reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
dziękuję :-)staram się przynajmniej miec takie podejście, dla fasolki :-) nie mogę się poddać przecież, prawda?
Prawda! taka postawa mi się podoba głowa do góry.:tak:
A z tym autem to świetny pomysł Kasiu.Ja jestem w podobnej sytuacji prawo jazdy mam 8 lat i na początku jak tylko zdałam egzamin kupiłam sobie seicento jeżdziłam kilka miesięcy i miałam stłuczkę:baffled: Złapałam po tym jakiś uraz i bałam się jeżdzić szczególnie po Warszawie:szok: Teraz żałuję że z panikowałam co prawda do pracy nie opłaca mi się jeżdzić autem bo korki straszne a mieszkam i pracuję blisko kolejki wkd ale na jakieś zakupy wyskoczyć to naprawdę wygoda.Też mam takie postanowienie że znowu zacznę jeżdzić samochodem mojego miśka nie jest zachwycony ale sobota czy niedziela nie ma takiego ruchu więc na początek można tak zacząć.

Czy ja powinnam grac w lotka z tymi moimi przeczuciami?... na razie to szczescie wystarczy !!:-)

Szczęściaro mega gratulację:happy2:
 

Super!! Tez bym tak chciala... jak kiedys wyszlam z przyjaciolka, to ani telefonu ani nic... dopiero po jakis 2h od jego powrotu do domu dostalam mms'a - zrobil obiad i chcial mnie zwabic.... pewnie myslal, ze jestem u Dziadka...

moze jeszcze nie jest tak xle z nami, ale dostalam nauczke, postaram sie naprawic ten zwiazek , ale zarzekam sie juz nigdy wiecej nie bede kura domowa, bede o siebie dbac, wychodzic z przyjaciolki, zrealizuje swoje hobby, nie dopuszcze do tego zeby moj m byl moim calym i jedynym swiatem, tym samym ja tez przestane go osaczac

powiem wam ze uleglam i pokochalismy sie, wiec nie wypadlam w tym m-cu ze staranek, moze cos sie wykluc ;) mam nadzieje ze nie zrobilam xle, ale z drugiej strony mam juz swoje latka i to ostatnio dzwonek na dzidzie , nawet jakby kiedys mi sie zwiazek rozpadl bede miala juz przynajmniej dziecko..


Bardzo gratuluje nowym zafasolkowanym !!! Ciesze sie, ze znow jest wysyp fasolek
 
Dziewczyny jestescie kochane, ciesze sie ze was tu poznalam, dajecie mi dobre rady !!

Powiem Wam, ze juz te jedno moje wyjscie troche podzialalo, wyobraxcie sobie, ze mialam telefony co godzine co robie, i nawet wypytal sie mnie w jakim pubie jestem i przyjechal sprawdzic co robie, wiec wychodi na to ze sie wystraszyl i poczul nie pewnosc i bardzo dobrze, bardzo sie ciesze !
Bardzo sie ciesze,ze wszystko idzie w dobra strone :-D Tylko teraz go nie zaglaszcz...wiesz metoda skuteczna,to trzeba od czasu do czasu stosowac ;-)

Wyobraź sobie że ja tu charytatywnie dziś jestem :-) nawet nie wystąpiłam o nadgodziny ( a u nas trzeba, niby zagraniczna korporacja, ale wprowadzili niedawno jakieś komunistyczne zasady ;-) - papierowe listy, pozwolenie na prace w nadgodzinach etc).

Musze nadrobić zaległości bo przez tego swojego (znaczy nawet już nie mojego) dekla uzbierało się trochę. Nie byłam w stanie się skoncentrować na tym co robię i nie robiłam nic. A że minęły już 3 tygodnie od tego wszystkiego to już mi trochę lepiej, przynajmniej w pracy.
A i zapisałam się na jazdy doszkalające, bo mam prawko ale nei jeżdzę - boję się. Teraz zamierzam kupic auto i radzic sobie sama, po cholere mi facet. Swoje już zrobił :-):-)
Widze,ze humorek lepszy.Super :-) Co do jazdy autkiem to tez jestem niedzielnym kierowca (czyt. raz na kilka miesiecy prowadze jak moj wypije na imprezce i to zazwyczaj w nocy,jak nie ma ruchu).Ale czesto wyjezdza,wiec jak tym razem pojechal na caly tydzien,to odwazylam sie jezdzic do pracy do wawy (30 km) i dalam rade!!!Wiec Ty tez napewno dasz,trzymam kciuki :tak:

Czy ja powinnam grac w lotka z tymi moimi przeczuciami?... na razie to szczescie wystarczy !!:-)
...a nie mowilam...:-p
GRATULUJE!!!!!!!!
Jednak moze kobieta czuc,ze jest w ciazy!

Witam sie sobotnio :-)
 
Witajcie Dziewczyny:-) DAwno nic sie nie udzielałam ..bo nie miałam czasu w tamtym cyklu się starać ..nie brałam wiesiołka,guajazylu,nie myślałam o nogach zawieszonych na ścianie..tydzień temu rutynowo zrobiłam test w dniu @ i DWIE KRECHY WYSZŁY!!!! po 9 mies kombinowania..JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA! ŻYCZĘ WAM Z CAŁEGO SERCA ŻEBY I WAM SIĘ UDAŁO:-D...DZIDZIA MIESZKA U MNIE 3 tyg .tak wczoraj wyszło na usg.

Gratuluję :-) Jesteśmy razem na listopadówkach :-)

dzien dobry dziewczynki!!!
Nastawilam sobie zegarek na 9 a tu prosze nie moge spac...zrobilam testa i nadal negatywny...i tak wiem ze nie bede w ciazy ale dlaczego okresu nie mam???Boze juz chyba z 10 lat nie zatryzmal mi sie okres..a teraz--co jest..ku...wa...no przeciez te glupie testy prawde mowia...juz jest 1 dzien po @ i blada dupa:-(
Moze za bardzo chce tej@ i mozg sie zablokowal..hehe

Babo będę nudna, ale musisz trochę wyluzować :-)

cześć dziewczynki:)

wpadłam życzyc miłego dnia:) ja siedzę w pracy..i tak w domu nie mam co robić, także z własnej nieprzymuszonej woli przewracam papiery i czytam maile:)

W poniedziałek mam kolejne USG, to już bedzie ponad 9 tydzień:-)

Przepraszam, ze nie odnoszę się do waszych postów, ale zaległości musiałabym czytac pewnie z miesiąc :-)mam nadzieję że wybaczycie ciężarnej

A zmeiniając temat wiecie może czy i od kiedy można farbować włosy w ciąży, chciałabym się zrobić na bóstwo:) w końcu szukam księcia z bajki :)

Kasiu dobrze, że już czujesz się lepiej, bądź dzielna !



Wróciłam z usg. Jest serducho !!! Zarodek 0,58 cm czyli niecałe 6 mm.
Okres miałam 02.02, ale ciąża jest młodsza, niż to wynika z okresu i lekarz określił ją na 6 tydzień i 3 dni......
Nie rozumiem tego....
Fakt owulację miałam po 3 tygodniach od okresu, a nie jak normalna kobieta po 2 tygodniach.
Termin lekarz wyznaczy mi w środę i da skierowania na różne badania.
Ale jestem szczęśliwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Bardzo dobra wiadomosc OLICA !

Troszke sie zaopuscilam przez te klotnie z mezem na forum, ale juz duchem wracam do was kobietki .. juz mi jest lepiej , a mialam mega dola
 
reklama
Czy ja powinnam grac w lotka z tymi moimi przeczuciami?... na razie to szczescie wystarczy !!:-)

A nie mówiłam, że coś w tych przeczuciach??? Nie słuchałaś, wątpiłaś:-D:-D:-D! Wielkie gratulacje!!! Ps, kumulacja jest w dużym lotku - nie masz nic do stracenia, puszczaj:-D

Pokaże Wam mój obecny brzusio po obfitym śniadanku ;-);-);-)

Fajny masz brzuszek. Od razu przypomniałam sobie jak chciałam,żeby już było widać mój brzuszek. :tak: A potem się zastanawiałam jak niektóre kobiety pod koniec ciąży malują sobie tak ładnie paznokcie u nóg?!?
No i doszłam do wniosku, że niemożliwe, żeby same to robiły. Ja musiałabym tak na oślep:-D:-D:-D
 
Do góry