reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

Mam trochę rozjechane wyniki tarczycy dzis bede kontaktowała się z moją ginekolog i chyba nie obejdzie się bez endokrynologa. Tsh 2,5 a antytg 345 a norma do 115. Reszta jest ok
 
reklama
Czy Wy tez macie uderzenia gorąca? 11dpo i normalnie od wczoraj płonę [emoji91] [emoji91] [emoji91] jest mi mega ciepła a za chwilą przychodzi fala gorąca i tak na zmianę. Aż mi duszno mimo, że pracuje pod klimatyzacją akurat...
 
Moje objawy to duży, pełny biust. Ostatnie kilka dni czułam mocne ciągnięcie/napiecie brzucha, jakbym brzuszki robiła [emoji23], które dzis ustało. I chyba jestem bardziej wyczulona na zapachy. Co do odczuwania temperatury chyba nic się nie zmieniło
Czy Wy tez macie uderzenia gorąca? 11dpo i normalnie od wczoraj płonę [emoji91] [emoji91] [emoji91] jest mi mega ciepła a za chwilą przychodzi fala gorąca i tak na zmianę. Aż mi duszno mimo, że pracuje pod klimatyzacją akurat...
 
Moje objawy to duży, pełny biust. Ostatnie kilka dni czułam mocne ciągnięcie/napiecie brzucha, jakbym brzuszki robiła [emoji23], które dzis ustało. I chyba jestem bardziej wyczulona na zapachy. Co do odczuwania temperatury chyba nic się nie zmieniło
Piersi mam delikatnie wrażliwe, przez 2dni miałam straszne wzdęcia a nie jadłam nic takiego. Czasem czułam jajnik, dzisiaj zaczyna ciągnąć podbrzusze. Przy załatwianiu się jest najgorzej. Od dwóch dni te uderzeni gorąca i rano jak się zerwałam z łóżka to mi się zakręciło w głowie ale to pewnie przez szybkość z jaką to zrobiłam (wystraszylam się budziku 😂)
 
Hej dziewczyny :) Gratuluję udanego cyklu :) Ja we wrześniu odpuscilam i czuje się mega wolna, że tak się wyrażę :p trzymam kciuki za was :*
ja też czuje się wolna, staram się o tym nie myśleć i nie nastawiam się na nic, wg apki od jutra lub od niedzieli mam już duże szanse na zajście w ciążę, w weekend pewnie będą jakieś tulaski ale później już na pewno nie jak będę na noc chodzić do pracy. dlatego nie nastawiam się... trudno.
Ja dzis 29 dc przy cyklach ok 27 dni a @nie ma. Robilam test z allegro 10mlu dziś z porannego moczu, dołączam na fotce. Dziewczyny w innym wątku też coś tam zauważyły więc przed chwilą bylam na becie. Staramy się już tak długo że nawet nie myślę że to może być ciaza [emoji2368]Zobacz załącznik 1179950
gratulacje no pewnie że widać 😍
Cieszę się mega razem z Tobą i mam nadzieję że ten miesiąc bedzie dla nas wszystkich owocny, chociaż ja we wrześniu jeszcze będę miała owulacje. Aplikacja pokazuje pokazuje duże szanse od jutra lub niedzieli ale tak jak pisałam będzie ciężko z orzytulankami bo mam nocki. Dlatego odpuszczam sobie nadzieję na ten cykl a co za tym idzie żeby się niepotrzebnie nie nakrecac to bardzo mało tu zaglądam i pisze. Staram się podczytywac regularnie ale nie zawsze na to jest czas.
Jeszcze raz trzymam mocno za was kciuki ✊
 
Czy Wy tez macie uderzenia gorąca? 11dpo i normalnie od wczoraj płonę [emoji91] [emoji91] [emoji91] jest mi mega ciepła a za chwilą przychodzi fala gorąca i tak na zmianę. Aż mi duszno mimo, że pracuje pod klimatyzacją akurat...
Ja tak mialam wczoraj 6dpo i mdłości ale wiąże to ze stresem bo dzis obronę miałam skończyłam licencjat z pedagogiki wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego! 👩‍🎓
 
Dziewczyny trzymam kciuki za was wszystkie i mam nadzieję że spotkamy się na czerwcowych mamach! [emoji3590] Oczywiście zostaje w tym wątku by dalej być z wami, wspierać i widzieć jak zaczną sypac się pozytywy! . Wizyte u lekarza mam 7.10.
 
reklama
Do góry