reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Jestem, jestem. U NAS(!) Wszystko cudnie. Jest serducho, 6t+3d wg usg. Ciupnek ma 6mm. Dokrtor powiedział, że zupełnie inaczej wygląda ta ciąża i że jest bsrdzo ładna. Jestem szczęśliwa...
Aj to świetna wiadomość!!!!!!! Bardzo Bardzo Bardzo się cieszę. Kochana teraz to już będzie napewno wszystko dobrze. Wierzę w to całym sercem!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@aga agi bardzo sie cieszę razem z tobą [emoji8][emoji182]
@Anetka co tam u ciebie i twojego malenkiego Adasia (chyba dobrze pamietam) [emoji12][emoji8]
@Ewela czekam ma twoje dwie pieknr kreseczki [emoji110][emoji182]
Dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki [emoji110][emoji176]
Oczywiscie czytam was w miare mozliwosci ale nie chce mi sie odzywać [emoji19]


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@aga agi bardzo sie cieszę razem z tobą [emoji8][emoji182]
@Anetka co tam u ciebie i twojego malenkiego Adasia (chyba dobrze pamietam) [emoji12][emoji8]
@Ewela czekam ma twoje dwie pieknr kreseczki [emoji110][emoji182]
Dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki [emoji110][emoji176]
Oczywiscie czytam was w miare mozliwosci ale nie chce mi sie odzywać [emoji19]


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Hejka[emoji8][emoji8][emoji8]tak u Nas wszystko w porządku. Adaś rządzi w brzusiu jak by tam dyskoteki sobie urządzał[emoji6][emoji6][emoji6]najbardziej to lubi rano poskakać Mi po pełnym pęcherzu
A co U Ciebie???? Jak tam ksiezniczksiężniczka?? No i staracie się dalej czy odpuściliście???

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bardzo dobra wiadomość to teraz będzie już z górki, a jak samopoczucie?

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzisiaj czuję się już bardzo dobrze. Meczyły mnie okrutne mdłości i cukrzyca dopadła no ale przecież wszystko zniosę. A u Was?
@InezkaK dziękuję kochana, yrzymam za Was mocno kciuki, mocno, mocno....
@mfifi04 @Ewela za Was też <3
 
Do góry