reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

wiecie co?? właśnie skończyłam "ogarniać" kuchnię i poczułam takie ciągnięcie w brzuchu - dziwne to było i trochę jeszcze czuję. Co to może być?? Progesteron mam ok więc nie powinno być problemów. Nie wiem - a może prolaktyna się tam wpieprza w nie swoje sprawy i psuje coś??
 
reklama
ładny suwaczek:-):-):-)
mam nadzieję,że to zagnieżdżanie się fasolinki bo przecież za wcześnie na @- bez cudów...jeszcze 10 dni do testowania - jak ja to wytrzymam...
 
Gosia tu trzeba myśleć pozytywnie:D Choć mi czasem odbija i mam schizy, ale u mnie to norma przed @. Bo ta niepewność - udało się czy nie? No wiadomo:)
 
Witajcie,
Nie odzywałam sie kilka dni bo mam na głowie sporo spraw. Mam nadzieję że u Was wszystko ok. Ja czekam na @, i mam nadzieję że się nie doczekam:-) Pozdrawiam Was gorąco. Powodzenia w starankach. Spadam do unia spać. STOSUNKOWO udanej nocki Wam życzę:-) ja dzisiaj bez mężusia, nocna zmiana niestety:-) buziaczki
 
witam ...ja tylko na chwilke....a pewnie i tak nikogo juz niema

[.quote=passingby;3377607]Czesc kobiety, jestem po.
Generalnie nie wiem czy sie cieszyć czy smucić...
Po pierwsze - JEDEN pęcherzyk czyli jedno dziecko :(
Po drugie pęcherzyk jest i ma wielkość 8mm (spory)
Po trzecie nie ma jeszcze echa zarodka ani akcji serca - niby na tym etapie jeszcze moze nie być.
Po czwarte - nie widać pęcherzyka żółtkowego - to zła wiadomość
Po piąte - przy taki przyrości ebety mam być spokojna
Po szóstw - następna wizyta 8 kwietnia[/quote]
ja nierobilam betki bo....bo poprostu boje sie igły.......w 5 tyg.lekarz powiedział mi ze jesli jest ciaza to pozamaciczna bo on nic tam niewidzi...tydzien pozniej była ciaza,duzy pecgerzyk z wielkim serce i usmieszek na ustach lekarza......w 7 tyg,,,niebardzo doktor wiedzial jak mi to powiedziec..tak dosc dyskretnie zaczął ,ze niewie jak ale te duze serduszko zmieniło sie w dwa mniejsze i są blizniaki....no ale....reszte juz znacie
 
Witam!
Mam na imie Daria, mam 26 lat i chcialabym do Was dolaczyc. Przyznaje szczerze,ze podczytuje Was juz od jakiegos czasu i nie raz smialam sie na glos do laptopa (Kaprycha,Hanka i cala reszta-dziekuje :-D).Do zapisania sie na BB ostatecznie namowil mnie moj M (czyzby chcial troche spokoju??).My staran jeszcze nie podjelismy,bo...
1.mam autoimmunologiczna chorobe tarczycy (problem z zajsciem w ciaze i ryzyko poronienia)
2.zapowiada sie nam na lipiec remont.
Tak wiec staranka planujemy od lipca (endokrynolog mowi,ze do tego czasu poziom hormonow powinien sie wyrownac),no i zaczelam brac kwas foliowy.
Ale schize juz mam, mimo ze nawet staran nie zaczelismy,bo od 3 cykli (przy braniu od 2 lat tabsow) nie pojawily mi sie normalne miesiaczki, tylko brazowy sluz przez 2 dni.Czy ktoras tez tak miala????Troche panikuje, bo biore bardzo silne leki na migrene (kurcze schorowany czlowiek ze mnie:baffled:) i jesli zaszlabym w ciaze,to one bardzo dzialaja na uklad nerwowy.Ale tak na moj rozumek to chyba czas odstawic tabsy,bo organizm troche wariuje.Mam racje???Pomozcie plizzzzz
 
A ja właśnie zaszczepiłam się na żółtaczkę :happy:.
Wiecie jak to jest z tymi testami owulacyjnymi?Mam nie regularny cykl a podobno 2-3 dni przed jajeczkowaniem będzie dziewczynka i muszę trafić na te dni:-) >Bo tak nam się pierwsza córcia marzy:-)
hm....nie ma reguły kiedy to sie robi i co wyjdzie......ja miałam 24 wrzesnia @ a sexik był 1 pazdziernika i ani razu wiecej i mam teraz 15 letniego syna.....wiec nie ma dobrego sposobu na płec
 
Witam Porankowo......Goraczkowo


Szaforek - witaj kochana

A u mnie.....Tempka mi dzis rano skoczyla, wiec moze jednak owu jest...ale z tygodniowym opoznieniem ? :szok:
 
reklama
Szafirku witamy Cię na forum:) Wiesz, ja też częściej podczytuje:) Czasami naprawde ciezko jest nadrobic wszystkie zaległości, bo dziewczynki bardzo lubia pisac:-D;-)


Lolitka, wszytsko mozliwe. Jeśli temp bedzie wyzsza jutro i pojutrze to moze oznaczac, że miałas owulacje:-)
 
Do góry