reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam z rana!!!! Mam nadzieję, że dziś będzie ładniej i mniej wiało - przynajmniej u nas.... Buziaki dla wszystkich...
Witam!
Mam na imie Daria, mam 26 lat i chcialabym do Was dolaczyc. Przyznaje szczerze,ze podczytuje Was juz od jakiegos czasu i nie raz smialam sie na glos do laptopa (Kaprycha,Hanka i cala reszta-dziekuje :-D).Do zapisania sie na BB ostatecznie namowil mnie moj M (czyzby chcial troche spokoju??).
Witaj serdecznie wśród nas - z nami się spokojnie przygotujesz do zafasolkowania. Będzie wesoło a małż będzie faktycznie miał trochę oddechu:-):-)

hm....nie ma reguły kiedy to sie robi i co wyjdzie......ja miałam 24 wrzesnia @ a sexik był 1 pazdziernika i ani razu wiecej i mam teraz 15 letniego syna.....wiec nie ma dobrego sposobu na płec
i nigdy potem już tego nie robiłaś hihihihihi:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D przez 15 lat?????????:szok::szok::szok::szok::szok::szok:

A u mnie.....Tempka mi dzis rano skoczyla, wiec moze jednak owu jest...ale z tygodniowym opoznieniem ? :szok:
no to dobrze - u mnie nadal 36,9 stabilnie i mam nadzieję że już tak zostanie... i mam nadzieję, że te 11,7 progesteronu wystarczy dla fasolki:tak::tak:
Wiesz, ja też częściej podczytuje:) Czasami naprawde ciezko jest nadrobic wszystkie zaległości, bo dziewczynki bardzo lubia pisac:-D;-)
oj lubią a wręcz lubują bo czasem potrafią spłodzić nomen ommen po 30 za dzień!!!!!:-):-):-)
 
reklama
No z deka przeginacie!!!! hamujcie sie troszke! normalny czlowiek nie daje rady tego nadrabiac o poranku w pracy... przy kawusi i ciasteczku! :-D ale jam jest Himen i dalam rade! :rofl2: oooo.... widze ze mi dzisiej bije :-D:-D:-D a jeszcze wczoraj mialam ochote zabijac przechodniow! :-D
nie wiem dziewczyny, ale ja sie poplakalam ....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: dlaczego to takie niesprawiedliwe:-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y: łzy mi lecą..... jak mozna... jak mozna 9 :szok: razy usunąć ciąże..... jak...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no!
progesteron mam 11,7 na normę w tej fazie cyklu
0,95 - 21,0
to chyba wynik w porządku
jestem w 21 dc i jestem 7 dni po owu...
gratuluje jest pani po owulacji i ma panio prawidlowa funkcje cialka zółtego! :-)
Czesc dziewuszki,
Mam mega dola, nie wiem co mam robic. W pracy zaczyna sie kiepsko dziac, obcieli nam godziny by zapobiec zwolnieniom ale nie wiemy jak to sie skonczy. Finanasowo jest Ok jak jestesmy we dwoje a co jak bedzie dzidzia i nie bede miala pracy? Nie chce tego wszystkiego odkladac na pozniej bo ja juz mama 34 lata a ciagle cos staje na przeszkodzie by sie pohawila dzidzia. Mam juz dosyc tych ciaglych przeszkod, ok nikt nie obiecywal ze bedzie latwo ale prosze tylko o mala pomoc od tych tam "na gorze".

