reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
u mnie w 6tc5d juz bylo widac serduszko, obys Ty zobaczyla to samo na monitorku &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

a mam pytanie tez Ci bulga w brzuchu po sniadaniu?
 
Cześć dziewczynki,witamy się i my. A poszedł do pracy a my jak zwykle sami cały dzień :(( chyba przejdę się do galerii poszukać ciuszków na jesień bo z nudów umrę w domu. Obiad mam z wczoraj,posprzątane,wyprane i nawet żadnej zaległej książki do czytania...spacer to jedyne wyjście bym nie oszalała dzisiaj.
Elka gratuluję prawka. Teraz tylko siadać za kółkiem i nabierać doświadczenie.Przy maluszku będzie jak znalazł. Ja nie mogę swojego zmusić do zrobienia kursu. Poszliśmy razem 2 lata temu, ja od 1,5roku jeżdżę a on przerwał kurs w połowie bo mu się instruktor nie podobał. Teraz przydałby mi się z prawkiem bo ja nie wiem jak długo jeszcze będę jeździć. Śmieję się, że dopóki mi rąk i nóg starczy bym sięgała do kierownicy i pedałów ale kto wie jak to będzie zimą i jak się będę czuła.

Jak wszystkie to ja też wysyłam fluidki dla staraczek. A co! w kupie siła :) zielone w kolorze nadziei
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Dzień doberek.
Dziecię w przedszkolu, ja wciągnęłam śniadanko i popijam herbatką.

Danutaski super, że w końcu sobie pospałaś troszkę. Trzymam kciuki za wizytę.
A no i u mnie w rodzinie nie było bliźniąt :-D

Elka wyrozumiała jesteś nie ma co.

Nanu spokojności w pracy!

Lenka a skąd ty jesteś, że komunikacja taka do du**? Trzymam kciuki za wizytę. Koniecznie pochwal się fotką!
 
zapominajka za tydz powinno się unormować z tymi dojazdami, u nas zawsze takie cyrki. Tak dla przykładu chłopcy kończą zajęcia o 12.15 a autobus odwożący jest o 13.45 i w domu by byli o 14 więc ich odbieram bo mam nie daleko a i tak bym musiała płacić za ten dodatkowy czas, a na świetlicy to i tak się jeszcze w życiu naczekają. Ksiązki dla 4 latka 70 zł, do zerówki 150 zł, do tego kasa na wyprawkę 1oozł na łebka. w przyszłym tyg muszę przynieśc 420 zł, rewelacja:no:. do tego jeszcze ubezpieczenie, za herbatkę,5 składki na klasowe i 5 na przedszkole, ale nie będe płacić z góry tylko to co przysługuję na miesiąc. A przedszkolę niby publiczne, zresztą za rok zmykamy do szkoły, Antek pójdzie do zerówki w szkole A tomka planuję posłąć rok wcześniej do 1 klasy, jeśli oczywiście się będzie nadawał. Nie chciałabym żeby chodzili razem do klasy.

Nanu śluz ????? coś dziwnego to może być na fasolkę
 
reklama
Do góry