reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Cześć dziewczyny.
Czytam sobie to wasze forum od kilku dni i stwierdziłam że dołączę też do was :) chciałam jednak najpierw doczytac zanim się odezwę. I tak czytałam 5 dni, aż w międzyczasie pokazał się wynik bardzo bardzo malutkiej bety (14,3). Jestem mega przerażona, tym bardziej że beta w 34 dc była 1.8 a w 36 dc 14.3. Ale byłam u gin i powiedziała że jest w porządku :)
Widzę tutaj sporo znajomych twarzy - @roxie123 @mfifi04 @Marika92. Poza tym widzę też osoby które kiedyś udzielały się na wątku ciąża po poronieniu - @AnetaManiak i @Asia2104. Widzę że się wam udało, czego bardzo mocno gratuluję i trzymam kciuki :)
@AnetaManiak czytałam że ty też zaczynałas ciążę z bardzo niska beta. A to było przed terminem @ czy już po, jeśli mogę wiedzieć?

Jeśli pozwolicie, to chętnie z wami zostanę też :)
 
Cześć dziewczyny.
Czytam sobie to wasze forum od kilku dni i stwierdziłam że dołączę też do was :) chciałam jednak najpierw doczytac zanim się odezwę. I tak czytałam 5 dni, aż w międzyczasie pokazał się wynik bardzo bardzo malutkiej bety (14,3). Jestem mega przerażona, tym bardziej że beta w 34 dc była 1.8 a w 36 dc 14.3. Ale byłam u gin i powiedziała że jest w porządku :)
Widzę tutaj sporo znajomych twarzy - @roxie123 @mfifi04 @Marika92. Poza tym widzę też osoby które kiedyś udzielały się na wątku ciąża po poronieniu - @AnetaManiak i @Asia2104. Widzę że się wam udało, czego bardzo mocno gratuluję i trzymam kciuki :)
@AnetaManiak czytałam że ty też zaczynałas ciążę z bardzo niska beta. A to było przed terminem @ czy już po, jeśli mogę wiedzieć?

Jeśli pozwolicie, to chętnie z wami zostanę też :)
Hejka[emoji6][emoji6][emoji6]
Przed terminem @ bo Moje cykle zawsze były długie. Beta była robiona jakieś 8dpo. Ja w takie małe bety wierzę bo Mój szkrab w brzuszku jest na to dowodem. Zresztą jest jeszcze Natka z naszego wątku która też zaczynała z tak niską betą i ma córeczkę[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roki_1991 dodam Ci jeszcze, że Moja owulacja była po stymulacji i zastrzyku. I wypadła jakoś w 17-18dc. A Moje cykle normalnie trwały około 40dni. No i Moja beta była niższa od Twojej [emoji6][emoji6][emoji6]12.5[emoji4]
Także spokojnie głowa do Góry napewno maleństwo się już tam u Ciebie rozwija[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny udzielam sie na forum ciaza po... I tez tu kojarze sporo osob z niego;) bardzo licze na waszd doświadczenia jesli chodzi o poczatek starań po stracie.12.09 stracilam samoistnie ale 15.09 musialam miec zabieg ale chyba byla jakas mala ingerencja jesli to mozliwe bo nic nie plamilam i po 28 dniach pojawila sie@ we wt wizytuje u gina , zrobilam sporo badan na zespol antyfosfolipidowy, tarczycowe przeciwciała i na lozysko i wszystkie przeciwciała i witaminy i nawet boreliozy nie mam;) wyniki ok costam do skonsultowania z ginem ale najwazniejsze rzeczy ok.no byl ten zabieg chociaz regeneracja szybciutka, myslicie ze mozna sie juz starac? Jak bylo u was? Dodam ze zaszlam w ciaze od razu, implantacja ladna ale rozwoj zatrzymal sie na 4 tyg:( stracilam w 7tc i wciaz na usg mialam tylko pierscionek z brylantem:( alez byl to mimo wszystko piekny brylant.bede baaaardzo wdzieczna za odpowiedz i z calego serca gratuluje i ciesze sie z potywnych wynikow stran dziewczyn! To super!
 
reklama
Hej dziewczyny udzielam sie na forum ciaza po... I tez tu kojarze sporo osob z niego;) bardzo licze na waszd doświadczenia jesli chodzi o poczatek starań po stracie.12.09 stracilam samoistnie ale 15.09 musialam miec zabieg ale chyba byla jakas mala ingerencja jesli to mozliwe bo nic nie plamilam i po 28 dniach pojawila sie@ we wt wizytuje u gina , zrobilam sporo badan na zespol antyfosfolipidowy, tarczycowe przeciwciała i na lozysko i wszystkie przeciwciała i witaminy i nawet boreliozy nie mam;) wyniki ok costam do skonsultowania z ginem ale najwazniejsze rzeczy ok.no byl ten zabieg chociaz regeneracja szybciutka, myslicie ze mozna sie juz starac? Jak bylo u was? Dodam ze zaszlam w ciaze od razu, implantacja ladna ale rozwoj zatrzymal sie na 4 tyg:( stracilam w 7tc i wciaz na usg mialam tylko pierscionek z brylantem:( alez byl to mimo wszystko piekny brylant.bede baaaardzo wdzieczna za odpowiedz i z calego serca gratuluje i ciesze sie z potywnych wynikow stran dziewczyn! To super!
Ja starałam się od razu, ale udało się dopiero po 5 cyklach.Po stracie byłam jeszcze na kontroli,żeby sprawdzić czy wszystko się wyczyściło i nie miałam zabiegu tylko poroniłam farmakologicznie.Lekarze zwykle sugerują, żeby odczekać chociaż 3 cykle, ale to sprawa indywidualna i ja nie chciałam tyle czekać.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry