reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Dziękuję za miłe słowa :* u Ciebie też się uda wkoncu, każda z nas zasługuje na swój promyczek :)

Dziewczyny pytanie z innej beczki jestem 8dpo zastanawiam się kiedy beta by wyszła? Czy się nie wybrać jutro lub w środę :)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję za miłe słowa :* u Ciebie też się uda wkoncu, każda z nas zasługuje na swój promyczek :)

Dziewczyny pytanie z innej beczki jestem 8dpo zastanawiam się kiedy beta by wyszła? Czy się nie wybrać jutro lub w środę :)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana poczekaj jeszcze tak z 3 albo i 4 dni. Żebyś się później po prostu nie stresowała jak beta wyjdzie za niska. Uwierz Mi wiem coś o tym i Natka też[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewela i jak sytuacja? Kiedy idziesz na ta bete?

iv09zbmhlcesvvs1.png
 
Hej dziewczyny, piszę znów do was bo nam więcej czasu z tego względu że jestem na L4.... I mam do was pytanie, czy @ po ciąży wraca do stanu pierwotnego? Tzn zazwyczaj miałam ją po 28 / 29 dniach chyba że faktycznie coś się w danym mc działo - jakiś antybiotyk, wyjazdy za granicę czy stres to wtedy z wiadomych względów kilka dni w tą czy w tą się przesuwała. Teraz po poronieniu pierwsza @ przyszła po 34 dniach, kolejna po 33 a ta już po 30. Myślicie że wróci do tych 28? Czy może się tak wahać? I jedno co mnie bardzo dziwi nie mam poza poddenerwowaniem i wybuchami gorąca parę dni przed żadnych objawów. A kiedyś bolały mnie piersi nie do wytrzymania. A sam pierwszy dzień @ był koszmarem - bez ketonatu ani rusz bo no-spa miała znikome działanie. Teraz pierwszy dzień jest hmmm w sumie w miarę normalny, czuję lekkie pobolewanie w dole brzucha ale bez wielkiego szału. Kiedyś nawet przy siusianiu w trakcie @ myślałam że zejdę (sorki za szczegóły ale każda z nas jest kobietą i chyba wiemy o czym mówię) :) myślicie że ciąża mimo że zakończona niepowodzeniem mogła tyle zmienić? Nie powiem bo na plus [emoji809] bo już można powiedzieć nie zdycham pierwszego dnia a mogę normalnie funkcjonować, a sama@ też mam wrażenie że jest delikatniejsza.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, piszę znów do was bo nam więcej czasu z tego względu że jestem na L4.... I mam do was pytanie, czy @ po ciąży wraca do stanu pierwotnego? Tzn zazwyczaj miałam ją po 28 / 29 dniach chyba że faktycznie coś się w danym mc działo - jakiś antybiotyk, wyjazdy za granicę czy stres to wtedy z wiadomych względów kilka dni w tą czy w tą się przesuwała. Teraz po poronieniu pierwsza @ przyszła po 34 dniach, kolejna po 33 a ta już po 30. Myślicie że wróci do tych 28? Czy może się tak wahać? I jedno co mnie bardzo dziwi nie mam poza poddenerwowaniem i wybuchami gorąca parę dni przed żadnych objawów. A kiedyś bolały mnie piersi nie do wytrzymania. A sam pierwszy dzień @ był koszmarem - bez ketonatu ani rusz bo no-spa miała znikome działanie. Teraz pierwszy dzień jest hmmm w sumie w miarę normalny, czuję lekkie pobolewanie w dole brzucha ale bez wielkiego szału. Kiedyś nawet przy siusianiu w trakcie @ myślałam że zejdę (sorki za szczegóły ale każda z nas jest kobietą i chyba wiemy o czym mówię) :) myślicie że ciąża mimo że zakończona niepowodzeniem mogła tyle zmienić? Nie powiem bo na plus [emoji809] bo już można powiedzieć nie zdycham pierwszego dnia a mogę normalnie funkcjonować, a sama@ też mam wrażenie że jest delikatniejsza.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja po urodzeniu syna przestałam mdleć w trakcie @ zawsze towarzyszyły mi bóle krzyżowe to trwało pierwsze dwa dni @. A po porodzie dodam , że CC nie mogę narzekać . Teraz mogę funkcjonować. Zobaczymy jak będzie teraz po łyżeczkowaniu , bo nadal czekam na @.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też miałam łyżeczkowanie ale bez problemów i bez powikłań po 34 dniach właśnie przyszła pierwsza @ co prawda ta pierwsza była dość bolesna ale dwie kolejne SZOK jak nigdy mogę biegać skakać itd oczywiście to przykłady, w każdym razie kiedyś pierwszy dzień był nie do wytrzymania i nie przesadzam.. Po prostu mogłam tylko leżeć i nic więcej... Teraz jestem w szoku że jest tak można powiedzieć dobrze...

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mojej @ nie ma już 42dni trochę mnie to martwi. U mnie też bez powikłań i problemów łyżeczkowanie.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mojej @ nie ma już 42dni trochę mnie to martwi. U mnie też bez powikłań i problemów łyżeczkowanie.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Poczekaj cierpliwie jeszcze parę dni, jeśli nic cie nie boli, nic się nie dzieje, myślę że przyjdzie za parę dni :) a jeśli nie przyjdzie pójdź do ginekologa :) na pewno coś zaradzi ;) a może już nie przyjdzie :)?! I znów zobaczysz [II] :)

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Poczekaj cierpliwie jeszcze parę dni, jeśli nic cie nie boli, nic się nie dzieje, myślę że przyjdzie za parę dni :) a jeśli nie przyjdzie pójdź do ginekologa :) na pewno coś zaradzi ;) a może już nie przyjdzie :)?! I znów zobaczysz [II] :)

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie takowe mam objawy jak na 2 kreseczki. Jakieś dwa tygodnie temu robiłam test wyszedł negatywny dziś kupie i zrobię znowu dla pewności. A jeśli będą negatywne to zapisze się do gina. Idealnie byłoby gdyby to były dwie kreseczki.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry