reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Lilu najważniejsze że jest to guz operacyjny więc jest duża szansa na wyleczenie.
Będę jutro w pracy to popytam o te badania kliniczne, z jakiego miasta jesteście?


Ja jestem z Olkusza miedzy krakowem a katowiacami ta miescina sie znajduje :confused2:
a tato chodzi do jakiegos specjalisty ktory nie jest z tad tylko przyjezdza 2 razy w tygodniu do Olkusza, podobno bardzo dobry lekarz.
Na operacje chce mojego tatulka skierowac do Zakopanego.

Niestety nawet nie wiem jaki specjalista ten lekarz i jaki to szpital w tym Zakopanym bo nistety nie mieszlam w polsce a moj tato nie chce za duzo mi mowic zeby mnie nie martwic !
 
Podziwiam. Ja nie umiem się zebrać żeby pobiegać. Na siłownię też mi się nie chcę. Na nic nie mam sił. Przesilenie wiosenne? Biegasz dla kondycji czy to zrzucanie zbędnych kg po zimie?

Znak jakiś?:-D:-D:-D

Dla kondycji no i ćwiczę bo brzuszek stosunkowo za duży do pupy.
Kto wie może i znak, ale w zeszłym roku też był bociek i nic.

Witam!!!Nie dostałam @ wiec zrobiłam testa i wyszła druga blada kreska ale ja widac, wiec poczekam pare dni i zrobie jeszcze jeden test:-)

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Cześć dziewczyny :-)
Troszkę was tu podczytuję i chciałabym do was dołączyć jako staraczka.
Z moim M straramy się o bobasa od stycznia ale jak narazie bez rezultatów. W tym miesiącu miałam akcję ze spóźniającą się @. Spóźniała mi sie ponad 3 tygodnie, robiłam testy i nic, a objawów oczywiście tysiące jak na ciążę.:laugh2::laugh2::laugh2: Wczoraj miałam wizytę u lekarza i co? Z samego rana pojawiła się @ :baffled:
Tak więc staramy się dalej, chcę teraz spróbować z testem owulacyjnym, zaczać obserwować organizm. Liczę na waszą pomoc z testami owulacyjnymi, lekarz mi nie pomoże, mieszkam w UK i jak się spytałam o te testy zeby pomogl, to on: a po co? nie trzeba!, starać się trzeba. Ehh dobrze że nie przepisał “paracetamolu”- cudownego leku na wszytko hihihihi. A skoro takie testy mogą pomóc to czemu nie probować?

Witaj wśród nas:happy:

Bardzo mi przykro kochanie.:-(doskonale wiem,co czujesz.ja przezywam to co miesiac (w tym miesiacu to byl juz 27 raz),ale napewno w koncu sie uda.no dziewuszki,niedlugo wielkanoc ,wiec bierzmy jaja w swoje rece i do dziela!!!;-);-);-);-);-)

Nam już cały rok starań stukną i przy krótkich cyklach 24/26 dni to często. Już nawet nie liczyłam ile razy bo się pogubiłam.

Witajcie Dziewczynki.

Ja jestem dzisiaj bardzo smutna :-(
Wczoraj sie dowiedzialam ze moj Tata prawdopodobnie ma raka pluca :-(
wyszledl mu guz na plucu o wiekosci 3 cm
teraz przechodzi wszystkie mozliwe badania i czeka go operacja :-(

:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

picture5809.jpg


a oto moja dzidzia :-)

:-):-):-):-):-)śliczności:-):-):-):-):-)


A my wróciliśmy od lekarza.
Gips pełny założony. Mówi, ze teraz to go dopiero boli. Jakieś końskie dawki zastrzyków dostał i teraz śpi.
Gotuje mu zupkę warzywną a później za wózku pójdziemy na ogród niech trochę słoneczka złapie dla witaminki D.

Miłego dnia:happy:
 
nistety nie mieszlam w polsce a moj tato nie chce za duzo mi mowic zeby mnie nie martwic ![/FONT]

Bylam w podobnej sytuacji, pare lat temu moj Tus sie rozchorowal (miszkam w Londynie) dzwonie do domu co tydzien, ale wszystko bylo przede mna ukrywane. Mowili, ze sie zle czuje ale to nic powaznego, czulam ze cos jest nie tak. Jestem bardzo blisko z moja Usia wiec wyczulam niepokoj w jej glosie. Ale wciac mnie "chronili " przed prawda. Dowiedzialam sie jak naprawde bylo po paru miesiacach jak z Tusiem bylo juz OK.

P.S. pewnie sie zastanawiacie dlaczego mam dla niech takie dziwne nicki: jak moj braciszek byl maly (teraz ma 25lat) mowil tylko koncowki wyrazow, i tak wlasnie powstaly: Mamusie-Usia, Tatus-Tus :-)

Kochana bedzie wszystko OK trzeba w to wiezyc twoj tata jest pod dobra opieka lekarska a Ty pod nasza. Buziaki.
 
Witam!!!Nie dostałam @ wiec zrobiłam testa i wyszła druga blada kreska ale ja widac, wiec poczekam pare dni i zrobie jeszcze jeden test:-)
GRATULACJE KOCHANA.. spokojnych 9 miesiecy
Witajcie Dziewczynki.

Ja jestem dzisiaj bardzo smutna :-(
Wczoraj sie dowiedzialam ze moj Tata prawdopodobnie ma raka pluca :-(
wyszledl mu guz na plucu o wiekosci 3 cm
teraz przechodzi wszystkie mozliwe badania i czeka go operacja :-(
kochana przytulam.. mocno..


witam kochane.. dzis przyszly mi testy owulacyjne i ciazowe.. @ dalej nie ma.. czuje sie taka naoliwiona w srodku sluz bialawy.. jesli nie przyjdzie do soboty to w sobote lub w niedziele robie testa.. pomimo ze wiem ze raczej nic z tego
 
witajcie - gratuluje zafasolowanej najprawdopodobniej adzie - trzymam kciuki aby sie potwierdzilo u gina...
Nie chcecie mi odpowiedziec co jeszcze mam wywalczyc u gina to ide w ciemno i na zywiol:-):-):-)
ktos pije kaffke ze mna - choc juz taka stara jestem:))))
 
Cześć Dziewczynki!
Witam się i zaraz nadrabiam stronki ale widziałam już, że gratki się należą;-)

Ada - super - wielkie gratulacje​

Aha - jeszcze jedno - Ktosiowa, dostałam na NK dziwną wiadomość od jednej z forumowiczek, ale z innego forum - nie wiem co o tym myśleć:szok:
 
reklama
Do góry