reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Cześć kochana GAGCIU!!!
Myszka zawsze fajne podsumowania robiła.. ja w tym kiepska jestem.. no ale powiem to co pamietam..
- Myszka urodziła śliczne dziecię! Czuję się dobrze i mały ma apetyt:) Dziś mieli wyjść do domciu.
- Karo ma już jakieś skurcze..ale pojawiają się i mijają
-Zapo już niedługo do szpitala na cc będzie jechać (w przyszłym tyg)
-Mamy nowe forumowiczki!
-u Ewcik już lepiej z brzusiem, ale możliwe że ma jakąś przepuklinę..- nic grożnego
-Wikama pisała że remont gniazdka już prawie skończony
-Ja miałam USG genetyczne- wszystko ok.
-y.... co jeszcze? przepraszam,ale wszystkiego nie pamiętam....

A jak Ty się czujesz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
WOW!!!

Myszko- super, witam Twoją córcię, gratuluję!
Zapo, Karo trzymam kciuki żeby gładko poszło!
Magda gratuluję dwóch kresek- pewnie są najpiękniejsze na świecie!?
Ewcik - ach ten brzuch!
Martoocha- cieszę się z Twojego dobrego wyniku i dziękuję Ci za wsparcie na privie- było mi potrzebne!
Witam Nowe Forumowiczki.
Ja?... Wporzo. Po raz kolejny (czwarty) przekonuję się, że psychę to ja mam jak Rambo. Po chwili rozpaczy i wycia włącza mi się zadaniowość- jak u faceta, choć nie podejrzewam się o za wysoki poziom testosteronu.:-) Generalnie od poniedziałku zaczynam wędrówkę po różnych specjalistach (uznałam, że w moim przypadku sam ginekolog już nie poradzi) i laboratoriach. W poniedziałek hematolog, we wtorek zlecone przez niego badania i badania, które zlecił mi mój gin. W piątek genetyk, razem z mężem, który musze przyznać, że stanął na wysokości zadania i utwierdza mnie w przekonaniu, że mimo wszystko będziemy mieli to drugie dziecko i że jak będzie trzeba to da sobie zbadać wszystko!?!;-)
Krótko o tym co u mnie się działo: 26.03- feralne USG i jednocześnie urodziny mojego ośmiolatka; zabieg zaplanowany na Poniedziałek Wielkanocny (tak chciałam), ale w Niedzielę Wielkanocną- skurcze itd- zabieg w niedzielę. Teraz końńczy mi się krwawienie, wertuję internet w poszukiwaniu odpowiedzi na zajetrudne pytanie i jestem już domorosłym ekspertem w dziedzinie hematologii, immunologii, genetyki i paru innych.
 
Cześć Piękne!!!

Gaga fajnie że wróciłaś! :)

Myszko co tam u Ciebie? Jak sobie radzicie z Paulem?

Zapo wiedziałam, że czekasz czy Matylda sie odwróci, ale nie sądziłam, że już idziesz na cc :szok:! Więc trzymam mocno kciuki! Jak sie czujesz przed takim planowanym zabiegiem? Domek przygotowany?

Karo kciuki &&&&&&&&&&!!!!

Martoocha to co z tymi ciążowymi zakupami??? :)

Izuś jak sobie radziłaś pod nieobecność mężowego? Wrócił już? Jak Twój brzunio?

Nanu a jak Ty sie czujesz? Też ostatnio miałaś jakieś rewelacje! Jest już lepiej?

Ewcik a co u Ciebie? Pytałaś sie o płeć i pewność co do niej! Ja myśle, że lekarz jakby nie był pewien to by nie powiedział! A my wszystkie tutaj chodzimy do sprawdzonych lekarzy! Tak sobie myśle, że przy kolejnym usg dopytaj sie jeszcze raz a na razie kupuj rzeczy białe, żółte, czerwone, zielone ;)! Ja tak robiłam do 20 tc! a teraz poszłam w róż!!!! :)

kochane dziewczynki bardzo przepraszam jak którąś pominelam, ale przez ten remont nie byłam w stanie ogarnąć wszystkiego! Oczywiście trzymam kciuki za testujace!!!!
Milego dnia!!!!
 
Dzień dobry;
piękne słoneczko mam za oknem, aż mi się wierzyć nie chce. Straciłam nadzieję, że je w tym stuleciu zobaczę :-)

Karo trzymam &&&&&&&

Gaga witaj.

Wikama ile jeszcze ten remont potrwa?
A ja nerwowa jestem, mam jazdy w głowie najróżniejsze. Dom niby przygotowany, w praniu wyjdzie co i jak.
 
reklama
Zapominajko sama wiesz jak to remont! Wymieniamy drzwi wewnętrzne i okazało sie ze gościu nam złe wykończył! Zostawił otwory w podłodze a przecież ościeżnica nie może wisieć w powietrzu :/! I dzisiaj ma przyjść poprawić! A no i ościeżnica ma 4,5 cm ( tyle zachodzi na ścianę) a on nie obrobił w niektórych miejscach nawet po 10 cm! I wiesz jeden przychodzi podłubie, nasyfi a ja ze ścierają latam! Myśle, że remont skączy sie jak drzwi zamontują i będzie to wszystko nareszcie miało ręce i nogi :)! To jeszcze góra dwa tygodnie! Oczywiście wkurza mnie to ciagle niedokonczanie, ale z drugiej strony czas leci mi bardzo szybko i nie mam czasu na myślenie o glupotach :)! A Tobie proponuje dzisiaj i jutro zrobic rodzinne wypady np. do restauracji, na spacer... Spedź te ostatnie chwile przed narodzinami Matyldy z iggy'm i mężusiem może na jakimś placu zabaw ;), pośmiejecie sie i zrelaksujecie a i pogoda dzisiaj chyba w miarę!!!
 
Do góry