reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Właśnie takowe mam objawy jak na 2 kreseczki. Jakieś dwa tygodnie temu robiłam test wyszedł negatywny dziś kupie i zrobię znowu dla pewności. A jeśli będą negatywne to zapisze się do gina. Idealnie byłoby gdyby to były dwie kreseczki.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki jak chyba każda za każdą tutaj :* [emoji106] [emoji188]

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewela i jak sytuacja? Kiedy idziesz na ta bete?

iv09zbmhlcesvvs1.png
Narazie okresu brak, na bete pójdę w czwartek. Dzisiaj idę na noc i jutro kończę o 8 rano więc w czwartek będzie tak na spokojnie o ile nie pojawi się okres :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@marika tak może być. Zmiany miałam ogromne po porodzie i nawet było mi na początku dziwnie. Bez bólu jakiegoś tragicznego, wcześniej z bólu aż drętwiały mi nogi, nie mogłam chodzić.
 
@xxEwelaxx myślę, ze ten czwartek jest spoko ,bo nie będziesz nie potrzebnie się stresować,a ja trzymam kciuki ,żeby cholera nie przyszła [emoji110].Ogólnie jak się czujesz dalej jak by @ miała przyjść?Może te różowe plamienie to była implantacja dopiero i dla tego tak niska beta [emoji53].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc :) wszyscy czekaja na Ewele czy sie uda czy nie. Ja wczesniej pisalam ze mam objawy (wszystkie mamy objawy gdy pragniemy ciazy) powinnam dostac jutro okres. Dalej twierdze ze chyba sie udalo... ale odczekam. Dzisiaj mialam bardzo male krwawienie tez bym powiedziala ze plamka i nic wiecej a bole brzucha jak na @ od paru dni juz


Gesendet von iPhone mit Forum BabyBoom
 
reklama
@xxEwelaxx myślę, ze ten czwartek jest spoko ,bo nie będziesz nie potrzebnie się stresować,a ja trzymam kciuki ,żeby cholera nie przyszła [emoji110].Ogólnie jak się czujesz dalej jak by @ miała przyjść?Może te różowe plamienie to była implantacja dopiero i dla tego tak niska beta [emoji53].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Ogólnie czuje się dobrze jest bol brzucha jak na okres ale juz nie tak mocno odczuwalny, czekam do czwartku. Bardzo bym chciała żeby okazał się czesliwym dla mnie dniem ale mam mieszane uczucia. Nie pozostało mi nic innego jak czekać.

A Ty jak sie czujesz ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry