorączka bo mnie tak głowa boli ze wytrzymać trudno.
Zycze Wam miłego dnia a ja ide sie kurować.

Zaniepokojona-kuruj sie kochana i nie daj sie chorobie na wiosne!!!!! Ciepla herbatka z malinami i cytryna, jakis amol i mentol na katar i lez, lez, lez!!!


Siemacie Lachonarium - tęsknił ktoś za mła???????


Miałam ostatnio strasznie mało czasu tyle sie działo. Jutro już więcej bedę miala czasu na siedzenie na BB to nadrobię to wszystko co żeście bezlitośnie naskrobały.

Ja od dzisiaj zaczynam sexowanie się, byłam rano na badaniach prolaktyny - zobaczymy czy bro dalej działa, w piątek do Gina na kontrolę pęcherzy. Ale nie spodziewam się gigantów. W tym cyklu przy 2 clo jajniki mało bolały, w zeszłym przy 3 clo to było kłucie - konkretne- bolesne. A w tym ni w P ni w oko.


:eek:

Hej Hania! No wreszcie sie odezwalas...Kochana-trzymamy kciukasy za piatkowe usg! A ty korzystaj teraz ile wlezie i sexuj do woli!:-)

Kropeczko - dzięki wielkie - właśnie z K dopijamy resztki wiśnióweczki... Synek - trafiłaś bo chce siostrzyczkę...
a jaki to lekarz?? wyślij mi na PM nazwisko - byłabym wdzięczna:))
martynka - ciesze się ze te pęcherzyki tak sobie urosły - ja po 3x1 clo dziennie mam 1 pęcherzyk...
Oj ale jutro sie bedzie dzialo - wracam do pracy po 2 tygodniach L 4... na szczescie jutro akurat mam tylko 3 lekcje wiec nie powinnam sie przemeczyc ale musialam posprawdzac kilka testow ktore robilam...siedzialam dwa wieczory:))
u gina bylam i na ten cykl dal mi jeszcze clo i duphaston a jak nie wyjdzie to zrobi mi HSG - udraznianie jajowodow w nastepnym cyklu... teraz jeszcze musze zrobic po @ wymaz i badanie bakteriologiczne...
Mam nadzieje ze to w koncu poskutkuje...:happy::happy::happy: bo juz mam dosc czekania -
oki ja wpadlam tylko na chwilke napisac co nieco o wizycie i spadam bo jutro pobudka - oj ciezko bedzie wstac...

Gosiu-zaraz poszperam i Ci wysle namiary na priva.
No to masz teraz ciezki dzionek przed soba, po 2 tygodniach wolnego ....a po co bylo meczyc uczniow i im te testy robic??? teraz musisz sprawdzac;-)

Z tego co piszesz to masz chyba konkretnego gina, bo i leki ci daje jak trzeba i o udraznianiu pomyslal....:-)

Witam w prima-aprilis :-):rofl2:;-):-)

Jeszcze 3 dni i urlop, dłuży to się strasznie.
Ja dziś kupuję testy owulacyjne. Wcześniej nie robiłam takich testów, może znacie jakieś stronki gdzie to wszystko jest fajnie opisane. Bo nie wiem czy z angielskiego testu wszystko zrozumiem…

Beti-a skad ty chcesz kupic te testy? Chyba nie ma sensu zebys do UK zamawiala z polskich stron internetowych przeciez....:sorry:
Zamow z tej stronki ktora podala ci Olesia wczoraj-te testy sa naprawde fajne, a my ci dokladnie napiszemy jak je stosowac jakbys czegos nie zrozumiala...to jest bardzo prosta sprawa.

Witam sie w słoneczny dzionek..

dziś zrobiłam testa.. wyszegł negatywny.. no nic czekam cierpliwie na @ zobaczymy czy sie pojawi, jesli nie to do lekarza na wywoływanie..

Nektarynko-a kochanie jak to tak testowalas przed terminem???? I to 2 dni przed???? No chyba ze suwaczek klamie...
 
Witam! Jak na razie mało sie udzielam na forum ale to dlatego że mam remont w mieszkaniu i ciągle muszę jeździć po jakieś materiały. Może i to lepiej bynajmniej nie myślę tyle o staraniach. Za 2 dni powinnam dostać @. Jak na razie zero objawów na to żeby nadchodziła. Ale nie nastawiam sie za bardzo.Spokojnie sobie poczekam. Która z dziewczyn testuje w najblizszym czasie????Miłego popołudnia wam życze
 
reklama
Witam! Jak na razie mało sie udzielam na forum ale to dlatego że mam remont w mieszkaniu i ciągle muszę jeździć po jakieś materiały. Może i to lepiej bynajmniej nie myślę tyle o staraniach. Za 2 dni powinnam dostać @. Jak na razie zero objawów na to żeby nadchodziła. Ale nie nastawiam sie za bardzo.Spokojnie sobie poczekam. Która z dziewczyn testuje w najblizszym czasie????Miłego popołudnia wam życze

Beatko86-trzymam ckiuki za pozytywne testowanko!
Dobrze, ze masz glowe zajeta remontem to nie myslisz za wiele o fasolce:-) i sie nie stresujesz za bardzo...bo stres wrogiem nr 1!
Niebawem ma testowac Zajaczek i Nektarynka...nie pamietam kto jeszcze:zawstydzona/y:

Tylko uwazaj na siebie w trakcie remontu-tzn. nie dzwigaj itd...bo kto wie co niebawem sie moze okazac...tymbardziej jak nie masz objawow na @:-)
Buziaki!
 
Do góry