reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Lilu...tak bardzo mi przykro...Jeśli wykryli i robią badania, to coś wymyśla... Musicie być silni...:-:)-:)-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bardzo mi przykro :( może jest szansa zeby Twój tata załapał się do jakiegoś badania klinicznego badającego lek na nowotwór płuca - ale to najpierw poczekajcie na wyniki. W szpitalach prowadzone są często badania klinicze, może warto spytać lekarza w szpitalu czy spełniałby Twój tata kryteria włączenia do takiego programu. Testowane leki sa bardzo skuteczne. Sama pracuje w firmie farmaceutycznej

wiesz co kasiu, nie mam zielonego pojecia :no:
Wiem ze jutro bedzie mal jakies badanie komputerowe :confused: i prawdopodobnie ustala termin operacji , beda chcieli mu usunac ten guz z kawalkem pluca o ile oczywiscie nie ma pzerzutow,co sie okaze jutro po tym komputerowym badaniu !
Ogolnie tato czuje sie dobrze, meczu go tylko strasznie kaszel :szok:
picture5809.jpg


a oto moja dzidzia :-)

Sliczne malenstwo, dokladnie ytak samo ulozone ja dzidzia na twoim suwaczku :-D
 
wiesz co kasiu, nie mam zielonego pojecia :no:
Wiem ze jutro bedzie mal jakies badanie komputerowe :confused: i prawdopodobnie ustala termin operacji , beda chcieli mu usunac ten guz z kawalkem pluca o ile oczywiscie nie ma pzerzutow,co sie okaze jutro po tym komputerowym badaniu !
Ogolnie tato czuje sie dobrze, meczu go tylko strasznie kaszel :szok:

Lilu najważniejsze że jest to guz operacyjny więc jest duża szansa na wyleczenie.
Będę jutro w pracy to popytam o te badania kliniczne, z jakiego miasta jesteście?
 
No ja mam nadzieję że jeszcze w tym roku się uda.
Ja w tym roku konczę 32 lata i staramy się o pierwsze dziecko więc trochę się obawiam jak to będzie, swoje latka już mam.
Jeszcze do tego ci lekarze tutaj, niby jest polski ginekolog ale wizyta u niego to 70£, masakra.:szok:
W każdym razie mamy wiosnę za oknem, oby przyniosla nam fasolki. Więc dziewczynki do dzieła, przytulać się :-D:-):-D
Witaj Beti
Ja w tym roku będę miała 30lat i też staram sie o pierwsze dziecko.
Zawsze w rodzinie jak mnie pytali kiedy ja w końcu będę miała dzidzie to mówiłam że do 30 tki mam czas.Więc do lipca mam czas:tak:

Witajcie Dziewczynki.

Ja jestem dzisiaj bardzo smutna :-(
Wczoraj sie dowiedzialam ze moj Tata prawdopodobnie ma raka pluca :-(
wyszledl mu guz na plucu o wiekosci 3 cm
teraz przechodzi wszystkie mozliwe badania i czeka go operacja :-(
Przykro mi bardzo.
Wiem co znaczy taka choroba mój Tata chorował na płuca wiele lat temu i miał usunięte jedno płuco.Wiesz z jednym też się żyje aby nie było tylko potem przerzutów.



picture5809.jpg


a oto moja dzidzia :-)
O kurcze widać maluszka:-)
Ślicznie ciekawe czy to chłopiec czy dziewczynka:-)
 
reklama
Do góry