reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@Wroni Witaj Kochana. Przykro Mi, że i Ty musiałaś tutaj dołączyć.
Wiara wiara i jeszcze raz wiara. Musisz wierzyć, że w końcu się uda. Niestety jeżeli chodzi o planowanie no tutaj się tak nie da. Czasami potrzeba więcej czasu, żeby organizm się przygotował do ciąży. Ja też pierwszą ciążę straciłam i to po latach starań. Ból jak cholera. Mi akurat pomogło bardzo to, że myślałam jak tu się dobrze przygotować do następnej ciąży. Jakie witaminy i jak dbać o siebie.

Napisane na FDR-A01L w aplikacji Forum BabyBoom

Dziekuje Ci bardzo za wiadomosc! Wierze ze sie kiedys uda. Wiem ze pewnie zly watek, ostatnie dwa dni mialam 37 stopni i ogromna biegunke caly dzien. Czy to tez by sie zaliczalo do objawow? Strasznie bola piersi tez, pryszcze w okolicu biustu i na twarzy( za pierwszym razem tez mialam wysyp) no i ciagniecie na dole. Pryszcze pojawily sie od poerwszych staram. Obwiniam hormony ale czy jest to normalne? Na usg wszystko pieknie wyglada na dole i owulacje mam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Wroni witaj ;*
Przykro mi... każda z nas ma tutaj za sobą pewną bolesną historię ...
Powiem tak , jedno poronienie nie świadczy o tym ,że coś jest nie tak ...
Ja nigdy nie paliłam , nie stosowałam antykoncepcji a tez poroniłam pierwszą ciąże ...i druga... i teraz znowu się nie udało , i mozna by się załamac , ale chęć posiadania dziecka jest silniejsza. Powiem od siebie tak... jesli jesteś gotowa na kolejną ciążę , nie zakładaj z góry , że będzie źle... nie nastawiaj sie ,że będzie super ...podejdź do tego z dystansem musisz wierzyć ,że to był zbieg okoliczności o resztę będziesz się martwić później . Rób to co możesz najlepiej , nie nakręcaj się ja najlepiej wiem jak psychika robi swoje , bierz witaminy , nie denerwuj , co ma byc to będzie . Życzę Ci aby kolejna ciąża byłą bezproblemowa .

@AnetaManiak o proszę super :) u mnie niestety jakiś większy problem... robiono mi milion badań , niby nic nie wykryto oprócz mthfr , ale organizm odrzuca ciążę , mam leki , oby żelazny zestaw pomógł ... ta biochemiczna podejrzewam ,ze była akurat reakcją na nie ... walczymy dalej :)
Ostatnie poronienie w lutym teraz był 4 cykl starań załapało ale się nie udało wczoraj mnie zalało...
Po @ idę na wymazy jeszcze bakteryjne , wirusowe .

@Ewelina271990 jak najbardziej...do póki hormon nie spadnie to objawy będą , one się mogą utrzymywac jeszcze jakiś czas
 
@AnetaManiak witaj kochana. Tak walczymy od tego cyklu. W sumie od wczoraj. Robie sobie zastrzyki z heparyny. I czekamy na rozwoj sytuacji. A Jak tam sie miewacie?
@roxie123 kurcze.. tak mi przykro.. mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej[emoji3]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Wroni witaj ;*
Przykro mi... każda z nas ma tutaj za sobą pewną bolesną historię ...
Powiem tak , jedno poronienie nie świadczy o tym ,że coś jest nie tak ...
Ja nigdy nie paliłam , nie stosowałam antykoncepcji a tez poroniłam pierwszą ciąże ...i druga... i teraz znowu się nie udało , i mozna by się załamac , ale chęć posiadania dziecka jest silniejsza. Powiem od siebie tak... jesli jesteś gotowa na kolejną ciążę , nie zakładaj z góry , że będzie źle... nie nastawiaj sie ,że będzie super ...podejdź do tego z dystansem musisz wierzyć ,że to był zbieg okoliczności o resztę będziesz się martwić później . Rób to co możesz najlepiej , nie nakręcaj się ja najlepiej wiem jak psychika robi swoje , bierz witaminy , nie denerwuj , co ma byc to będzie . Życzę Ci aby kolejna ciąża byłą bezproblemowa .

@AnetaManiak o proszę super :) u mnie niestety jakiś większy problem... robiono mi milion badań , niby nic nie wykryto oprócz mthfr , ale organizm odrzuca ciążę , mam leki , oby żelazny zestaw pomógł ... ta biochemiczna podejrzewam ,ze była akurat reakcją na nie ... walczymy dalej :)
Ostatnie poronienie w lutym teraz był 4 cykl starań załapało ale się nie udało wczoraj mnie zalało...
Po @ idę na wymazy jeszcze bakteryjne , wirusowe .

@Ewelina271990 jak najbardziej...do póki hormon nie spadnie to objawy będą , one się mogą utrzymywac jeszcze jakiś czas
Dziekuje Ci!
Pomyslalam ze milo by bylo miec grupe wsparcia!
A twoj partner byl na badania? Ile
Masz lat?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Wroni witaj smutno ze na takim forum sie poznajemy. Najlepiej odpuscic sobie starania samo przyjdzie. Nie liczyc dni plodnych. Wiem fajnie sie mowi. Ja juz podchodze do tego z dystansem. Bo mozna sie wykonczyc psychicznie[emoji58] a to przeciez nie o to w tym wszystkim chodzi. Podstawa jest miec dobrego ginekologa ktory cie poprowadzi. Z jakiego miasta jestes?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Wroni tak mój mąż też się badał wyniki nasienia super ,
ja jestem też po specjalistycznych badaniach przyczyn brak ... mam 25 lat ale życie mocno mnie doświadczyło . Forum jest bardzo dobrym lekarstwem , na innych wątkach dziewczyny mają taka wiedzę i wg ... ja jestem tutaj już długo więc polecam
@mfifi04 serio :D o kurde to ja od początku sama... nie dałabym nikomu haha
 
@Wroni witaj smutno ze na takim forum sie poznajemy. Najlepiej odpuscic sobie starania samo przyjdzie. Nie liczyc dni plodnych. Wiem fajnie sie mowi. Ja juz podchodze do tego z dystansem. Bo mozna sie wykonczyc psychicznie[emoji58] a to przeciez nie o to w tym wszystkim chodzi. Podstawa jest miec dobrego ginekologa ktory cie poprowadzi. Z jakiego miasta jestes?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Jestem z Poznania, ale mieszkam w Berlinie. Ginekologadobrwgo szukalam dlugo i w koncu poszlam k odplatnie kazalam sie zbadac. Teraz kolezanka polecila mi ziola do picia ktora wzmagaja powstawaniw hormonow i ksztalcenie cialka zoltego.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@roxie123 dziewczyny bardzo sie staraja - robia to bardzo delikatnie. Po zastrzykach mam bardzo wzdety brzuch. Tez tak mialas?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry