reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

To gratuluje :)
Dziecko to najwiekszy skarb i moj najwazniejszy cel w zyciu.

Wiem kiedy mam stan podgoraczkowy bo zawsze mm wtedy deeszcze jestem söiaca jest mi zimno... ale nie mierze caly cykl. Wiem na pewno kiedy mam owulacje bo mam wtedy typowe bole. Bylam na usg i to sie tez potwierdzilo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję :)
Ciężko stwierdzić czy teraz stan podgorączkowy może świadczyć o ciąży, ale oczywiście życzę żeby tak właśnie było :) ale myślę że jeśli objawy się utrzymają to 11-12 dni po owulacji możesz już zrobić czuły test. Ja miałam każdy cykl monitorowany i stymulowany zastrzykiem na pęknięcie pęcherzyka więc też dokładnie wiedziałam kiedy jest owulacja i w każdej ciąży właśnie w 12 dpo testy już były pozytywne.
 
reklama
@90_natka bardzo bym chciała żeby to nie był pregnyl. Ja biorę jedno dawkę 5000, w wtorek termin @ oby nie przyszła.

A u Ciebie jak tam ? Jak dzieciaki ? :) zdrowi jesteście?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
z całego serca życzę Ci żeby to była ciąża!
U nas dobrze, dzieciaki zdrowe choć córka nadal z katarem chodzi po tym przeziębieniu sprzed 2 tygodni. Ale nic jej niby nie jest bo wczoraj byliśmy u lekarza na szczepieniu i jest zdrowa więc może to katar od alergii albo coś. A w sobotę mieliśmy imprezkę bo chrzciliśmy Jasia. I tak nam dni lecą, nawet nie wiem kiedy już przeleciało nam te 6 tygodni od porodu...
 
z całego serca życzę Ci żeby to była ciąża!
U nas dobrze, dzieciaki zdrowe choć córka nadal z katarem chodzi po tym przeziębieniu sprzed 2 tygodni. Ale nic jej niby nie jest bo wczoraj byliśmy u lekarza na szczepieniu i jest zdrowa więc może to katar od alergii albo coś. A w sobotę mieliśmy imprezkę bo chrzciliśmy Jasia. I tak nam dni lecą, nawet nie wiem kiedy już przeleciało nam te 6 tygodni od porodu...
Oby ten katarek przeszedł raz dwa :) super ze już ochrzciliscie Jasia :) duże chrzciny robiliście?
Ja dzisiaj znowu zrobiłam test nie wytrzymałam no i nadal jest jasniutka kreseczka, ale bardzo jasniutka :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oby ten katarek przeszedł raz dwa :) super ze już ochrzciliscie Jasia :) duże chrzciny robiliście?
Ja dzisiaj znowu zrobiłam test nie wytrzymałam no i nadal jest jasniutka kreseczka, ale bardzo jasniutka :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Wstaw nam zdjęcie teściku[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na FDR-A01L w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam... A ja już nie wiem co mam myśleć nie dość że okresu brak to męczy mnie zgaga a dziś jeszcze doszły wymioty. A test we wtorek wyszedł negatywny.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wstaw nam zdjęcie teściku[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na FDR-A01L w aplikacji Forum BabyBoom
Ale nie wiem czy coś zobaczycie, bo kreska jest naprawdę jasna
20170929_170145.jpg


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20170929_170145.jpg
    20170929_170145.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 388
Ale nie wiem czy coś zobaczycie, bo kreska jest naprawdę jasna
Zobacz załącznik 824090

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Widać widać. Odczekaj jeszcze ze dwa dni i powtórz. Moje też były takie słabiutkie. I do tego od jak niskiej bety zaczynałam. A zobacz już jestem w 19tc

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widać widać. Odczekaj jeszcze ze dwa dni i powtórz. Moje też były takie słabiutkie. I do tego od jak niskiej bety zaczynałam. A zobacz już jestem w 19tc

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli to nie urojenia [emoji16] w poniedziałek zrobię sobie betę :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czyli to nie urojenia [emoji16] w poniedziałek zrobię sobie betę :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Nie nie masz urojenia[emoji6][emoji6][emoji6]nawet nie trzeba powiększać zdjęcia bo widać. Trzymam kciuki. I będę czekać z niecierpliwością na wyniki Twojej bety!!! Niech rośnie[emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry