reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Mialam przez jakis czas kwas foliowy ten na recepte a wczesniej pilam miovarian i jeszcze wczesniej infolic i chyba od jutra do nich wrócę zobacze co bedzie u mnie w aptece [emoji6]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi lekarz polecił inofem mówił że to to samo co inofolic tylko tańszy :) zapytaj w aptece

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@AnetaManiak można powiedzieć że choroba puściła prawie po 2 tygodniach. Nadal jestem na zwolnieniu, w poniedziałek idę do pracy. Termin @ na wtorek. Dziś 25 dc wczoraj zrobiłam test tak sobie nie wiem po co i była jasniutka druga kreska, ale nie jaram się bo b yc może to pregnyl on tak działa i dość długo się utrzymuje w oranizmie

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Oby to nie było od leków tylko upragniona dzidzia,będę trzymać kciuki [emoji110].Wątek czerwcowy czeka.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@xxEwelaxx oj bo wiesz Ja to do tych niecierpliwych należę[emoji1][emoji1][emoji1]no ale poczekam na te śliczne dwie kreseczki[emoji6][emoji6][emoji6]tym razem szczęśliwe[emoji4][emoji4][emoji4]

Oj tak synuś daje kopniaczki. Ale jak tatuś przykłada rękę do brzuszka to synuś robi Mu psikusa i przestaje


A muszę Wam się pochwalić co zrobiłam dla małego
1506622900-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Aneta zdolna bestia z Ciebie [emoji16][emoji4]

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 witaj... widzę że u Ciebie tak jak u mnie - 3 straty.. przykro mi :(

@AnetaManiak radzimy sobie całkiem nieźle, dzięki że pytasz :) teraz mamy taki w sumie "najgorszy" tydzień bo mój mąż ma popołudniówki więc wieczorem jestem sama ;) a muszę przyznać że kąpiel i przygotowanie do spania dwójki maluchów i to mniej więcej o tej samej godzinie jest nie lada wyczynem :D ale mam coraz większą wprawę hihi ;)
Anetka cudne ciuszki! Ale ja bym chciała mieć taki talent :)

@Wroni witaj.. moje trzy pierwsze ciąże zakończyły się poronieniem więc wiem co czujesz. Moim zdaniem dużą rolę odgrywa niemyślenie o staraniach. My staraliśmy się ponad 3 lata (w tym czasie 3 straty). W 4 i 5 ciążę zaszłam w cyklach w których zupełnie odpuściłam myślenie, liczenie, obserwowanie siebie. Myślę, że psychika może dużo blokować.

@××Ewela×× jak już 10 dni minęło to myślę, że szansa jest że to jednak nie pozostałości pregnylu!! trzymam kciuki :)) a bierzesz jedną ampułkę czy dwie (dawka 5000 czy 10000)? ja zawsze brałam podwójną i ok 11-12 dnia po już nie wychodziło na testach. Wcześniej nie sprawdzałam.

@InezkaK nie trać nadziei! o wiesiołku ja też dużo słyszałam dobrego, choć przyznam że sama nie stosowałam. Pamiętam tylko że ważne żeby brać go tylko do owulacji a później odstawić więc jak się zdecydujesz to pamiętaj o tym. Dziewczyny na innym wątku właśnie pisały że oeparol brały.
 
Czesc @90_natka
Dziekuje za mile slowa. Probuje i tym nie myslec, ale jak tylko zbliza sie czas do @ i mam goraczke albo bole na dole mysle ze moze sie jednak udalo.
A ty teraz starasz sie i 3 dzieciatko?

Buziaki :)


Gesendet von iPhone mit Forum BabyBoom
 
Czesc @90_natka
Dziekuje za mile slowa. Probuje i tym nie myslec, ale jak tylko zbliza sie czas do @ i mam goraczke albo bole na dole mysle ze moze sie jednak udalo.
A ty teraz starasz sie i 3 dzieciatko?

Buziaki :)


Gesendet von iPhone mit Forum BabyBoom
Znam to, też im bliżej @ tym bardziej wsłuchiwałam się we wszystkie objawy. A temperaturę mierzysz cały cykl czy tak teraz tylko?
U nas już po staraniach :) dopiero niedawno urodziłam 2 dziecko :) mój syn właśnie dziś kończy 6 tygodni :) a córka ma 2 lata.
 
Znam to, też im bliżej @ tym bardziej wsłuchiwałam się we wszystkie objawy. A temperaturę mierzysz cały cykl czy tak teraz tylko?
U nas już po staraniach :) dopiero niedawno urodziłam 2 dziecko :) mój syn właśnie dziś kończy 6 tygodni :) a córka ma 2 lata.

To gratuluje :)
Dziecko to najwiekszy skarb i moj najwazniejszy cel w zyciu.

Wiem kiedy mam stan podgoraczkowy bo zawsze mm wtedy deeszcze jestem söiaca jest mi zimno... ale nie mierze caly cykl. Wiem na pewno kiedy mam owulacje bo mam wtedy typowe bole. Bylam na usg i to sie tez potwierdzilo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@90_natka bardzo bym chciała żeby to nie był pregnyl. Ja biorę jedno dawkę 5000, w wtorek termin @ oby nie przyszła.

A u Ciebie jak tam ? Jak dzieciaki ? :) zdrowi jesteście?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry