reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@aga_agi U mnie już lepiej czasami mnie jeszcze zemdli i troszkę kręgosłup doskwiera może dzidzia gdzieś na nerw uciska.No i cukrzyca tak jak u Ciebie jutro mam wizytę w poradni diabetologicznej.Do tego delikatna niedoczynnosc tarczycy.Czekamy do wizyty ,żeby się dowiedzieć co tam siedzi w środku [emoji4].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzisiaj czuję się już bardzo dobrze. Meczyły mnie okrutne mdłości i cukrzyca dopadła no ale przecież wszystko zniosę. A u Was?
@InezkaK dziękuję kochana, yrzymam za Was mocno kciuki, mocno, mocno....
@mfifi04 @Ewela za Was też <3
Aga wspaniale :)

naprawde nie chcecie listy ile macie brzuchatek, bo widzę, że troche jest a to jest budujace dla reszty dziewczyn :)

PS
Dziewczynki ja teraz "sluzbowo" :)
Może wiecie lub nie ale zapraszamy MAMY do konkursu :)
Link do: Konkurs! W naturze mojego dziecka jest ...
 
@nafoczka jeżeli jest lista ciąż po stracie to Ja się zapiszę z chęcią[emoji6][emoji6][emoji6]tylko co mam podać???

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Zatem zapraszam pierwsza chetna bo wygląda to tak:
Link do: Ciaza po poronieniu- lista oczekujących mam
A ja potrzebuje jedynie przewidywanej daty porodu :*
Potem po urodzeniu dzidziusia przerzucam informacje na listę bobaskow :)
Spójrzcie ile już ich mamy odkąd to śledzę :)
Link do: ŻYCIE CUDEM JEST - NASZE MALENSTWA
@ALUNIA jak u diabetologa?
@nafoczka zapiszę się ale jeszcze daj mi chwilkę ☺
Oczywiście, ja doskonale rozumiem wszelkie obawy i będę proponowac ale i cierpliwie czekać na wasz moment :*
 
@aga_agi łącznie spędziłam tam z 2 h ,bo wizyta u lekarza, pobranie krwi do badań i do tego edukacja o sposobie żywienia i pomiarze cukru.Od jutra startuje z dietą i kuciem się i okaże się czy dieta sama wystarczy czy będzie konieczna insulina.Troszkę mnie to przeraża, bo muszę wszystko pod pomiary ustawić,ale zdrowie dziecka najważniejsze.No i niestety lekarz mi źle skierowanie wypisał i musiałam zaraz wracać ,a to 100 km ,żeby zdążyć na jego wizyty,bo tylko w czwartki przyjmuje ,bo potrzebowałam nowe z dzisiejszą data [emoji53].Wstawię Ci zalecenia co do diety może będą przydatne .
1508446358-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem, jestem. U NAS(!) Wszystko cudnie. Jest serducho, 6t+3d wg usg. Ciupnek ma 6mm. Dokrtor powiedział, że zupełnie inaczej wygląda ta ciąża i że jest bsrdzo ładna. Jestem szczęśliwa...
Super[emoji1] bardzo się cieszę teraz to na pewno będzie wszystko dobrze [emoji1] trzymajcie się cieplutko[emoji8]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@aga_agi łącznie spędziłam tam z 2 h ,bo wizyta u lekarza, pobranie krwi do badań i do tego edukacja o sposobie żywienia i pomiarze cukru.Od jutra startuje z dietą i kuciem się i okaże się czy dieta sama wystarczy czy będzie konieczna insulina.Troszkę mnie to przeraża, bo muszę wszystko pod pomiary ustawić,ale zdrowie dziecka najważniejsze.No i niestety lekarz mi źle skierowanie wypisał i musiałam zaraz wracać ,a to 100 km ,żeby zdążyć na jego wizyty,bo tylko w czwartki przyjmuje ,bo potrzebowałam nowe z dzisiejszą data [emoji53].Wstawię Ci zalecenia co do diety może będą przydatne .
1508446358-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
czy ja to moge pobrac na wątek z poradami bb?
 
reklama
Do góry