reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
oj nie mogę się doczekać kiedy będę królową polskich szos :-) nawet nie muszę śmigać super po centrum Warszawy od razu. Będe najwyżej niedzielnym kierowcą :-)
no u nas ostatnio to tylko ja prowadze moj mezczyzna siedzi obok i czyta ksiazki na palmtopie, bo jakby mial marudzic to by mnie szlag trafil.. wczoraj tylko sie troszke obawial, bo szlam na czołówke, ale obecność ma tutaj świadczy o tym, że wszystko szło zgodnie z planem.. tylko kierowca z naprzeciwka troszke jakby zdenerwowany bo juz mrugał kilometr wczesniej bym mu zjechała.. jakie to niecierpliwe stworzenia..
 
No rok wcześniej podjęcie planu na staranka to tylko nakręcić reklamówkę z twoim udziałem i tv nadawać. Może ten naród zacznie myśleć.
Pije do tego, że ostatnio gadałayśmy z dziewczynami o przypadkach nieodpowiedzialnego macieżyństwa.

Ja z moim też ostatnio o tym rozmawialiśmy
 
Czy ja powinnam grac w lotka z tymi moimi przeczuciami?... na razie to szczescie wystarczy !!:-)
 

Załączniki

  • DSCN6909.jpg
    DSCN6909.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 42
Witajcie :-)
mogę do Was dołączyć ?
Ja coprawda z moim będziemy dopiero za rok zaczynać starania ale chciałabym sie do tego jakoś przygotować :)
Pewnie, witam serdecznie :-D:-D

Witajcie Dziewczyny:-) DAwno nic sie nie udzielałam ..bo nie miałam czasu w tamtym cyklu się starać ..nie brałam wiesiołka,guajazylu,nie myślałam o nogach zawieszonych na ścianie..tydzień temu rutynowo zrobiłam test w dniu @ i DWIE KRECHY WYSZŁY!!!! .
GRATULUJĘ :-):-):-)

W poniedziałek mam kolejne USG, to już bedzie ponad 9 tydzień:-)

A zmeiniając temat wiecie może czy i od kiedy można farbować włosy w ciąży, chciałabym się zrobić na bóstwo:) w końcu szukam księcia z bajki :)
Super czekamy na fotki ;-)
Co do włosów to nie wiem ale ja nie farbowałam od ponad 11 tygodni :zawstydzona/y:

Eh jakoś nie wierzę że księciunio się pojawi z moim pechem:zawstydzona/y:
Pojawi się :tak::tak::tak::tak:

Czy ja powinnam grac w lotka z tymi moimi przeczuciami?... na razie to szczescie wystarczy !!:-)
GRATULUJĘ :-):-):-):-)

Wstawiłam w albumie zdjęcia mojej dzidzi, jak ktoś chce zobaczyć to zapraszam:-D
 
Kurcze tydzień mnie tu nie było :-( Ale mam zaległości!
Mam proglem strasznie niepokoją mnie wyniki na przeciwciała rózyczki !!!
Mam igG 4934 to potwornie dużo!!!!pomóżcie Plisssss....
Co to oznacza:-( ???
Wiem tylko ze Mam powtórnie zrobić badania .
hmmm faktycznie duze to IgG ja mam ok 350 .... moze sie walneli w labo..? powtorz i sie nie denerwuj tylko tym razem moze z IgM?
mogę do Was dołączyć ?
Ja coprawda z moim będziemy dopiero za rok zaczynać starania ale chciałabym sie do tego jakoś przygotować :)
Jasne !! witam! ;-)
Witajcie Dziewczyny:-) DAwno nic sie nie udzielałam ..bo nie miałam czasu w tamtym cyklu się starać ..nie brałam wiesiołka,guajazylu,nie myślałam o nogach zawieszonych na ścianie..tydzień temu rutynowo zrobiłam test w dniu @ i DWIE KRECHY WYSZŁY!!!! po 9 mies kombinowania..JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA! ŻYCZĘ WAM Z CAŁEGO SERCA ŻEBY I WAM SIĘ UDAŁO:-D...DZIDZIA MIESZKA U MNIE 3 tyg .tak wczoraj wyszło na usg.
GRATULUJĘ!!!!:-D:-D:-D:-D
Czy ja powinnam grac w lotka z tymi moimi przeczuciami?... na razie to szczescie wystarczy !!:-)
i nastepna! :-D WIELKIE GRATKI!!!! :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry