reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Wróciłam z usg. Jest serducho !!! Zarodek 0,58 cm czyli niecałe 6 mm.
Okres miałam 02.02, ale ciąża jest młodsza, niż to wynika z okresu i lekarz określił ją na 6 tydzień i 3 dni......
Nie rozumiem tego....
Fakt owulację miałam po 3 tygodniach od okresu, a nie jak normalna kobieta po 2 tygodniach.
Termin lekarz wyznaczy mi w środę i da skierowania na różne badania.
Ale jestem szczęśliwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zazdraszczam :) ja ide w poniedzialek rano - trzymajcie kciuki :)
 
reklama
bardzo bym chciała ;-)

a może któraś poleci ksiażkę dla pszyszłych mam ?
"W oczekiwaniu na dziecko" świetna książka do kupienia też na allegro ja dostałam w prezencie i polecam.

Gratuluję :-) Jesteśmy razem na listopadówkach :-)



Babo będę nudna, ale musisz trochę wyluzować :-)



Kasiu dobrze, że już czujesz się lepiej, bądź dzielna !



Wróciłam z usg. Jest serducho !!! Zarodek 0,58 cm czyli niecałe 6 mm.
Okres miałam 02.02, ale ciąża jest młodsza, niż to wynika z okresu i lekarz określił ją na 6 tydzień i 3 dni......
Nie rozumiem tego....
Fakt owulację miałam po 3 tygodniach od okresu, a nie jak normalna kobieta po 2 tygodniach.
Termin lekarz wyznaczy mi w środę i da skierowania na różne badania.
Ale jestem szczęśliwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Swietna wiadomość teraz już będziesz spokojna serduszko jak dzwon:tak:

Bardzo dobra wiadomosc OLICA !

Troszke sie zaopuscilam przez te klotnie z mezem na forum, ale juz duchem wracam do was kobietki .. juz mi jest lepiej , a mialam mega dola
Nic tak nie poprawia nastroju jak ładny wygląd,zakupy i spotkania z przyjaciółkami.
No i czlowiek się troche rozerwie wiosna a nie tylko dom,praca i gary:-D:-D
 
Witam!
Jestem po kolejnym monitoringu i w czwartek było kilka w lewym a teraz to prawy oszalał i są 2 większe ok 11 mm, lekarz stwierdziła że teraz zaczynają rosnąć i nie wiadomo ile może ich być. :szok:Kolejne podglądanko we wtorek - to będzie 13 dc i wtedy już będę wiedziała kiedy IUI. :tak:
Nie mogę się już doczekać- a jajniki to napieprzają coraz mocniej - oby tak dalej!;-)
kulaszusza GRATULUJĘ!!!! ŻYCZĘ SPOKOJNYCH 9 MIESIĘCY!:-)
 
mogę do Was dołączyć ?
Ja coprawda z moim będziemy dopiero za rok zaczynać starania ale chciałabym sie do tego jakoś przygotować :)

Witaj!:-)

Witajcie Dziewczyny:-) DAwno nic sie nie udzielałam ..bo nie miałam czasu w tamtym cyklu się starać ..nie brałam wiesiołka,guajazylu,nie myślałam o nogach zawieszonych na ścianie..tydzień temu rutynowo zrobiłam test w dniu @ i DWIE KRECHY WYSZŁY!!!! po 9 mies kombinowania..JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA! ŻYCZĘ WAM Z CAŁEGO SERCA ŻEBY I WAM SIĘ UDAŁO:-D...DZIDZIA MIESZKA U MNIE 3 tyg .tak wczoraj wyszło na usg.

Inez ty szczęściaro tez bym tak chciała.:-)

Czy ja powinnam grac w lotka z tymi moimi przeczuciami?... na razie to szczescie wystarczy !!:-)

Widzę, że wiosna szaleje! Wielkie gratulacje dla Ciebie:-)

moze jeszcze nie jest tak xle z nami, ale dostalam nauczke, postaram sie naprawic ten zwiazek , ale zarzekam sie juz nigdy wiecej nie bede kura domowa, bede o siebie dbac, wychodzic z przyjaciolki, zrealizuje swoje hobby, nie dopuszcze do tego zeby moj m byl moim calym i jedynym swiatem, tym samym ja tez przestane go osaczac

powiem wam ze uleglam i pokochalismy sie, wiec nie wypadlam w tym m-cu ze staranek, moze cos sie wykluc ;) mam nadzieje ze nie zrobilam xle, ale z drugiej strony mam juz swoje latka i to ostatnio dzwonek na dzidzie , nawet jakby kiedys mi sie zwiazek rozpadl bede miala juz przynajmniej dziecko..


Bardzo gratuluje nowym zafasolkowanym !!! Ciesze sie, ze znow jest wysyp fasolek

Oby tak dalej! Super podejście!:-)

Trzymamy mocno i podwójnie za bliżniaki:tak:

Passingby trzymam kciuki.:-)
 
Czy ja powinnam grac w lotka z tymi moimi przeczuciami?... na razie to szczescie wystarczy !!:-)

Kulaszusza-meeeega gratulacje!!!!!!!!! :-):tak::-)
Super kochanie-teraz życze Tobie i fasolce zdrówka, spokoju i dużo usmiechu przez całą ciążę!!!!!!!
Halooooo-ochłonęłaś już???? napisz cos więcej przyszła mamusiu!!!!:-)

Inaz77-gratuluję serdecznie!!!!!!!!!! Wszystkiego naj...dla Ciebie i fasolki;-)

Olica-równiez gratuluję i mocno ściskam...to na kiedy termin???:-)

Kinguś-piękna galeria maluszka!!!!! Bardzo- ale to bardzo - się cieszę kochanie!!!! :-)

Kucuk-witak słonko wśród nas!!! tylko nie daj się zwariowac...ostrzegam-bo na forum o to nie jest trudno:-D:szok::-D

Martynko222 -3mam kciuki za te Twoje pęcherzyki...zobaczysz ze niebawem się uda!:tak:

Katarzynka79-kochanie-jak sie trzymasz??? pamiętaj-jesteśmy z Tobą.... a jak z mezem - czy myslisz, ze juz nie ma szans na pogodzenie???

Elfa75-bedzie dobrze kochana...widzisz ze juz dalo mu do myslenia...po burzy zawsze wychodzi slonko! powodzenia:-)

Passingby-obiecuje trzymac kciuki caly weekend zeby w poniedzialek byly same dobre wiesci:tak::-):tak:

Nektarynko, Karolade, Loree, Marzenixx, Lilu, Hanka, Kaprysiu, Lolitka, Niuniu itd....pozdrawiam serdecznie!

Kroczek k, Zaniepokojona-witam sie z wami:-)

Zajączku-powodzenia na egzaminie-ucz się ucz dzielnie!
 
kulaszusza gratulacje!!! jednak przeczucia sie sprawdzają:-D
a co z tymi co mają przeczucia i to bardzo silne a tu sie okazuje ze lipa...:-(

kinguś sliczny masz brzusio , jakis taki szpicowaty jakby na chłopczyka:-D:-D
 
reklama
Do góry