reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Myślę że i tak nic z tego

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Pojdz jutro jeszcze raz na bete. Zobaczysz wtedy czy rosnie czy maleje. Bedziesz miala wszystko jasne.

iv09zbmhlcesvvs1.png
 
reklama
Ja Wam powiem tak... sama po sobie , nadzieje miałam do końca .
Przez ostatnie miesiące świrowałam na testach miałam jakies cienie a beta nie była ciążowa szłam zobaczyc czy rośnie bez sensu i przychodziła @ . Później odpuściłam przestałam mysleć o staraniach no i teraz miałam tak , ze kreska była mocna po 3 dniach zrobiłam bete była 7 radośc bo ciąża ... i z kazdym dniem ta kreska znikała beta była już około 2 więc wiedziałam że już po wszystkim . Było mi smutno ale z drugiej strony zobaczyłam pozytyw w tym ,że mój organizm zareagował na leki i coś się zadziało . Po tylu przejściach nie podchodze juz do tego tak emocjonalnie ... wypaliłam się .

Ewela Ty sama wiesz najlepiej jakie masz cykle... ale gdyby była ciąża to by była , wynik bety juz by ja pokazał to takie moje zdanie , i nie chce Cię tutaj dołować tylko teraz jestem realistką i jesli zastrzyk był 17go wrzesnia to jest około 16dni ... zagnieżdżenie jest między 6-9dniem patrząc na najpóźniejszą opcję 12 dni to betai tak by już była... Nie ma się co załamywać ;* trzeba walczyć dalej ... widzę ,że nie macie stopek na dole ile strat masz za sobą ?
 
Ja Wam powiem tak... sama po sobie , nadzieje miałam do końca .
Przez ostatnie miesiące świrowałam na testach miałam jakies cienie a beta nie była ciążowa szłam zobaczyc czy rośnie bez sensu i przychodziła @ . Później odpuściłam przestałam mysleć o staraniach no i teraz miałam tak , ze kreska była mocna po 3 dniach zrobiłam bete była 7 radośc bo ciąża ... i z kazdym dniem ta kreska znikała beta była już około 2 więc wiedziałam że już po wszystkim . Było mi smutno ale z drugiej strony zobaczyłam pozytyw w tym ,że mój organizm zareagował na leki i coś się zadziało . Po tylu przejściach nie podchodze juz do tego tak emocjonalnie ... wypaliłam się .

Ewela Ty sama wiesz najlepiej jakie masz cykle... ale gdyby była ciąża to by była , wynik bety juz by ja pokazał to takie moje zdanie , i nie chce Cię tutaj dołować tylko teraz jestem realistką i jesli zastrzyk był 17go wrzesnia to jest około 16dni ... zagnieżdżenie jest między 6-9dniem patrząc na najpóźniejszą opcję 12 dni to betai tak by już była... Nie ma się co załamywać ;* trzeba walczyć dalej ... widzę ,że nie macie stopek na dole ile strat masz za sobą ?
Jedno stratę w lipcu 2016 :( staramy się ponad rok i nic dlatego tak do tego podchodzę już momentami mam dość

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :* ja tam z rana bo obudziłam się przez koszmar i już nie zasnę niby nie był straszny ale mega napięcie we mnie wywołał.. Ogólnie ciągle mi się coś śni ostatnio a dziś już raz się budziłam bo śniło mi się coś innego i zmieniło się na ten koszmar.. Eh albo dupek mi nie służy albo mamy jakąś pełnię już od początku weekendu hehe co tam? Jak plany na dziś? Ja przez to wstałam pół godz wcześniej wiec zdążę przed pracą jeszcze z psem wyjść na dłużej :)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja po dupku mam cała twarz wysypana.Do tego brzuch mnie po nim bolał i nasilił mi mdłości.Teraz jak odstawiłam i wróciłam do luteiny to po objawach tylko wysypka została.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@xxEwelaxx Ja bym czekała spokojnie jeszcze na rozwój sytuacji. Mi testy wychodziły pozytywne a Moja beta była 12.5 pamiętasz. I zobacz już niedługo półmetek. Także poczekaj bo beta mimo wszystko może się zacząć podnosić.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry