reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Czesc :) wszyscy czekaja na Ewele czy sie uda czy nie. Ja wczesniej pisalam ze mam objawy (wszystkie mamy objawy gdy pragniemy ciazy) powinnam dostac jutro okres. Dalej twierdze ze chyba sie udalo... ale odczekam. Dzisiaj mialam bardzo male krwawienie tez bym powiedziala ze plamka i nic wiecej a bole brzucha jak na @ od paru dni juz


Gesendet von iPhone mit Forum BabyBoom
Mnie przed tym jak się udało z 7 dni przed @ bolał brzuch jak by miała przyjść i jeszcze długo po pozytywnym teście.Tak to piersi powiększone, ale to też jak na @ i może raz niestrawność.Tak to do 9 tc objawów ciąży brak.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie przed tym jak się udało z 7 dni przed @ bolał brzuch jak by miała przyjść i jeszcze długo po pozytywnym teście.Tak to piersi powiększone, ale to też jak na @ i może raz niestrawność.Tak to do 9 tc objawów ciąży brak.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Alunia to który już u Ciebie tc?
 
Ogólnie czuje się dobrze jest bol brzucha jak na okres ale juz nie tak mocno odczuwalny, czekam do czwartku. Bardzo bym chciała żeby okazał się czesliwym dla mnie dniem ale mam mieszane uczucia. Nie pozostało mi nic innego jak czekać.

A Ty jak sie czujesz ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam teraz migreny codziennie i mdłości.Obstawiam, ze to wina progesteronu, a nie mogę go na razie odstawić,bo w 11 tc i 12 tc były te plamienia.Zmniejszyłam trochę dawkę ,bo z duphastonu wróciłam do luteiny dopochwowej ,a nie chcę tam nic po drażnić ,a wizyta w czwartek i lekarz będzie decydował co dalej.Do tego zrobiła mi się niedoczynność tarczycy i będę zabijać.Endo mówi, ze już przed ciążą miałam ,bo wysoka prolaktyna idzie w parze z tarczyca i już pewnie będę brać leki do końca życia.No i najprawdopodobniej na dokładkę cukrzyca ciążowa, bo mam za wysoki cukier naczczo i zrobiłam glukoze w czwartek na wizycie się okaże.Raczej wyjdzie ,bo w czerwcu jak robiłam to wyszedł w górnych granicach normy , a mama ma cukrzycę i babcia miała.No i nie wiem co z moczem ,bo robiłam posiew,bo bardzo dużo baterii.Leki wybrałam i żurawinę piję, ale i tak mi się to nie podoba.Morfologia dobra zawsze jakiś plus [emoji16].Wszystko się jakoś wytrzyma byle donosic do szczęśliwego rozwiązania.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam teraz migreny codziennie i mdłości.Obstawiam, ze to wina progesteronu, a nie mogę go na razie odstawić,bo w 11 tc i 12 tc były te plamienia.Zmniejszyłam trochę dawkę ,bo z duphastonu wróciłam do luteiny dopochwowej ,a nie chcę tam nic po drażnić ,a wizyta w czwartek i lekarz będzie decydował co dalej.Do tego zrobiła mi się niedoczynność tarczycy i będę zabijać.Endo mówi, ze już przed ciążą miałam ,bo wysoka prolaktyna idzie w parze z tarczyca i już pewnie będę brać leki do końca życia.No i najprawdopodobniej na dokładkę cukrzyca ciążowa, bo mam za wysoki cukier naczczo i zrobiłam glukoze w czwartek na wizycie się okaże.Raczej wyjdzie ,bo w czerwcu jak robiłam to wyszedł w górnych granicach normy , a mama ma cukrzycę i babcia miała.No i nie wiem co z moczem ,bo robiłam posiew,bo bardzo dużo baterii.Leki wybrałam i żurawinę piję, ale i tak mi się to nie podoba.Morfologia dobra zawsze jakiś plus [emoji16].Wszystko się jakoś wytrzyma byle donosic do szczęśliwego rozwiązania.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom

Jaki pech! Wszystko na naraz. Ja kontrolowalam tarczyce przed staraniami ale nigdy nie wiadomo jak szybko to sie rozwinie. Po porodzie pewnie powiesz ze dla maluszka bylo warto przecierpiec. To nie powinno zagrazac ciazy. Z chorobami tarczycy jak nie sa ustalone jeszcze öeli ciezko zajsc w coaze ale potem powinno byc wszystko ok :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wroni trzymam kciuki żeby się udało :) jakie masz objawy? Ja mam dziś 24dc też czekam :) z objawów to tylko takie typowo okresowo-ciazowe czyli nic mi nie mówią poza tym że coś na pewno przyjdzie hehe

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alunia87 ja też mam niedoczynność i biorę naprzemiennie euthyrox 50i 75 ogólnie no będę musiała to brać już do końca życia ale nie jest ro uciążliwe :) a na cukier dziewczyny dostają metformax to pewnie się ureguluje :) ja go biorę ale na obniżenie androstendionu i się udało ho obniżyć :)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wroni trzymam kciuki żeby się udało :) jakie masz objawy? Ja mam dziś 24dc też czekam :) z objawów to tylko takie typowo okresowo-ciazowe czyli nic mi nie mówią poza tym że coś na pewno przyjdzie hehe

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom

To jeszcze pare dni cierpliwosci!
Ja mam dostac jutro okres. Ale do tej pory wysyp pryszczy na biuscie ramionach i twarzy. Straszne ciagnienie na samym dole. Tak tydzien po owu male przeziebienie goraczka. No i te bole jak na okres od 2 dni i dzisiaj bole krzyzowe. Czyli... albo okres albo ciaza. Jak jutro okres nie przyjdzie to testuje w czwartek. Normalnie to bym zrobila jutro po poludniu ale pije bardzo duzo wody wiec wieczorem moze juz byc mocz rozrzedzony.
Dam Znac! W sumie to w tym cyklu bylo mi tak obojetne wszystko ze pilam normalnie i nie zwracalam na nic uwagi czy zdrowo czy nie zdrowo. ;P


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jaki pech! Wszystko na naraz. Ja kontrolowalam tarczyce przed staraniami ale nigdy nie wiadomo jak szybko to sie rozwinie. Po porodzie pewnie powiesz ze dla maluszka bylo warto przecierpiec. To nie powinno zagrazac ciazy. Z chorobami tarczycy jak nie sa ustalone jeszcze öeli ciezko zajsc w coaze ale potem powinno byc wszystko ok :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie w czerwcu przed ciążą miałam 2,800 niby nie najlepsza ,ale w miarę w normie, a później hop 5,200.Nie potrzebnie słuchałam gina ,ze jest ok ,bo tak to bym wcześniej to leczyla.Endo mówiła ,ze mogłam stracić wcześniej ciąże nawet przez tą tarczyce i ogólnie te problemy z zajściem też mogły być tym spowodowane, a prolaktyna dodatkowo wszystko blokowala.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry