reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

takie pytanko mam do was : od kilku cykli mam takie wahania ze dostaje okres raz co 31 dni a drugi raz co 29 , wiem ze to jest male wahanie, ale pewnie ma to wplyw na to kiedy mam owulacje. Czy wiecie co moze byc tego przyczyna?
Ide pojutrze na badania to zobaczymy czy wszystko jest ok, ale moze macie jakies domysly??
 
reklama
To ja :)
A co ta dziewczyna chciała od ciebie?

wiadomość dotyczyła Ktosiowej, a napisała ją dziewczyna, której nie znam - znalazła mnie po znajomych Ktosiowej na NK i twierdzi, że Ktosiowa udzielała się wcześniej na innym forum.
Nie chciałabym siać plotek i miałam nadzieję, że to Ktosiowa wyjaśni - trochę już napisała, więc może poczekamy aż skończy:sorry: Nie wiem co o tym mam myśleć, a nie chciałam pisać za jej plecami więc wrzuciłam to na wątek:zawstydzona/y:
 
takie pytanko mam do was : od kilku cykli mam takie wahania ze dostaje okres raz co 31 dni a drugi raz co 29 , wiem ze to jest male wahanie, ale pewnie ma to wplyw na to kiedy mam owulacje. Czy wiecie co moze byc tego przyczyna?
Ide pojutrze na badania to zobaczymy czy wszystko jest ok, ale moze macie jakies domysly??
Ja też tak mam jeden cykl 25 dni, drugi 26 a czasami 27 dni.
Podobno takie wahania są w normie tak mi mówił lekarz.
 
takie pytanko mam do was : od kilku cykli mam takie wahania ze dostaje okres raz co 31 dni a drugi raz co 29 , wiem ze to jest male wahanie, ale pewnie ma to wplyw na to kiedy mam owulacje. Czy wiecie co moze byc tego przyczyna?
Ide pojutrze na badania to zobaczymy czy wszystko jest ok, ale moze macie jakies domysly??

Marzenixx - 2 dni to normalne wahanie i lekarz stwierdzi, że nie masz się czym przejmować:tak:
 
Owszem, udzielałam się na innym forum i już o tym kiedyś tu pisałam. Trochę się działo na tamtym forum, ale już minęło sporo, a dziewczyny z tamtego forum dalej w kółko o jednym. Ileż można. Przyszłam na to forum tutaj by wreszcie móc się dzielić z kimś swoimi objawami, obawami, przeżyciami. I nie ma tu ani grama kłamstwa w moich wypowiedziach! Tyle mam do powiedzenia. Zaczyna mnie to wszystko wkurzać bo na to wychodzi, że nie mam prawa być na żadnym forum i pisać o sobie.
ale na BB na innym wątku czy zupelnie na innym forum??
bez sensu , nie lubie jak ktos rozsiewa takie plotki, bez sensu takie wypisywanie do kogos i to jeszcze na NK.... jakas dziecinada...
 
Owszem, udzielałam się na innym forum i już o tym kiedyś tu pisałam. Trochę się działo na tamtym forum, ale już minęło sporo, a dziewczyny z tamtego forum dalej w kółko o jednym. Ileż można. Przyszłam na to forum tutaj by wreszcie móc się dzielić z kimś swoimi objawami, obawami, przeżyciami. I nie ma tu ani grama kłamstwa w moich wypowiedziach! Tyle mam do powiedzenia. Zaczyna mnie to wszystko wkurzać bo na to wychodzi, że nie mam prawa być na żadnym forum i pisać o sobie.

Ktosiowa - nie denerwuj się, bo nie napisałam, że nie masz prawa byc na BB - tak jak zaznaczyłam wcześniej - nie chciałam pisać wiadomości prywatnych do dziewczyn za Twoimi plecami więc wrzuciłam zapytanie na wątek, byś mogła nam to wyjaśnić - czy nie na tym polega szczerość:sorry: internet i tak daje nam dużo anonimowości więc nie ma sensu się unosić:tak: po drugie - nie wkleiłam wiadomości od tej osoby, by nie zaostrzać sprawy:tak:
 
ale na BB na innym wątku czy zupelnie na innym forum??
bez sensu , nie lubie jak ktos rozsiewa takie plotki, bez sensu takie wypisywanie do kogos i to jeszcze na NK.... jakas dziecinada...

Sprawę z tamtym forum dawno załatwiłam i koniec tematu już dawno miał być. A one dalej szukają sensacji, za wszelką cenę chcą by chyba nikt mnie nie lubił. A błędy popełnia każdy! Było, minęło. Mam prawo do własnego życia.

Dziewczyny też myślę, że rozsiewanie plotek nie ma sensu - dlatego zapytałam o to Ktosiową - wyjaśniła i myślę, że temat został wyczerpany:tak:
 
ehhh i kolejny raz wkurzua mnie wscibstwo innych nie którzy ludzie naprawde nie maja swoich własnych problemow, mówie tu teraz o tej histori na nk
 
reklama
Owszem, udzielałam się na innym forum i już o tym kiedyś tu pisałam. Trochę się działo na tamtym forum, ale już minęło sporo, a dziewczyny z tamtego forum dalej w kółko o jednym. Ileż można. Przyszłam na to forum tutaj by wreszcie móc się dzielić z kimś swoimi objawami, obawami, przeżyciami. I nie ma tu ani grama kłamstwa w moich wypowiedziach! Tyle mam do powiedzenia. Zaczyna mnie to wszystko wkurzać bo na to wychodzi, że nie mam prawa być na żadnym forum i pisać o sobie.

Słońce spokojnie nie denerwuj się,masz prawo pisać i udzielać się na kilku forach jeśli masz tylko na to ochotę.I nam tu z tobą dobrze:happy:
Swoja drogą to dziwne te dziewczyny skoro ciebie szukają i mieszają na naszym forum:no: No i Andzie naszą niepokoją.:no:
 
Do góry