A jeszcze wsciekli nas w szpitalu, wreszcie pojechalismy na badania z M, zrobilismy co trzeba w szpitalnym WC a w laboratoryjnej recepcji powiedzieli ze jestesmy za pozno :wściekła/y: okazalo sie ze nasz lekarz podal na zla godzine 8-16 a kurier odbiera probki z laboratorium o 11 FAK, FAK, FAK :angry::crazy::wściekła/y:
Taki stresior i trzeba to przejsc jeszcze raz.
powiem tak ..... uwaga bo pogadanka bedzie! nie ma co patrzec na tą kase bo to zawsze co bedzie na NIE! kiedys ludzie mieli 100x gorsze warunki od nas i dawali rade i to nie z 1 dzieckiem a nawet z 3!!! :tak: wiec glowa do gory i nogi też!!!!!
a z tym lekarzem!!!!! :crazy: polecial se w kulki! :baffled:
Hej dziewczyny, podczytuję Was sobie (to nie takie proste, jak piszecie po kilkadziesiąt stron dziennie :crazy: czytam może jakiś ułamek procenta ;-)) i wcale nie jestem pewna, czy to taki dobry pomysł :-)
My dopiero planujemy starania o dzidzię, a ja już łapię schizy, że coś będzie nie tak, że będą problemy z zajściem... od pewnego czasu mam takie parcie na dziecko, że to się już chyba staje obsesją. I tak sobie myślę, czy ja na pewno jestem normalna, jeśli nie starając się jeszcze mam u siebie milion objawów ciążowych... mdłości, nudności, bóle, zmęczenie, apatia, humorki, zachcianki, to co będzie przy staraniach??? nie mogę pojąć, jak Wy to znosicie, kiedy okazuje się, że znowu się nie udało.
Czy myślicie, że powinnam już zacząć brać kwas foliowy i uczyć się badania swojego cyklu?...
Trzymam kciuki za Was wszystkie... w nadziei, że za mnie nikt nie będzie musiał trzymać zbyt długo ;)
Witaj! skoro nas podczytujesz to pewnie zalapalas ze ja sie jeszcze nie staram a jestem na forum od roku!!!!!!!!! :-D:-D:-D owszem do normlanych to ja nie naleze! ale to podobno nie jest zarazliwe! :-D:rofl2: kwasa jasne juz zacznij brac! ja bralam tabsy 2 lata i co miesiac myslalam ze jestm w ciazy! :-D norma! jak kobieta chce miec dziecko to nawet jak jest seksualna abstynentka to znajdzie objawy !!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D
miśku - Ty powinnaś już dawno siedzieć u lekarza, a tak poza tym, to wypij z nami - bo wiesz - jak to ładnie odkazi to i bakterii nie będzie i może choroba Ci przejdzie :tak:
:-) no se chlapnelam! :-D mniam! syropek mniam! a lekarza nawiedze dzisiej o 15:30 :nerd: zobaczymy co powie! bo niby czuje sie lepiej tylko chrycham i smarkam od czasu do czasu i mam non stop stany podgoraczkowe! :baffled: i to mnie niepokoji!
pytanie do naszych ekspertek!!:
jezeli nie doszlo do zaplodnienia, to dlaczego pare dni po owulacji bolą jajniki, lekko czy mocniej, czemu pobolewają??
jak na moj maly orzeszkowy możdżek to kwestja hormonow :nerd: moze jakis pecherzyk nie pekl i sie wchlania!?
Siemacie lachony
Ja dzisiaj jak w letargu, dziwnie jestem zmęczona.
Okres powinnam dostać wczoraj ale do tej pory nie dostałam.
Jutro mam iść na badanie prolaktyny i tak się zastanawiam może zrobię betę. Kiedy to badanie powinno się zrobić.
Nie wiem zrobić czy nie zrobić tą betę, testu ciążowego już nie mam zamiaru robić.
