reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

My wrocilismy ze szpitala, znowu wor...
Odwiedzilismy ginekologie tez, wiec tak maly w 28tc1d ma 1309g. To ze mniej sie rusza to moja wina bo zbyt malo pije, minim 2,5l dziennie. Jak mnie napoili maly zaczal skakac. Skurczy brak na szczescie. Trafilam na doktorowa mowiaca po polsku:-) byla pod wrazeniem mojej zyrafiej szyjki;-).
A teraz zmykamy do spania:-) spokojnej nocy
 
reklama
Suana dzięki za linka.
Czego dowiedzieliście się na konsultacji genetycznej?
Asiazielona przykro mi, ja niestety też nie pomogę ponieważ nie miałam kłopotu z szyjką.
Wikama nie stresuj się kochana krwiak się na pewno wchłonie, takie rzeczy się zdarzają, tak jak i krwiaki w macicy na początku ciąży, kupe dziewczyn je miało i się wchłaniały, będzie dobrze i oby czas Ci szybko zleciał do następnego USG.
Gatto no weekend w szpitalu to nic fajnego, ale lepiej żeby sprawdzili czy wszystko jest ok. To się wynudzisz na tył łóżku ;-)
Trzymam kciuki żeby było wszystko ok bo jeszcze chwilę mogłabyś pozostać w dwupaku :*
Kochająca_mamo30 ja nie wiem czy z tych szpitalnych czy z innych ankiet które potem wypełniałam, ale dostałam HIPPa i Bobovitę. Dobrze że Lidia no i reszta Twojej rodzinki dochodzą już do siebie! Choróbsko wszędzie panuje, u nas w szpitalu zamknęli porodówkę dla odwiedzających (rodziny) ze względu na choroby!
Zrób fotkę Lidii i prześlij tu nam jak się tak wygina :-) ciekawe pewnie jeszcze trochę i Nina też zacznie takie rzeczy robić :tak:
Fuma_foch przypomnij mi proszę jakie masz TSH bo nie pamiętam? Czy powiedziano Ci, że gdy będziesz szła na badanie TSH to nie wolno połknąć rano tabletki no i pierwsze kilka dni teraz możesz się gorzej czuć.
Ja też szukałam informacji odnośnie zapalenia tarczycy i też mi wyskakiwało Hashimoto ;) zaczęłam jednak dokładnie czytać, no i się dowiedziałam tego co napisałam wcześniej. Jeżeli aTPO masz 88, to wg mnie nie będzie to Hashiomoto. Na następnej wizycie możesz poprosić o USG. Ja biorę dawkę 62,5 - tyle miałam brać w ciąży i podczas karmienia, teraz już odstawiłam karmienie więc sądzę że dawkę będę musiała mieć zmniejszoną.
Dużo czytałam na temat tarczycy, czy ona mogła być odpowiedzialna za to że poroniłam - gwarancji nikt mi nie da, ale wyczytałam, że kobiety, które są na pograniczu "widełek" TSH są bardziej obarczone poronieniem niż te u których TSH wychodzi poza normę, na starania też to może mieć wpływ. Nikt Ci gwarancji nie da, ale tarczyca może mieć na to wpływ - żaden lekarz też nie zaprzeczy. Podsumowując: najgorsze TSH, to takie 3,... ja miałam 3,89. Norma laboratorium która mówi 4,2 - jest normą dla kobiet po menopauzie - ciekawe że tego nikt nie tłumaczy. Kobieta w wieku rozrodczym powinna mieć TSH na poziomie 1,5 - 2.
Myszko gratuluję dobrych wiadomości - no to musisz więcej pić ;-)

Ja tort wczoraj zrobiłam, krem odrobinę za rzadki i się rozjechał ale długo go miksowałam bo chciałąm żeby był całkiem gładki/aksamitny i pewnie się zrobił zbyt ciepły, po wsadzeniu do lodówki zgęstniał, więc jedyna nauczka na przyszłość to pilnować aby krem który nakładam był gęstszy :-p
 
Witam Dziewuszki weekendowo!

Ja mam plan:)!!! Jadę z mężusiem i córcią na zakupy! Wiki potrzebuje jakieś ubranka, więc kupimy i jej i Maluszkowi :)!!! Trzeba popracować nad poziomem endorfin, a co! Doszłam do wniosku że skoro łożysko mam na szyjce to muszę z zakupami zdąrzyć do 30 tygodnia, czyli mam 3 miesiące!!! Wiem, że jeszcze może się przesunąć ale lepiej dmuchać na zimne niż zostać z niczym! A dzisiaj chce kupić nowe deski dobkrojenia do kuchni, może noże i pięknego kwiatka w doniczce, a zakupy zakończymy obiadkiem:) !

Mysiu super, że z dzieciem wszystko ok! A ten wór to męczy Cię Biedactwo, musisz jeszcze trochę wytrzymać a po porodzie zrobisz z nim porządek :*

Fuma proszę o więcej takich przygód! Ja to tak sobie myśle, że Wy to całkiem zwariowaną parą jesteście:)!

Danutaski poproszę o zdjęcie tortu:)


Dziewczynki miłej soboty!!!
 
Wika no meczy, ale co zrobic. Tyle dobrego z tych atakow, ze mamy dodatkowe ktg i usg;-) wiec po co niby bym miala placic ginkowi za extra usg na zadanie, skoro przy ataku robia za darmo;-) z kazdej sytuacji mozna cos pozytywnego wyciagnac jak sie chce:-)
Nam z cotygodniowymi ulotkami dali dzis ulotke sklepu z dzieciecym asortymentem i tak patrze, ze na poczatku lutego bedzie moja karuzela, taniej niz w sieci i butle i pieluchy tetrowe...a poniewaz dzis i samopoczucie mam swietne i slonko wyszlo to pojde sobie zobaczyc co oni tam maja z mojej listy i jak to cenowo wyglada:-) daleko nie jest:-)
 
Hej dziewczynki, witam się sobotnio. Ja dzisiaj w końcu wyszłam na dwór bo już sama ze sobą w domu nie mogłam wytrzymać. Poszłam co prawda tylko na pobliskie targowisko ale i tak mi dobrze zrobiło:tak:

Myszko strasznie Ci współczuję tych problemów z worem.

Nam wczoraj przyjechał leżaczek dla małego-mąż zamówił za punkty premiowe z pracy.A dzisiaj rano pożegnaliśmy kikut pępowinowy raz na zawsze :-)
 
Witam dziewczynki;)
ja też mam kikut;):):) ale po co nie wiem:confused::-p
danatuski piękne zdjęcia ach jak ja bym chciałą sie nauczyć photoshopa...:baffled: już kiedyś próbowałąm ale oprócz zmiany koloru oczu, efektu opalenizny i ewentualnego usunięcia niedoskonałości nic wiuęcej nie umiem:dry:
gatto &&&& za pozostanie jak najdłużej w dwupaku;)
 
Gatto trzymam kciuki za was! Nie dajcie się i wracajcie szybko do domu w dwupaku :)

Myszko współczuję wora.. Jeszcz trochę musisz wytrzymać..

U nas z konsultacji póki co nie wiele wynika. W przyszLym tygodniu będziemy badać nasze kariotypy, a ja dodatkowo trombofilię. Na wyniki czeka się 5-6 tygodni niestety-mam nadzieję, że nie wyjdzie nam nic poważnego..
 
reklama
Ewelka ja pokazalam mlodemu gdy mial 10 lat i sie dopytywal jak jadl jak byl w brzuszku, ubaw mialam niezly z niego:-DSuana badz dobrej mysli, mam nadzieje, ze te badania nic niewykaza i uda sie za nastepnym razem:-)
 
Do góry