a ja bym se betke walnela! a co ci zalezy bedziesz miala nerwy z glowy na weekend! ale jedno mi sie nasuwa po co ci prolaktyna na koniec cyklu? prolaktyna ma znaczenie przed owu!!!! :sorry2: a z reszta zrob se bo prolaktyna podnosi sie tez w ciazy! bedziesz miala jakby bete :-D
No to jak zadajemy pytania do ekspertek to ja sie tez dolaczam:
Co moze powodowac bol/klusia po obu stronach na przenian pare razy dziennie, dodam ze jestem w 7 dc i @ byla jak zwykle nic specjalnego, a owul. przypada na 14dc?
of kors :-p hormonki i rosnace pecherzyki! :nerd: ja mam tak zawsze!
Mam pytanie do lasek, ktore obserwuja śluz. Jaki maja przed @.
Ja mam wręcz mokro miedzy nogami jak bym popuszczała mleko..
ale mi tu zalatuje fasolką twu.... fasolkami :-D:-D:-D:-D:-D
ja przed samusia @ taka jak niby ty teraz to mam juz Sahare albo geste biale wydzieliny! :-p
doradzcie mi czy mam czekac z tym bolem...bylam miesiac temu u gina to mialam badanie i bylo ok..nie wiem czy tak mozna chodzic z tym bolem...a moze cos mam na jajnikach..kurcze troche sie denerwuje:-(
ja w 1 cyklu po odstawieniu tabsow mialam dokladnie to samo! moim jajorom odbilo i chyba pare jajeczek wypuscilo! bol byl nie do zniesienia i wlasnie 3 dni bite na 4 dzien zaczelo odpuszczac! chodzilam zgieta w pol bo nie sposob bylo sie wyprostowac! bolalo nawet na leząco! a ty wlasnie widze ze okolo owu jestes ... moze sie przesunela!?:sorry2:
Nawet wielcy tego świata muszą czasami odpocząć. Mam szwadron zastępców, którzy godnie mnie zastępują kiedy władczyni się relaksuje.
Powróciłam rządzić, anarchia się skończyła.
o witaj Pani :rofl2::-D:-D:-D:-D:-D
wiecie co?? właśnie skończyłam "ogarniać" kuchnię i poczułam takie ciągnięcie w brzuchu - dziwne to było i trochę jeszcze czuję. Co to może być?? Progesteron mam ok więc nie powinno być problemów. Nie wiem - a może prolaktyna się tam wpieprza w nie swoje sprawy i psuje coś??
moze cosik sie rozpycha! :-) ale co ma do tego taki czy inny hormon to nie wiem raczej nic :tak:
Witam!
Mam na imie Daria, mam 26 lat i chcialabym do Was dolaczyc. Przyznaje szczerze,ze podczytuje Was juz od jakiegos czasu i nie raz smialam sie na glos do laptopa (Kaprycha,Hanka i cala reszta-dziekuje :-D).Do zapisania sie na BB ostatecznie namowil mnie moj M (czyzby chcial troche spokoju??).My staran jeszcze nie podjelismy,bo...
1.mam autoimmunologiczna chorobe tarczycy (problem z zajsciem w ciaze i ryzyko poronienia)
2.zapowiada sie nam na lipiec remont.
Tak wiec staranka planujemy od lipca (endokrynolog mowi,ze do tego czasu poziom hormonow powinien sie wyrownac),no i zaczelam brac kwas foliowy.
Ale schize juz mam, mimo ze nawet staran nie zaczelismy,bo od 3 cykli (przy braniu od 2 lat tabsow) nie pojawily mi sie normalne miesiaczki, tylko brazowy sluz przez 2 dni.Czy ktoras tez tak miala????Troche panikuje, bo biore bardzo silne leki na migrene (kurcze schorowany czlowiek ze mnie:baffled:) i jesli zaszlabym w ciaze,to one bardzo dzialaja na uklad nerwowy.Ale tak na moj rozumek to chyba czas odstawic tabsy,bo organizm troche wariuje.Mam racje???Pomozcie plizzzzz
Witaj!!!! oj troszke mnie zmartwilas ale nie wiem czy dobrze zrozumialam!? bierzez tabletki anty i od 3 miesiecy nie dostalas normalnej @???????? o ile tak to masz ode mnie kopa na rozped do lekarza! :no:
 
Dzień dobry.
Obudziłam się wcześniej i już nie mogę zasnąć.Denerwuję się dzisiejszą wizytą u ginekologa.Już mi chodzą takie myśli aby zrezygnować i odwołać dzisiejsze badanie u tego obcego gina i poczekać do soboty na wizytę u swojego.
Mojego lekarza znam już kilka lat a u tamtego będę się stresować.No i mój pewnie będzie dzwonił do mnie czy wszystko ok że nie było mnie w sobote tak jak rozmawialiśmy a na dwie wizyty i dwa usg 300zł to mnie szkoda i tak już wydałam 200zł w tym miesiącu na badania toxo,rożyczki itp.
Moj lekarz powiedział żebym się nie denerwowała,w sobote rano jescze sikacza zrobiła i do niego.
Jak myślicie zaczekać czy ja już kombinuje?:tak:
 
Dzień dobry.
Obudziłam się wcześniej i już nie mogę zasnąć.Denerwuję się dzisiejszą wizytą u ginekologa.Już mi chodzą takie myśli aby zrezygnować i odwołać dzisiejsze badanie u tego obcego gina i poczekać do soboty na wizytę u swojego.
Mojego lekarza znam już kilka lat a u tamtego będę się stresować.No i mój pewnie będzie dzwonił do mnie czy wszystko ok że nie było mnie w sobote tak jak rozmawialiśmy a na dwie wizyty i dwa usg 300zł to mnie szkoda i tak już wydałam 200zł w tym miesiącu na badania toxo,rożyczki itp.
Moj lekarz powiedział żebym się nie denerwowała,w sobote rano jescze sikacza zrobiła i do niego.
Jak myślicie zaczekać czy ja już kombinuje?:tak:
mi sie wydaje ze teraz nie ma co czekac tylko jak naszjybciej sprawdzic co sie dzieje! a moze sie okarze ze bedzie potrzebna konsultacja jeszcze jedna albo druga kontrola za pare dni i ta umowiona wizyta bedz jak znalazl! :sorry2:
 
mi sie wydaje ze teraz nie ma co czekac tylko jak naszjybciej sprawdzic co sie dzieje! a moze sie okarze ze bedzie potrzebna konsultacja jeszcze jedna albo druga kontrola za pare dni i ta umowiona wizyta bedz jak znalazl! :sorry2:
Eve dzięki masz rację :-)
Ja wymyślam i wymówek szukam w końcu zdrowie najważniejsze:tak:
Idę dzisiaj do lekarza na 14 trzymajcie kciuki jak wrócę to dam znać.
boję się .
 
gratuluje jest pani po owulacji i ma panio prawidlowa funkcje cialka zółtego! :-)
mam nadzieję eve - obyś miała rację..i z tego wynika, że nie mam potrzeby ładowania w siebie duphastonu???
moze cosik sie rozpycha! :-) ale co ma do tego taki czy inny hormon to nie wiem raczej nic :tak:
oby...zamawiam dziewczynkę:-):-):-)


Dzień dobry.
Obudziłam się wcześniej i już nie mogę zasnąć.Denerwuję się dzisiejszą wizytą u ginekologa.Już mi chodzą takie myśli aby zrezygnować i odwołać dzisiejsze badanie u tego obcego gina i poczekać do soboty na wizytę u swojego.
Mojego lekarza znam już kilka lat a u tamtego będę się stresować.No i mój pewnie będzie dzwonił do mnie czy wszystko ok że nie było mnie w sobote tak jak rozmawialiśmy a na dwie wizyty i dwa usg 300zł to mnie szkoda i tak już wydałam 200zł w tym miesiącu na badania toxo,rożyczki itp.
Moj lekarz powiedział żebym się nie denerwowała,w sobote rano jescze sikacza zrobiła i do niego.
Jak myślicie zaczekać czy ja już kombinuje?:tak:
idź dzisiaj do lekarza - po co się masz denerwować. Sprawdzisz czy wszystko jest ok... jak rozumiem ten dziś jest za free??
 
idź dzisiaj do lekarza - po co się masz denerwować. Sprawdzisz czy wszystko jest ok... jak rozumiem ten dziś jest za free??
Niestety nie wizyta razem z usg to koszt 150zł.
W mojej przychodni na NFZ aby umówić się do gina to jest masakra.Zapisy przyjmują tylko raz w miesiącu ostatniego i po numerek to już o 4 rano ludzie się ustawiają.
Wiem bo moja mama chodzi i opowiada mi jakie tam cyrki są.
Ja od kilku lat chodzę prywatnie do fajnego lekarza ale wyglądało to tak raz w roku wizyta z cytologią i potem dzwonilam tylko do recepcji po receptę na yasmin i tyle.
 
ja tylko się przywitam

Miłego dnia.

M teraz siedzi przy kompie całymi dniami wiec nie mam dostępu.

Pa;-)
 
reklama
Dzien dobry dziewczynki,

dobrze, ze przez noc nie naprodukowalyscie 100 stron :-D:-D

Rano tempka u mnie 36.8, nadal troche podwyzszona, bo w dniu po owu mialam 36.75. Ale tempka ma tendencje spadkowa :baffled:

15dc - 37,
16dc - 36.9,
17dc - 36.85,
18dc - 36.8,

to chyba nie wrozy za dobrze :no: dzisiaj 18dc (owu 11dc)... Co o tym myslicie?
 
Do góry